08 HAZİRAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI...

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020

İki tutulma Arası Zamanlardayız…

Bu hafta itibari ile arada kaldığımız zorlu iki döneme giriyoruz. En çok ikili ilişkiler ve iletişim temalarında zorluklarla mücadele edeceğiz. Normalleşme zamanına girdiğimiz bu dönemlerde sosyalleşmeye daha fazla dikkat etmemiz gerektiğini vurgulayan bir gökyüzü ile karşı karşıyayız.

Bu Hafta Çok Kritik!Sevgili Arkadaşlarım,


Tedbiri elden bırakmamamız gereken, sosyalleşmeyi hem maddi, hem manevi açıdan abartılı kullanmamamız gereken bir hafta bizi bekliyor. Venüs Retro’su devam ederken

ilişkilerle ilgili sınavlarımızı vermeye devam ediyoruz. Merkür’ün hızı azalıyor ve sınır dışına taşıyor.


Abartmamaya önem vermeliyiz!


Merkür Retro’suna doğru gidiyoruz. Hazırlanmalıyız!


Günlük rutinler yaratmalıyız.


Zaruriyet ve gereklilik olduğu müddetçe toplum içinde bulunmalı ve yine sosyal teması en aza indirgeyerek hayatlarımıza devam etmeyi başarmalıyız.


Pazartesi Günü 'Ay', 'Plüton’un' ışığını 'Jüpiter’e' taşıyacak. Bu durum astrolojide iki gezegen konusunun birbirine taşınması ile alakalıdır. Hırslarımız, tutkularımız ve her ne olursa olsun başarma arzumuz büyüyecek. Hedefe giden yolda her şeyin mubah olduğunu düşünebiliriz fakat bu tutum haftanın ilerleyen günlerinde bizi zararla karşılaştıracak.


Hayat hırslarını dizginleyenler kazanacak.


Mücadele verilen konuların dibini kazmayan, “Vakti gelince olur” diyen başarıya daha hızlı ilerleyecek.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."