09 AĞUSTOS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,


Haftaya yaşadığımız Aslan yeniayının enerjisi altında, yaşam alanlarımızda yeni başlangıçlar içinde olmak isteyen bir ruh hali ile başlayabiliriz.


Haftanın ilk günlerinde Venüs ve Neptün arasındaki zorlayıcı atmosferde;

 • İkili ilişkilerimizde zihnimiz biraz dağınık olabilir, sevdiklerimize karşı daha çok affedici bir tavır içinde olabiliriz.

 • Karşımızdaki kişileri gözümüzde olduğundan çok daha fazla büyütebiliriz.

 • Bu enerji bizleri finansal konularda da kontrolsüz davranışlar içine sürükleyebilir.

 • İkili ilişkilerimizde aldanmalara ve yanılmalara karşıda dikkatli olmalıyız.

 • Sanatçılarla ve kadınlarımızla ilgili bazı kaotik durumlar söz konusu olabilir.

 • Bireysel olarak duygularımızda yanılsamalar yaşayabilir ve ileriki günlerde hayal kırıklığı içine düşebiliriz.

 • Bu hafta genelinde bireysel sınırlarımızı çizmek ve sevgi enerjimizi yüksek tutmak, önce düşünmek sonra aldığımız kararları hayata geçirmek daha faydalı olabilir.

Merkür ile Jüpiter arasında oluşan enerjide, ağzımızdan çıkanlara extra dikkat etmeliyiz.

 • Tutamayacağımız sözleri vermemeye özen göstermeliyiz.

 • Buyurgan ve otoriter bir tavırla konuşmaktan uzak durmakta bizler için faydalı olabilir.

 • İkili ilişkilerimizde gücü kendi elimizde tutmak isteyebiliriz.

 • Ego savaşları, çekişmeler ve krizli durumlar yaşayanlarda olabilir.


Unutmayın hayatta sakin kalan kazanır.


12 Ağustos günü saat 00.57’de Merkür Başak Burcu seyrine geçiyor ve 30 Ağustos’a kadar iletişimimizde toprak elementi enerjisi hâkim olacak...


 • Bu süreçte daha mantıklı ve uzun vadede kazanç sağlayan kararlar almak isteyen bir düşünce tarzına geçebiliriz.

 • Yaşamlarımızda daha ince detay isteyen alanları tekrar gözden geçirmek yeni başlangıçlara hazırlanmak için ideal bir zaman olabilir.

Hafta sonu Mars ve Satürn arasında oluşan sert etkileşimde gökyüzü bizlere aksaklıklar yaşatabilir.


 • Dikkatli olmalı kendimize gereksiz stresli durumlar yaşatmamalıyız.

Sistemin getirdiklerini sevgiyle kabul, edip, yaşamlarımızda sağlam adımlarla yol alabileceğimiz bir hafta geçirmemiz dileğiyle…


 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Haftaya rahatlanma ve yenilenme enerjileri ile başlayabiliriz. Kariyer alanlarımızda beklediğimiz önemli gelişmeleri yaşayabiliriz. Çocuklarımızın güzel başarılarına tanıklık edebiliriz. Bekar olan Koçların bu hafta aşk kapısını çalabilir. Extra olarak yediklerimize dikkat etmemiz gerekebilir. Sağlık konuları sıkça gündemimizde olabilir. Yeni iş arayanlar hayal ettikleri gibi yeni başlangıçları yapabilirler. Ağzımızdan çıkanlara dikkat etmeli tutamayacağımız sözlerden uzak durmalıyız.


Göklerin mesajı: Duygusal bir hafta seni bekliyor.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Haftaya ailevi ilişkilerimizde güzel gündemlerle başlangıç yaparak başlayabiliriz. Fakat hafta ortasında sevdiklerimizle olan iletişimimize extra dikkat etmemiz gerekebilir. Bizler için hassas bir dönem olabilir ve ani beklemediğimiz kırıcı konuşmalara şahit olabiliriz. Finansal konularda yeni farkındalıklar yaşayıp yeni kararlar almak isteyebiliriz. Ani kararlar vermememiz gereken bir dönem olduğunu fark edebiliriz. Ailemizdeki sevdiklerimize karşı verdiğimiz sözlerimizde dikkatli olmalı abartılı konuşmalardan uzak durmalıyız.


