07 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,

Hafta genelinde bulunduğunuz kaba sığamayacak, uyum arayışları ve keşfetmekle ilgili güdüsel süreçler içerisinden geçebilirsiniz.


İkili ilişkiler ve ticari ilişkilerimizin dili pratik fayda ve yarar üzerine olabilir. “Amerika’yı yeniden keşfetmeyi” gerek görmeyebiliriz.


Aşırıya kaçan, aşırılık sergileyen kişi ve ilişkilerden ayrışmak isteyebiliriz. Abartılı kimliklerin yanıltıcı ve samimi gelmediğinin kanaatine varıp elimine işlemlerine başlayabiliriz.“Ya Olduğun Gibi Görün Ya Göründüğün Gibi Ol”

-Mevlâna


Kişisel haritalarınızdaki bu tarz konulara yönelik tıkanıklıklarla ilgili kullanabileceğiniz basitçe semboliklerin var olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için derlediğim “Astrolojiyle Haritanın Üzerine Çıkmak” kitabımızı temin ederek tıkanıklıklarınızı giderebilirsiniz.


http://www.astrolojiyasam.com/kitap-haritanin-uzerine-cikmak


Hafta ortalarında günlük yaşamın dertlerinden kaçmaya eğilimli olabilirsiniz. Daha çok ilginizi çeken konular üzerinde araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Dalgın bir tutuma bürünebilirsiniz. Odaklanmakla ilgili yaşanan bu problemin geçici olduğunu hatırlamanız yaşadığınız stresi hafifletebilir.


İkili ilişkiler, partner, eski sevgili ve eski ilişkilerimiz gündeminizde olabilir. Eskiye yeni form vermek isteyebilirsiniz. Ya da dışladığınızı ve yanlış yaptığınızı düşündüğünüz ilişkinize yeni bir şans vermek isteyebilirsiniz. Uyum sağlamakta zorlanabilir ve değişim dönüşüme direnebilirsiniz. Bu durumun içinizdeki duyguları çürütmesine müsaade etmemenizi tavsiye edebilirim…


Ticari anlamda aşırıya kaçtığınızı düşünebileceğiniz riskler alma eğilimleri gösterebilirsiniz. Sınırlarınızı aşmanız gerektiğini düşünebilir ve hırslanabilirsiniz. Ancak bu durum sizlerde dengeyi sağlama konusunda zorlayabilir. Doğru stratejiyi belirlemede zorluklar yaşanabilir.
Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Bunların ötesinde aşırı duygusal tepkiler, yetersizlik hissiyatı doğurabilir.


Cumartesi gününü çevre günü olarak değerlendirebiliriz. Bulunduğunuz ortamı ve düzeni korumak bizlerin elinde. Kapınızın önünü süpürmek komşunuzun da aynı hissiyatla süpürmesine vesile olabilir. Örnek teşkil edecek davranışlar sergilemek çevreye ve bizlere artı kazandırabilecek nitelikte olacaktır. Kullanmadığınız eşyaları, evinizdeki çöpleri ayrıştırmak geri dönüşüme katkı sağlayacak önemde olacaktır. “Çevreyi korumak doğayı korumanın” en önemli temel taşlarındandır.


Pazar günü kuruntulara dikkat!


Hepimize Şifa Olsun...
Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Yükselen Koçlar

Bu hafta iş yaşamınıza ilişkin korkularınız ortaya çıkabilir. Başarılı olamama endişesi, maddi kayıp yaşama korkusuyla alakalı gelecek kaygısını yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Aniden ortaya çıkabilecek beklenmedik ödemeler sizi sıkıntıya sokabilir. Belirsizlik ve karmaşık düşüncelerden uzak durmalı size iyi gelebilecek konuları keşfetmelisiniz.


Tamamen başarı odaklı, daha akıllıca tutumlar sergileyerek hareket ederseniz daha iyi bir motivasyonla ilerleyişleriniz açığa çıkabilir. Ve birtakım kayıplar yaşamamış olursunuz. Kariyer hedeflerinizde iyicil değişim ve dönüşümlere açık olduğunuz bir hafta deneyimleyebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler abartılı yani sansasyonel bir şekilde ortaya çıkabilir. “Yok canım o yapmamıştır” dediklerinize dikkat!Yükselen Boğalar

Zorluklarla ve mücadelelerle dolu bir sürecin son bulması sizi bu hafta rahatlatabilir. Hayatınızda, özellikle günlük sorunlardan uzaklaşmak, ruhunuzu yenilemek, zihninizi dinlendirmek için karşınıza çıkabilecek yeni fırsatları keşfetmelisiniz. Bu yeni fırsatlar sizin hayatında değişim sürecine işaret ediyor. İleriye doğru kendi iradenizle girişimlerde bulunmanız için çok doğru bir zaman.


