11 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020Sevgili Arkadaşlarım,


Bu hafta tamamlanmalar haftası olarak değerlendireceğimiz bir zamana giriyoruz. Özellikle Retroları daha fazla hissedeceğimiz ve Dolunaydan sonraki hızlıca tükettiğimiz bitirdiğimiz, olaylarla yüzleşeceğimiz bir zamanın içerisindeyiz. Dolunay etkilerinde de bahsettiğim gibi, özellikle maddiyatla ilgili sınavlar vereceğimiz, önemli bir zamandayız.


Para kayıplarımız, gelecek kaygımız, korkularımızla yüzleşme gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Bazı sınırları aştığımızı ve özgürlüklerimize kavuştuğumuzu düşünerek, bolca harcamalar yapmaya girebiliriz.


Fakat dikkat etmemiz gereken, alan sınırlarımızı bilmek ve korumak üzerine olmalı. Çünkü bundan sonraki süreçte, para kazançları hususunda dengesizliklerle karşılaşacağız. Onun için evde kaldığımız süreçte, maddiyatımızı korumuş olabiliriz. Fakat bunları özellikle bu Retro döneminde ve Dolunaydan sonraki zaman diliminde kullanmamaya özen göstermeli ve tutumlu olmaya dikkat etmeliyiz. Bu haftanın öğüdü tutumlu olmak üzerine gerçekleşecek.Hepimize şifa olsun.
"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Koç Burcu ve Yükselen Koç

Yıkım ve mücadelelerle yüzleşebilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde, özellikle dikkat etmeniz gereken durumlar söz konusu olacak.


Bitirmekle ve bazı biten olayların olumsuz ve acı taraflarıyla yüzleşebilirsiniz. Hafta sonu hayal kırıklıklarına ve aldanmalara dikkat.Şifa Olsun.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Bu hafta kendinizi çalışmaya daha fazla adayabilirsiniz. Sizin temsilciniz Venüs gezegeni gerilediği için, maddi konularda yeniden yarıda bıraktıklarınızı tamamlamak için bir uğraş verebilirsiniz.


Fakat kendinizi çoğunlukla iş ve sorumluluklarınıza kaptırıp sosyal ilişkilerinize sırtınızı dönmemeyi denemelisiniz.


Bilhassa Salı günü ve Cuma günü ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekli.Şifa Olsun.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Verdiğiniz emeklerin dönüşünü alamadığınız bir hafta yaşayabilirsiniz. Bu hem iş hem ilişkiler alanında olabilir.


Pazartesi ve Salı günü size biraz daha zorlayabilir. Fakat Perşembe gününden sonra kendinizi daha iyi ifade ettiğinizi düşüneceksiniz.


Değer yargılarınızı yeniden gözden geçirmeli ve ilişkilerinizde gösterdiğiniz yüzünüzü sosyal ilişkilerinizde de göstermeyi ihmal etmemeli ve başkalarına neler hissettiğinizi söylemeyi unutmamalısınız.Şifa Olsun.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Bu hafta parasal konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Elde ettiğiniz değerleri korumakla ilgili sınanabilirsiniz.


Gelir ve giderlerinizi yeniden kontrol altına almak için olumlu bir zamandasınız. Fakat harcamalara dikkat etmeniz gereken bazı günler olacak.


Özellikle Çarşamba ve Cumartesi günü maddi konularda kandırılmalara dikkat etmeniz gerekli.