07 EYLÜL HAFTASI BURÇ YORUMLARI...


Sevgili Arkadaşlarım,

Hafta ortasına kadar uyumlu açılarla desteklendiğimiz bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Biraz daha emin adımlarla ilerlediğimiz bir Pazartesi deneyimleyeceğiz. Parasal konularla ilgili ihtiyaçlarımızı kolaylıkla karşılayabildiğimiz keyifli bir başlangıç olabilir bizler için. Hafta başından ödemelerle ilgili tüm hesaplarımızı yapmak fayda sağlayabilir. Beklenen ödemeler ve ödenekler gelebilir.

Ay’ın Boğa burcundaki seyri ile maddi güvenlik ihtiyaçlarımızı yoğun bir şekilde hissedeceğimiz bir Salı günü deneyimleyeceğiz. Zamanı doğru değerlendirmişsek gökyüzü bizler için uyumlanıyor. Hesabını yapan sistemini kuran daha güçlü ve kendinden emin hareket edecek olabilir. Bu güçlenme ile birlikte içgüdüsel olarak telefon görüşmeleri yoğunlaşabilir, arkadaşlarımızla sohbet etmek onlarla görüşebilmek için ortam yaratma ihtiyacı içerisine girebiliriz. Yani kısacası ikili ilişkilere sohbetlere ihtiyaç duyabiliriz.

Hafta ortasına geldiğimizde kabına sığamama halleri yaşanabilir. Odaklanma problemleri yaşanabilir. “Kardeşler”, “kuzenler” ve “yakın akrabalarla” yapılan sohbetlerde saygıyı kayıp edecek, ağzımızdan çıkan cümlelerin kulağımızın duyacağı şekilde sarf etmeye önem ve özen gösterebiliriz. Ilımlı ve uyumlu sohbetlerin içerisinde yer almak isteyebiliriz aşk ilişkilerimizde. Aşk ilişkimizde tartışmış ve araya küskünlükler girmiş ise Çarşamba günü uyumu ve dengeyi yakalayabilmek adına görüşmelerimizi bu güne denk getirebilir ve görüşme talep edebiliriz. “Aile” ve “ev” içerisindeki düzeni ve uyumu yakalamak temizlik işlerimizi ve düzenleme derleme işlerimizi Çarşamba gününe organize edebiliriz.

“Mars Retro’sundan Korunma Seminerimize” katılım göstermek isterseniz detaylı bilgiye https://www.astrolojiyasam.com/mars-retrosundan-korunma-semineri linkinden ulaşabilirsiniz.

Perşembe günü ise değişken bir ruh hali hakim olabilir. “İçi içine sığmayan dakikalar yaşanabilir.” Evde oturmak istemeyebilir ve “ev üstüme üstüme geliyor, sanırım biraz hava almam lazım” hissiyatı içerisinde de olabiliriz. Çalışanlarımız; iş yerimizde aldanma ve aldatılmalara maruz kalabiliriz. Beklemediğimiz bir anında yersiz ve şüpheci yaklaşmanıza vesile olacak sohbetlere şahit olabiliriz.

“Ev” ve “Aile” içerisindeki düzeni sağlamak adına iş yerimizde tarzımıza hiç yakışmadığını düşünsek te bazen stratejik davranmak avantaj getirebilir. Al-ver dengemizi korumak adına gerekirse kurban rolüne bürünmeyi göze alabiliriz.

Cuma ve Cumartesi günü rekabetçi konuşmalar yerine daha ılımlı sohbetler etmeyi deneyimlemeliyiz. Koruyup kollamak, “beslemek ve ben yemedim yedirdim” gibi psikolojik yaklaşımlara girmemeye önem ve özen göstermeliyiz. Hafta sonu çıkacağımız mesafeyi korumalı akşam yemeklerimizde mümkün mertebe havadar ortamlar tercih edebiliriz. Eğer tabi sohbetlerimizin uyumlu ve ılımlı geçmesini istiyorsak…

Parasal, ilişkisel ve iletişimsel anlamda kibirden uzak, zamansız ve yersiz baskılar kurmaya sebebiyet vermeyeceğimiz, agresif bir mücadelenin içerisine sürüklenmeden daha keyifli ve neşeli hissedebileceğimiz ortamlarda buluşmak dileğiyle.

İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.