05 TEMMUZ 2020 AY TUTULMASI & BURÇLAR

Saat 07.44 itibariyle Oğlak Burcunun 13. DerecesindeSevgili Arkadaşlarım,


Bu tutulmada en çok öncü burçlar etkilenecek. "KOÇ, TERAZİ, YENGEÇ ve OĞLAK" burçları etkilenecek.

Oğlak burcundaki son tutulma ve uzun bir dönem Oğlak burcunda bir tutulma yaşamayacağız. En azından etkilenecek olan öncü burçlar uzun bir süre rahat nefes alabilecekler.

Tutulmalar sizlerin de bildiği gibi kaderseldir. Güneş tutulması bir şeylerin başlangıcıyken, Ay tutulması ise bir şeylerin bitişi demektir.


Tamamlanmak, nihayetlenmek, muradına erme, amacına ulaşma etkisi taşır. Ay Tutulması verdiğiniz tepkilerle şekillenen kaderinizi gösterir.


Gök kürede 13 derecede bir ruhsal portal açıldığını düşünmelisiniz. 13 derece Oğlak burcu haritanızda nereye denk geliyorsa burada tamamlanmalar yaşayacaksınız demektir.

Oğlak burcu doğum haritanızda hangi eve denk geliyorsa oralarda artık bir şeyleri tamamlayacağız ve nihayetlendireceğiz.Oğlak Burcu hayatınızın mimarisi nerede?

Neyi inşa etmek istiyorsunuz?

Soyut değil somut bir şeyler ortaya koymalısınız artık...

Zamanı kontrol etmek zorundasınız!

Plan ve programlar yapmak zorundasınız!

Tecrübelerinizden faydalanın!Oğlak burcu dediğimizde; Doktor, mühendis, mimar, Profesör, öğrenci, stajyer, ev hanımı, Örneğin; Soyadı değişmesi, akitler, anlaşmalar, ortaklık, arkadaşlıklar, bunların hepsinde daha çok kamusal, kurumsal işler, süreçler ve titrinizi anlatıyor. İmza resmiyet anlaşmalarda yeni yapılanmalar geliyor.


"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Tecrübelerinizden faydalanın!

Tecrübeniz yok ise işin uzmanına danışmak işinizi daha da kolaylaştıracak. İşin uzmanı kimse o konuda araştırmalar yapmak ve iletişim kurmak danışmak fayda sağlayacaktır sevgili arkadaşlarım. Burada önemli olan tecrübesi olan birinin deneyimlerini sorgulamak ve aynı şekilde sizin de deneyimlemeniz gerekecek.

Zamanı kontrol etmek zorundasınız! Plan ve programlar yapmak zorundasınız!

Mahrem alanlarınızda yalnız kalmak kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Fakat bunu yapabilmek için önceliğiniz ajanda tutmak olacak. Plan program yapmak olacak.

Ay tutulması ile Güneş tutulması arasında bir küçük tüyo nokta var!


Ay tutulması kaderseldir. Örneğin; bilinçaltınız evinizin rotasını bilir ve ayaklar otomatik sizi evinize getirir. Ne zaman geldiğinizi fark bile etmezsiniz. Ay tutulmaları tepki ile çalışır.

Farklı bir örnek daha verecek olursam.