01 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,

Bu haftayı önceliklerimizi belirleyerek ve akışta kalarak teslim olmayı deneyimleyerek değerlendirebiliriz.


Bu çarşamba, 4 Mart 2021 saat 6.29 itibariyle, Mars gezegenimiz toprak (Boğa) elementinden hava elementine (İkizler) geçiş yapıyor olacak. 23 Nisan 2021 saat 14.48’e kadar seyrine devam edecek.


Mars'ın 7 Ocak'ta Boğa'ya geçmesi, sistematikleştirme ve organize etme ve 27 Haziran 2020'de Koç Burcu'na geçişi ultra uzun bir savaş turuna çıkarmıştı bizleri. En temelde de dünya çapında takıntılar oluşturmuştu.


Biraz rahatlık ve huzur bulacağız ve bu geçiş tamamen farklı bir şey deneyimlememizi sağlayacak!


2021 yılına giriş yaptığımız günden bu yana, işimiz ve hayatımızı pratize etme konuları öncelik kazanmıştı. Ve evet, ilgilenilmesi gereken çok işimiz vardı. Ancak önümüzdeki iki ay boyunca önceliğimiz kendi insanımız olacak.


En yakın arkadaşımız, dostumuz ya da iş ortaklarımıza kadar herkesle görüşmeliyiz: Herkes gerçekten ne yapıyor? ilgilenmeliyiz… Ancak ilgimiz, sonuçlara odaklanmak yerine, genel olarak hayatlarında neler olup bittiğini öğrenmek üzerine olmalıdır. Günlük rutinimizde iş kaybından, izolasyona ve strese kadar her türlü durumla uğraşıyoruz. Bu temas ve konuşmalar, birbirimizin yükünü kolayca ortadan kaldırabileceğimiz yolları ortaya çıkarmamıza yardımcı olabilir.


Elimizdeki projeleri yükseltmeye, büyütmeye hazır mıyız? Mars İkizler Burcu’ndayken yeni ortaklıklar, ortaya çıkabilir ve tek başına yapılan görevlerimiz, dinamik ikililere dönüşebilir. Ancak bu 2 aylık sürecin dürtüsel bir döngü olabileceğini hatırlayalım! Güçlerimizi birleştirme dürtüsü geldiğinde, bu birleşmenin kısa vadeli bir iş birliği olduğunu bilmeli ve havayı koklayarak test etmeliyiz. Ayrıca iş birliğimizden doğacak olan sinerjinin nerede olduğunu ve nerede olmadığını görmemiz de önem teşkil edecektir!


“Hayatım çok stabil hareketlenmesini istiyorum” dediğimiz bir süreç içerisinde hissedebiliriz. Bu dalgalı gel-git fikirlerimizin saatlik değişebileceğini unutmamalıyız. Bu nedenle aklımızda tutmamız gereken anahtar kelime kısa vadeli olmalıdır!


5 Mart Perşembe günü sabah saatlerinde 6.27’de yaratıcı gücümüz artıyor. Aklımıza gelen vizyonu kelimelere dökelim, isteklerimizi yazalım ve mücadeleye hazır olduğumuzu dile getirelim.


2021'e giriş yaptığımız günden bu yana üçüncü (ve son) kez, Merkür ile Jüpiter Kova Burcu’nda senkronize olup kavuşacak. İlham tohumlarımızı ektiğimiz 11 Ocak'taki ilk kavuşum, Merkür'ün 30 Ocak'tan 20 Şubat'a gerilemesi nedeniyle, hemen gerçekleşmemiş olabilir. Jüpiter ile Retro Merkür birbirine 15 Şubat’ta tekrar kavuştuğunda, o ilk tohumlar aklımızdan uçup gitmiş olabilir.


Geriye dönük niyetlerimizi gözden geçirmeye değer buluyorsak… 11 Ocak ve 14 Şubat civarında aklımızda ne vardı? Ajandamıza hangi notları almıştık? Gönderdiğimiz e-postalar, üzerinde çalışmaya başladığımız ama yarım kalan bir anlaşma, sözleşme ne varsa yeniden gözden geçirmek için önemli bir hatırlatıcı oluşturabiliriz.


Alarmlarınızı kurma görevi sizde!


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Bu hafta maddi konularda mutlu olacağımız gelişmelerin yaşanılması söz konusu olabilir. İş ile alakalı kendimizi geliştirebileceğimiz kısa süreli eğitimler gündemimizde olabilir. Hayatımızda gelecek ile alakalı planlar yapmak, strateji geliştirebileceğimiz araştırmalarda bulunmak güven verebilir. Aynı zamanda maddi konularda beklenmedik fırsatlarla karşı karşıya kalabiliriz. Gerek duygusal konularda gerek arkadaşlık ilişkilerimizde kendimizi yalnız hissedebiliriz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Bu hafta ikili ilişkilerimizde gergin konuşmalar, anlaşmazlıklar, tartışmalar yaşayabiliriz. Güven arayışı içerisinde olacağımız için bize karşı dürüst olmayan kişiler ile iletişimimizi tamamen kesmemiz söz konusu olabilir. Sadece güvendiğimiz insanlarla iletişimimizi sürdürecek olursak çok daha iyi olabilir. Çünkü yaşamımızda bize karşı iyi düşünceler i