11 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Bizleri biraz hayatımızda denge bulmaya yönelten, zaman zaman ruhen yön kaybettiren yeniayın ardından yeni bir haftaya başlıyoruz.


Özellikle haftanın ilk günü maddi ve manevi yönden beklenmedik problemlerle karşılaşabiliriz. Her yönden ayağımızı yorganımıza göre uzatmayı ihmal etmemeliyiz.


11 Ekim’de Satürn, Retro hareketini sonlandırarak 12 Ekim’de gece saatlerinde düz seyrine dönüyor. Yaşamımızda emek verdiğimiz alanlarda, bizi Retro sürecinde disipline ederek, verdiğimiz mücadeleyi tekrar gözden geçirip bireyselleşmemizi sağlamış olabilir. Belki de başöğretmen Satürn, yaşamımızı yeniden inşa etmek istiyor olabilir. Yıl sonunda bir kez daha Satürn, Uranüs arasında oluşacak zorlayıcı enerji altında özgürlük sınırlarımızı tekrar gözden geçirmek zorunda kalabiliriz.


Salı günü, geçmişten gelen ve çözümü zor olan bizim için önem arz eden işlerimizi rahat akışta çözüme kavuşturmak için değerlendirebiliriz.


Hafta ortasında ikili ilişkilerimiz ve finansal anlamda daha kalıcı ve mantıklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Olumlu yönde değerlendirmek isteyebileceğimiz bir enerji oluşabilir.

Şansın artık bizden yana olduğunu düşünebiliriz. Risk almak isteyebilir ve beklediğimiz yönde sürprizlerle karşılaşabiliriz.


Merkür Retro seyri devam ediyor.

Cuma günümüzü sakin işlerimizle geçirmeye niyet edelim. Anda kalalım ve yardımımıza ihtiyacı olanlara çekinmeden elimizi uzatalım.


Hafta sonu beklenmedik krizlerle karşılaşabilir ve bizler için fayda sağlayacak gelişmelerle dönüşmek zorunda kalabiliriz.


Hatırlayalım bu enerji bizleri bunaltıp ruhen daralmalar yaşatabilir. Yaşamımızdaki otorite figürleriyle çatışmalı olabilecek durumları da deneyimlememize vesile olabilir. İletişimimize özen göstermemiz gereken bir dönemi yaşayabiliriz.


Birden fazla işi sırtımıza yüklenmeden, yaşamı biraz yavaşlatarak ilerlemeye özen gösterelim.


Yaşamda krizlerle, mücadeleyle, kayıplarla değil, sevgi ve huzurla olumlu değişimler yaşamaya niyet edelim.


Everende iyi ya da kötü diye bir şey yoktur.

Evrende iniş ve çıkış yasası vardır.

Her şeyin başı dengedir, kâinatta işleyen sistem gönüllü olsak da olmasak da bir gün bizleri mutlaka dengeyle eşitleyecektir.


Şanslı, huzurlu ve sağlıklı bir hafta geçirmemiz dileğiyle…


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.