Göklerin mesajı: Acele işe şeytan karışır.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Haftaya yeni aldığımız kararları yaşam alanlarımızda uygulamak isteyeceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Yaratıcılığımız yüksek olabilir. Hayatımızda ki var olan değerlerimizi korumak isteyebiliriz. Ev değişikliği yapmak için uygun bir dönem olabilir. Partnerimiz ile sorunlarımız var ise bu hafta yeni kararlar almak ve son bir şans daha vermek için ve kalıcı kararlar almak için değerlendirebiliriz. Karşımıza yeni fırsatlar gelebilir, heyecana kapılıp ağzımızdan tutamayacağımız sözler vermememiz gerebilir.


Göklerin mesajı: geçmişte yaşadıklarını kabullen.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Haftaya maddi konularda birazda olsa rahat bir nefes alabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Parasal konularda şanslı bir dönemi deneyimleyebiliriz. Hayatımıza istikrar getiren bir dönem olabilir. Çalışma ortamlarımız ile ilgi yeni karalarımız gündemde olabilir. İkili ilişkilerimizde istediğimiz tutkulu atmosferi yakalayabiliriz. Yakın çevremizdeki sevdiklerimizle duygu ve mantık çatışmasına karşı dikkatli olmalı, gereksiz alınganlıklar göstermemeliyiz. Sevdiklerimize karşı dürüst olmak zorunda kalabiliriz.


Göklerin mesajı: Gereksiz kırgınlıklar yaşama.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Haftaya yaşamdan fazlasıyla keyif alacağımız ve kendimize olan güvenimizi bir kez daha ortaya koyabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Kariyer alanlarımızda ve çalışma ortamlarımızda yenilikler gündeme gelebilir. Ruhsal olarak kendimizi biraz sıkışmış bir enerji içinde bulabiliriz. Hafta içinde gereksiz harcamalardan uzak durmamız gerebilir. Yaşam alanlarımızda birçok konu üzerinde değişimler yapmak isteyebiliriz. Yeni yatırım planları içinde olabiliriz. Sakin olup mantıklı kararlar almamız gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. Özel hayatımızda abartılı davranışlardan da uzak durmalıyız.


Göklerin mesajı: Yenilenme zamanı.başak burcu

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Haftaya bireysel sorumluluklarımızın üzerimizde oluşturabileceği biraz gergin enerjilerle başlayabiliriz, İkili ilişkilerimizde ve yaşamımızdaki birçok konu hakkında bireysel kararlarımızı almak İsterken, kendimize içsel olarak daralmış hissiyatı yaşatabiliriz. Anlık öfkelere açık bir dönemi yaşarken, arkamızdan dönen işlerin önümüze geldiğine şahit olabiliriz. Duygularımızla hareket etmeye yatkın olduğumuz bu dönemde gereksiz streslerden uzak durmak bizler için daha sağlıklı olacaktır. Eğitimle ilgili konularımızda beklediğimiz haberleri alabiliriz. Yeni iş arayanların önüne değerlendirmek isteyebileceği fırsatlar getirebilir.


Göklerin mesajı: Duygularınla değil mantıkla hareket et.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Haftaya sosyal çevremizde adımızdan bolca söz ettirebileceğimiz yenilenme enerjileri ile başlayabiliriz. Arkadaş gruplarımızda liderlik özelliklerimizle ön plana çıkabiliriz. İçimize dönme ve önümüzdeki fırsatları değerlendirmek için ideal bir dönem olabilir. Çocuklarımız ve onların eğitimleri ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Günlük rutinlerimizde ufak aksaklıklarla karşılaşabiliriz. İçimizden geçirdiklerimizi kâğıda dökmek, yaratıcılığımızı ön plana çıkarmayı bu hafta deneyebiliriz. İkili ilişkilerimizi gözden geçirme ve ders alma zamanını olduğunu hissedebiliriz.


Göklerin mesajı: Hayat seni değişime zorluyor.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Haftaya önümüzdeki günlerde yapmak istediklerimizin planlarını mantıklı olarak detaylandırabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. İş alanlarımızda fikirlerimizle rahatça öne çıkabilir, beklediğimiz terfi haberleri varsa bu süreçte alabiliriz. Kariyer alanlarımızda adeta Güneş gibi parlayabiliriz. İletişimimizin artacağı bir süreç olabilir. Güçlü kadın figürlerinden istediğimiz desteği bulabiliriz. Sosyal grup ve dernekler içinde rahatça yer alabilir ve fikirlerimizle liderlik yapabiliriz. Ani bir kararlarla kendi işimizi kurmak isteyebilir, gayrimenkul gibi alanlarda yatırımlar yapmak isteyebiliriz.


Göklerin mesajı: Sakin kalan kazanır.