05 EKİM HAFTASI BURÇ YORUMLARI...


Sevgili Arkadaşlarım,

Sosyal olma arzumuzun arttığı bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Sosyal medya mesafesinde organizasyonlar yapabilir, “yalnız başıma kahve içmek yerine kız-erkek arkadaşımla karşılıklı içeyim” diyebiliriz. Hafta başında kadın figürleri ile iletişimimizim artabilir. Kolektife hizmet edecek projeler geliştirmek isteyebilir ve sosyal medyada duyurmak isteyebiliriz. Kadınlar dayanışması söz konusu olabilir. Birlikten kuvvet doğar diyebilir ve sesimizi duyurmak isteyebiliriz. En sevdiğimiz tatlıyı, keki ya da böreği yapıp ihtiyacı olanlarla paylaşmak isteyebiliriz. Bunu meslek haline getirmek isteyebilir ve bir kısmını sosyal kurumlar aracılığıyla bağış yapmak isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde iletişim becerilerimiz ön planda olabilir. Herkesin dilinden anlayan bir tutum içerisinde olabiliriz. Yüzeysel bilgi peşinde koşmak yerine daha derin bilgiler ve araştırmalar yapabilmeyi deneyimleyebiliriz. İkili ilişkilerimizde partnerimizle iletişim dilimize dikkat etmemiz gereken bir gün deneyimleyeceğiz. Düşüncesiz davranabiliriz. Parterimizi anlamaya çalışmak ve dinlemek lehimize olabilir. Dinlemek değer vermek ilişkilerimizi uyumlandırabilir. Daha samimi olmak yüzeyde kalmamak ilişkimizi arındırmamızda etkili olabilir.

Çarşamba günü bizleri zorlayan gergin açılar hakim olacak. İnançlarımıza sığınmak isteyebilir ve dua etme ihtiyacı hissedebiliriz. Değişken ruh halimiz duygusal ikilemler yaşatabilir bizlere. İçinde çıkılmaz hal almış düşüncelerimize çözüm arayışları içerisinde olabiliriz. Su içmek sakinlemenize yardımcı olabilir.

Kişisel haritalarınızdaki bu tarz konulara yönelik tıkanıklıklarla ilgili kullanabileceğiniz basitçe semboliklerin var olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için derlediğim “Astrolojiyle Haritanın Üzerine Çıkmak” kitabımızı temin ederek tıkanıklıklarınızı giderebilirsiniz.


http://www.astrolojiyasam.com/kitap-haritanin-uzerine-cikmakPerşembe günü girişimci ve daha cesaretli olacağımız bir gün deneyimleyeceğiz. Mesleki anlamda beklediğimiz ve bir türlü fırsat yaratamadığımız görüşmelerimizi bugün değerlendirmek isteyebiliriz. Ay’ın Yengeç burcuna geçişi ile biraz daha kendimize dönüp motivasyon alanlarımız üzerinde düşünmek isteyebiliriz. Duygusal ihtiyaçlarımızı belirlemek isteyebilir ve ona göre hareket etmek isteyebiliriz. Çalışmayanlarımız ise evlerimizde dekorasyon işlerimizle ilgilenmek belki evimizin koltuklarının yerini ve şeklini değiştirmek isteyebiliriz.

Cuma günü aile ile vakit geçirmek isteyebiliriz. Dekorasyon mağazaları gezebilir fikir edinmek isteyebiliriz. Bir kadın arkadaşımızın telefonu ile aslında kendimizin ihtiyacı olan o duygusal tatmini onun dertlerini dinleyerek şifalandırabiliriz. İkili ilişkilerimize biraz daha titizlenebiliriz. Uyumlu açı hakim olmasına rağmen sıkıcı ve boğucu sohbetlere şahitlik edebiliriz. Mars Plüton karesi kesinleşiyor. Mars’ın Retro geri hareketinin devam etmesi ve Plüton’un düz hareketine geçmesiyle dış dünya ile aramızda kuracağımız bağlantılarda manipülatif tutumlardan kaçınmamız gerektiğini vurguluyor olabilir bizlere. Yıkan ve bizleri zor duruma sokan durumlardan kaçınabiliriz.

Hafta sonu kare ve karşıt açıların hakim olması bizleri hırslandırırken, dengede kalmaya davet ediyor olabilir. Bu hafta sonu evimizde ya da ailemizle vakit geçirmek onlarla kucaklaşmak ve sevgi alışverişimizi gidermek duygusal tatminsizliğimizi giderici nitelikte olabilir. İç dünyamızda ve mahrem alanlarımızda olmak oradaki enerji dengesini sağlamak arınmamıza vesile olabilir. İkili ilişkilerimizi dengede tutmamız için zorlanabiliriz. Evlilik, ortaklık ya da mal sahibimizle yapacağımız görüşmelerde daha uzlaşmacı ve hedefe yani ileriye yönelik sağlam temellere dayalı sohbetler edebilmeyi deneyimlememiz gerekebilir. Atacağımız her adım, yapacağımız her hamle ve düşünce lehimize de olabilir aleyhimize de burada önemli olan ikili ilişkilerimizde kaçıp gitme isteğimizi mi değerlendirmek isteyeceğiz yoksa, ilişkimize yön vermek ve yenilenmek mi? isteyeceğiz. Bu hafta sonu kararlar almak durumunda kalabiliriz. Alacağımız her kararın şifa getirmesini temenni ederim.

İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."