05 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,


Gökyüzünün enerjilerinin hayli rekabetli olduğu bir haftanın ardından, kendimizi biraz nostaljik ve fazlasıyla huzurlu hissedebileceğimiz yeni haftaya yenilenme enerjileri ile başlıyoruz.

10 Temmuz’da Yengeç Burcu’nda gerçekleşecek olan Yeniay; Yengeç Burcu’nun doğası gereği zihnimizde derinliklere yol açabilir. Duygusallığımızı ve empati yeteneğimizi güçlü şekilde aktif edebilir.


Neptün’ün olumlu enerji akıttığı Yeniay hayal gücümüzle dönüştürebileceğimiz fırsatları bizlere sunabilir. Fakat Plüton’un buraya ters bir bakış attığını unutmamak ve dikkatli olmak faydalı olabilir. Kendimize gereksiz krizler yaratmamaya özen gösterelim.


Gökyüzü bizlere önce geçmişi kapat sonra hayatına yeniyi al diyor.


Hazlarımızı, seçimlerimizi, beş duyumuza hitap eden dünyeviliği sembolize eden Venüs’ünMars ile yapacağı olumlu birliktelik vesilesiyle, çok fazla coşku ve hayattan keyif alma enerjilerini bizlere sunuyor.


YENİAY ENERJİLERİ

Yeniay’da dişil enerjilerin hâkim olması, bu dönem kadınlar ve çocuklar için düzenlenebilecek yeni yasaları gündeme getirebilir. Plüton’un geri harekette olması ekstra olarak Yeniay’a sert bir enerji yollaması gündemimize sıcak gelişmeler getirebilir.


Hayatımızın renkli, keyifli, yoğun geçebileceği bir dönem olabilir.


Zihnimiz ve ihtiyaçlarımız arasında denge kurabilir, hayatımızdaki kırgınlıklarımızı, kalp yaralarımızı pozitif yöndeki enerjileri değerlendirerek şifalandırabiliriz. Neptünyen enerjinin etkisi ile adeta ruhlarımız olgunlaşıp büyüyebilir.


Hayatı amaçsız yaşayan, boş işlerle uğraşanlar, karda yürüyüp izini belli etmeyenler Yeniay’ın bu enerjilerinde Plüton’un güçlü sert etkisi ile kadersel dönüşümler yaşayabilir.


5 Temmuz Pazartesi günü gökyüzü bize beklenmeyen hoş sürprizlerini sunabilir.


6/7 Temmuz da kazalara açık sakar enerjilerin farkında olalım.


Yeniay yeni niyetlere, hayatın yeni sürprizlerine gebe.


Keyifli bir hafta dilerim…


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Bolca iletişim içinde olmak isteyebilirsiniz. Aile ve yakın çevre ilişkileri gündemimizde olabilir. Aile birliğinin önemini bir kez daha derinden anlayabileceğimiz bir hafta geçirebiliriz. Beklediğiniz önemli evrakların, yazışmaların sonuçlarını alabilir, kısa seyahatler planlayabilirsiniz. Yeniay’da Plüton’un yaydığı sert enerjinin farkında olalım. Aile içi krizleri engelleyelim ve gereksiz stresten uzak duralım. Her şeyden önce kendi ailemizde yeni başlangıçlar yapabiliriz. Yaşadığımız alanlardaki eşyaları yeniden düzenleyerek bu enerjiyi dengeleyebiliriz. Mars ve Venüs’ün olumlu enerjisi bekar Koçlara yeni aşklar getirebilir, arkadaşlıkları aşka dönüştürebilir.


Gökyüzünün bize bu hafta mesajı, hayatına yoldaş edindiklerini üzme, sahip olduklarımızın değerini bilelim.