12 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,


Haftanın geneline baktığımızda;


Koç enerjisinde ve güçlü bir Yeni Ay etkisi ile başlıyoruz. Birçok gezegenin Koç Burcu’nda toplandığı bu etki ile cesaretimiz, gücümüz, motivasyonumuz artarken, harekete geçmek ve başlatmak istediğimiz konular için destekleyici enerjide olacağız. Kendi istek ve arzularımızı ön plana koyarak, düşünmeden adımlar atmamız söz konusu olabilir. Hırs ve rekabet duygusu ile hareket etmeye meyilli olabiliriz. Bu durum, girişimlerimizde bizi zorlayabilir.


Venüs’ün, Plüton ile bu Yeni Ay’a gergin açıda eşlik etmesi; maddi konularda iniş çıkışlar yaşamamıza etki edebilir. İlişkilerde ise kıskançlık, manipülasyon, güç çekişmeleri, öfke patlamalarına ve tartışmalara neden olabilir. Bu hafta duygu kontrolümüzü sağlamak ve fazla dürtüsel hareket etmemek önem taşıyabilir.


Hafta ortasında Venüs’ün Boğa Burcu’na geçişi ile kendimizi maddi manevi güvencede hissetmek istediğimiz, sağlam ve kalıcı adımlar atmayı tercih edeceğimiz bir sürece gireceğiz.


Hafta sonuna doğru ilerlemek istediğimiz konularda fırsat ve desteklerin bize göz kırpmasına tanık olabiliriz. Kendimize olan inancımız ve göstereceğimiz mücadele ile birçok konuda başarı sağlayabiliriz. Bizi baskılayan konularla ilgili kendimizi sıkışmış hissederek biraz daha gerginleşebilir, konuşmalarımızda kırıcı ve yıkıcı olabiliriz. Duyguları abartılı yaşamamaya, kişi ve olaylara dar bir pencereden bakmadan biraz daha esnek olmaya özen göstermek fayda sağlayabilir.  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Cesur, atak, yeni fikir ve girişimlere açık bir haftadayız. İmajımızı değiştirmek veya hayatımıza yenilik katacağımız konular söz konusu olabilir. Ne istediğimizi daha iyi bildiğimiz, kendimize olan güvenin artacağı bir hafta olabilir. Maddi konularda fırsat ve desteklerle karşılaşabilir, gelirimizi arttıracak yeni kazanç alanları sağlayabiliriz. Yakın çevremizden destekler alabiliriz. Yeni, heyecan verici bir ilişki gündemimize gelebilir, var olan ilişkilerimizde daha sağlam ve kalıcı adımlar atabileceğimiz bir süreç geçirebiliriz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Duygusal dalgalanmalarımızın son bulabileceği, kendimizi daha net ortaya koyabileceğimiz bir hafta. Bir süredir edindiğimiz farkındalıklar ile hayatımızda değişimler ve yenilenmeler yaşayabiliriz. Fiziksel görünümümüzde farklılık yaratabiliriz. Aşk hayatımız ve maddi konularımız ile ilgili keyifli gelişmeler olabilir. Para kazançlarımız artabilir ancak harcamalarımızda kontrolsüz hareket edebiliriz. İş-kariyer hayatımızı ilgilendiren fırsatlar karşımıza çıkabilir. Yeteneklerimizi ortaya koymakta zorlanmayacağımız bir dönem geçirebiliriz.