01 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Güncelleme tarihi: Şub 6Sevgili Arkadaşlarım,

Hafta genelinde gündem başlıkları şöyle; uyumlu olmak, ilişkileri güçlendirmek, ketum olmak, kıskançlık, terk etmek, sahiplenmek, kaynaşmak, mücadele etmek, strateji geliştirmek, arıtma, güç-acizlik deneyimleri, takıntı, krizler, fırsatlar, spor düşkünlüğü, yabancı dil, eğitim almak, keşfetmek, ıslah etmek, adalet, mahkeme-yargı süreçleri ön plana çıkabilir.


Haftaya kesinleşen Güneş, Mars karesi ile başlıyoruz. Çünkü Güneş, Kova Burcu’nda, Mars ise seyretmekte olduğu Boğa Burcu’nda zarardadır. Ego, sinirlilik ve zorluklarla çatışmalar getirebilir.


Sevgi biçimimizi, estetiği, güzelliği, uyumu, güvenliği, kendimize layık ve hak gördüklerimizi temsil eden gezegenimiz Venüs, 01 Şubat 2021 17.05 itibariyle Kova Burcu doğasında tesir edecek.


Hafta başında yaşanacak zorluklara ek olarak, kapanışı ve vurguyu yapan Venüs gezegeninin zorlayıcı açılarına dikkatleri çekmek isterim. İkili ilişkilerde yaş farklılıkları taşıyan sevgili, ortaklık ve arkadaşlıklar tehdit altında olabilir. Beklenmedik öfke patlamalarına şahitlik edebilirsiniz. Ne olduğuna bir türlü anlam veremeyeceğiniz duygu durum karışıklıklarına, ortaklık krizlerine ya da arkadaşlıklarda kopmalara neden olan ve kadersel işleyen bir enerji hâkim olacak.İletişim gezegenimiz Merkür geri hareketine devam ediyor. Kronik rahatsızlıklara dikkat! Ön yargılı olduğunuz aşıyı yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Bağışıklık siteminize dikkat etmeli ve önemlerinizi almalısınız.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Bu hafta iş hayatınıza, çalışmalarınıza ara vermeniz gerekebilir. Bu duraksama anı maddi sıkıntıların yaşanmasına neden olabilir. Duygusal açıdan kendinizi yalnız hissedebileceğiniz bir durgunluk yaşayabilirsiniz. Mutlu etmek ya da mutlu olmak gibi isteksizlikler oluşabilir.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Bu hafta ikili ilişkilerinizde sürekli bir mutluluk hali içerisinde olabilirsiniz. Özellikle aile içi huzur sizi rahatlatabilir. Maddi konularda kendi çıkarlarını düşünen insanlarla karşılaşabilir. Bu durum gerginlikleri ve anlaşmazlıkları açığa çıkabilir.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Hayatınızda büyük gelir getirmeyecek girişim ya da yatırımlar gündeminizde olabilir. Bu durum maddi kayıpların ve hayal kırıklıklarının ortaya çıkmasına neden olabilir. Kayıplar yaşamamanız için önlem almalısınız. İkili ilişkilerinizde ego çatışmaları söz konusu olabilir. Daha sakin kalmak, daha detaylı düşünerek hareket etmek sizin açınızdan çok daha iyi sonuçlara vesile olabilir.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta yeni atılımlar konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki planlara yoğunlaşamamak, kararsızlık gibi durumlar sizin hayatınızda bir durgunluk yaşamanıza neden olabilir. Alışveriş dengesi konusunda gelirden çok giderinizin olması, sizi maddi konularda sıkıntıya sokabilir. Duygusal dünyanızda geçici heves ya da anlık iletişimlere yoğunlaşmanız sizi keyiflendirebilir ancak tam anlamıyla mutlu etmeyebilir.