KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

astroyasam@gmail.com

+90 533 816 56 88

ASA Dip. ISAR Cap, MAPAI, OPA Member

Istanbul, Turkey

 

22 Eylül 1989 yılı, İstanbul doğumludur. Yabancı dil ağırlıklı lise okumuş ardından İstanbul Kültür Üniversitesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans Bölümü ile eğitimine devam etmiştir. Fakat mesleğini yapmamış ve büyük bir kararla mikro dünyadan makro dünyaya adım atmıştır.

 Eğitimler:

  • İstanbul Aydın Üniversitesi, “Astroloji ve Fütürizm” bölümü Temel Seviye 1

  • Girne Amerikan Üniversitesi, AstroArt Astroloji Okulu (3 yıl) mezun.

  • ISAR Danışmanlık Becerileri Eğitimi

  • ISAR Etik Farkındalık Eğitimi

ve yine uluslararası platformda ISAR Yetkinlik Sınavı’nı başarılı olarak tamamlayarak uluslararası astrolog unvanı olan ISAR Cap. unvanını almıştır. (International Society for Astrological Resarch)

Uzmanlık alanları

 

Ortaçağ Astrolojisi, Tradisyonel Astroloji, Klasik Batı Astrolojisi, Vedik (Doğu) Astrolojisi, Dünya Astrolojisi, Horary Astroloji, Seçimsel Astroloji, Finansal Astroloji, İlişkiler Astrolojisi, Lokasyonel Astroloji, Hermetik Astroloji ve Ezoterik Astroloji teknikleri bulunmaktadır.

Çalışmalar:

 

AstroArt Astroloji Okulu kurucusu Öner Döşer’in kişisel, AstroArt Astroloji Okulu’nun ise kurumsal sosyal medya asistanlığını yürütmüştür.

 

Kendisi OPA üyesidir (Profesyonel Astroloji Organizasyonu) ve OPA Türkiye facebook sayfasının yöneticiliğini yapmıştır.

 

OPA'nın yılda dört kere yayınladığı profesyonel astroloji dergisi olan "The Career Astrologer" dergisinde makaleleri yayınlanmaktadır.

Soho House(Pera) da 4 yıl önce başladığı seminerlere düzenli aralıklarla devam etmekte ve kısa danışmanlıklar vermektedir.

Astroloji dışında kurucusu Gaye Döşer olan Kozmik Merkez’den kozmik enerji eğitimi almış ve 3. dereceden kozmik terapist olmuştur.

Telif Hakkı © 2020, Kenan Yasin Bölükbaşı. Astrolojiyasam.com tüm hakları saklıdır.