12 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Haftaya yaşadığımız yeniayın üzerimize yaydığı yenilenme enerjileri ile başlıyoruz.

Adeta havada aşk kokusu var. Mars ve Venüs ‘ün birlikteliği bizlere ikili ilişkilerimizde heyecan ve aradığımız ruh eşlerimizi sürpriz bir şekilde sunabilir.


Hafta ortasında kesinleşen Güneş ve Neptün uyumlu birlikteliği bizlere;


  • Hayatlarımızda yaşadığımız olumsuz olaylara karşı bakış açımızı pozitif yönde etkileyebilir.

  • Ruhsal olarak daha rahat akışta kalmayı,

  • İçsel huzurumuza ulaşmayı,

  • Pozitif düşünce gücüne inanıp olumsuzu olumluya çevirebilmeyi sunabilir.

15 Temmuz Perşembe günü çoğu kez bireysel haritalarımızda ayrı bir önemi olan konumu ve açılarıyla hayatımızdaki yaralarımızı ifade eden gökyüzünün ölümsüz bebeği sevgili yaralı şifacı Chiron Retro hareketine başlıyor olacak.


Bu dönem içinde kendi bireyselliğimizi daha fazla önemseyebilir, hayatlarımızda oluşan bilinçaltı yaralarımızı ön plana çıkarabiliriz. Özellikle son bir yıllık döngümüzde bize sıkıntı veren olayların cevabını bulabilir kendimizi ruhsal yönde rahatlatacak aktiviteler içinde bulunabiliriz.

Yengeç yeniayının ve Merkür Yengeç seyrinin enerjilerinde hiçbir sebebi yokken kendimizi daha hassas ve gereksiz ağlama krizleri ile ifade etmek isteyebiliriz. Bu enerjinin farkında olalım ve mümkün olduğunca kendimizi ruhsal olarak yıpratmayalım.


Cumartesi günü Güneş ve Plüton arasında yayılan sert enerji pazar günü hayatlarımıza damgasını vurabilir.


Bu sert atmosferin kendimizi ortaya koymak isteyeceğimiz alanlarda gerginliklere, krizlere sebebiyet verebileceğini unutmayalım. Önce düşünmemizi sonra konuşmamızı istiyor!


Gökyüzünün bizlere akıttığı olumlu yöndeki enerjileri sevdiklerimizle birlikte geçireceğimiz bayramda keyifle paylaşmamız dileğiyle.


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Haftaya olumlu ve pozitif yöndeki enerjilerle başlayabiliriz. Gündemimizde daha çok aşk ve çocuklarımız yerini alabilir. Hayattan daha çok keyif alacağımız bu dönem çocuklarımızın geleceğine yönelik yeni kararlar alabiliriz. Emlak alım ve satımlarıyla ilgilenebilirsiniz. Özellikle gökyüzü içimizde sakladığımız yaratıcılığı ön plana çıkarabilir, beklemediğiniz şans ve fırsatları önünüze sunabilir. Sevdiklerinizle değerlendirebileceğimiz olumlu bir hafta bizleri beliyor. Özellikle hafta sonu aile ve sevdiklerimizle fikir ayrılıklarına düşmemeye orta yolu bulmaya dikkat edebiliriz.


Göklerin mesajı: Kalp sesinin peşinden git.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Bu hafta gündemimizde ev ve aile ile ilgili konular olabilir. Çekirdek ailemizle birlikte sürpriz organizasyonlar düzenleyebiliriz. Aile büyüklerimiz ile ilgili yeni haberler alabiliriz. Rutin sağlık kontrollerimizi bu dönemde yaptırabiliriz. Sosyal çevremizden bolca destek görebiliriz. Gökyüzü bizlere bu dönem ailemizle birlikte değerlendirebileceğimiz huzurlu bir atmosfer sunuyor. Özelikle hafta sonu yakın çevremizle güç ve çıkar çatışmalarına girmemeli yayılan sert enerjinin farkında olarak sakinliğimizi korumalıyız.