Yeni bir çevreye girerek eski sıkıntılardan, acılardan, zorluklardan, gerilimlerden kurtulabilirsiniz. Eşiniz ve ortaklı işlerinizde köklü değişimler yaşanabilir. Mücadelenizin şekli değişiyor. Daha amaca yönelik hareket edebilecek ve tek bir konu üzerine odaklanabileceksiniz. Eski enerjinizi geri kazandığınız yeni bir sürece giriş yapıyorsunuz. Sosyal çevre ve arkadaş çevrenizden olumlu destekler alabilir, yardım taleplerinize yanıt alabilirsiniz.Yükselen İkizler

Bu hafta, hayatınızda maddi ve manevi zenginliklere sahip olabilirsiniz. Ve bu durumun vermiş olduğu güven duygusunu yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Zihinsel yorgunluktan kaynaklı kısa süreli odaklanma problemleri yaşanabilir. Fakat özellikle aile sorunlarına dikkatinizi verecek olursanız, aileyle alakalı yaşanabilecek problemlerin üstesinden çok kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Manevi açıdan aile bireyleri ile aranızdaki bağların kuvvetlenmesi söz konusu olabilir.


Elde edebileceğiniz toplu bir para ile beraber güvenli bir yatırım konusunda araştırmalar yapabilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki kız arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Ya da bir arkadaşınızın vesilesiyle terfi alma şansınız doğabilir. Evcil hayvanınızın rutin sağlık kontrollerini sağlamayı ihmal etmemeye özen gösteriniz… İkili ilişkiler ve ortaklıklı ilişkilere dikkat birlikteliklerin yönü değişiyor…
Yükselen Yengeçler

Bu hafta duygusal açıdan hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde arkadaşlarınızla aranızdaki iletişime dikkat etmelisiniz aksi halde kopuş ve ayrılık gibi sizi derinden sarsabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Duygusal dünyanızda eski sevgili ve eski ilişkileriniz gündeminizde olabilir. Geçmişi özlemle hayal ederken anı kaçırabilirsiniz.


Maddi konularda isteklerinize ulaşmak için kendinize daha fazla güvenmeli ve istikrarınızı kaybetmemelisiniz. Kendinizden emin, kararlı ilerleyişlere sahip olduğunuz noktada, ekonomik anlamda kendinize güvenebileceğiniz bir sürecin içerisine girebilirsiniz. Yaratıcılık, hobi ve ilgi alanlarınıza bir yenisini katabilir ya da olan üzerinde yenilikler yapabilirsiniz. Çocuklarınızla ortak paylaşımlar geliştirebilir ve birlikten güç doğar ilkesini hissettirebilirsiniz. Yabancı dil eğitimi almayı planlayabilir ve bu konuda ilerlemek isteyebilirsiniz.
Yükselen Aslanlar

Bu hafta hayatınıza dair kararlar almadan önce çok dikkatli değerlendirmelerde bulunmanız gerekebilir. Aceleci hareket etmek ya da kararsız kalmak muhtemel kayıpların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Cesaretli davranıp, risk almak maddi dünyanızda size yeni fırsatların ortaya çıkmasına neden olabilir. Yapacağınız fedakarlıklar, daha başarılı olmanıza ve maddi konularda refaha ermenizle sonuçlanabilir. İkili ilişkilerinizde yetersiz hissetmemek adına, aşırı duygusal tepkilerden kaçınmayı deneyimlemelisiniz.


Ağır başlı ve bilge tavırlar sergilemek sizi çevrenizdeki insanların gözünde ulaşılmaz gösterebilir ve bu durumdan keyif alabilirsiniz. İşiniz aşkınıza dönüşebilir. Evdeki hesabı bir türlü çarşıya da uyduramayabilirsiniz. Sistemli çalışmayı deneyimlemeli ve daha rafine zevklerinizi ön plana çıkartabilmelisiniz. Evrak işlerine dikkat! İmzalamadan önce üzerinde detaylı rapor çıkartmanızı tavsiye ederim.başak burcu

Yükselen Başaklar

Size mutluluk getirebilecek yeni bir girişim söz konusu olabilir. Kendinizi daha güçlü hissedebileceğiniz ve cesaretli ilerleyişlere sahip olabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Kısa süreli kurslar, iş ile ilgili yeteneklerdeki gelişmeler, eğitimler ve pratik bilgi edinme çabasıyla kendinizi yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir. Maddi konularda yeni planlar yapmak ya da eskilerini geliştirmek yönünde keyif alacağınız girişimlere hazırlık dönemi içerisinde olabilirsiniz. Başarı ve zenginlik gibi durumlar söz konusu olabilir.


Bu hafta maddi anlamda kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde kullanmanızda yarar olabilir. Sosyal medya paylaşımlarına ağırlık verebilir daha rafine daha butik çalışmalar sergileyebilirsiniz. Yeni yılın neler getireceğine dair sektörel reklamlara ağırlık verilebilir. Evde kalmak yerine ortaklı işlerinizde yapılması gereken seyahatlere çıkılamayabilir. Evrak işlerinde pürüzler çıkabilir.Yükselen Teraziler

Bu hafta, sahip olduklarınızı korumak uğruna olması gerekenden daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Özellikle maddi konularda sürekli bir mücadele etmek, engeller ve sorunlarla uğraşmak sizi yorabilir. Zihinsel anlamda yorgun olsanız dahi cesaret ve kararlılık gerektiren bir mücadelede avantajlı olabilir. Kararlı, kendinden emin, gücünüzü ortaya koyacak olursanız üzerinizdeki sorumluluklar konusunda zafer ve başarıya sahip olmanız kaçınılmaz olabilir.


Değersiz hissettiren ne varsa hayatınızdan çıkartma ihtiyacı içerisine girebilirsiniz. Çalışma ortamında arkadan dönen işlere dikkat! Evrakları imzalamadan önce destek almayı ihmal etmemenizi tavsiye edebilirim.