13 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020Zor bir haftaya giriyoruz. Birbirimize kenetlenmemiz gereken bir süreçteyiz fakat bunda bizim bildiğimiz yöntemler işe yaramıyor. Biz birbirimizi mıncırmak, sarılmakla sevgimizi gösteren bir milletiz. Hatta agresyonumuzu da yine birbirimize dokunarak (bunun adı yumruk da olsa) gösteren bir milletiz. Şimdi ise bilmediğimiz yerden birbirimize kenetlenmemiz gerekiyor. Daha stratejik, daha siyasi, daha politik, daha rasyonel.

Cehalet en büyük duvar pek tabi ama yenmek için de bir fırsat. İnsanları bilinçlendirmeye, bilgilendirmeye yöneltmek, düşünmeye, sorgulamaya yöneltmek için de en verimli zamanlar. O nedenle lütfen tartışmalara girmeyin. İsyan etmeyin, küfretmeyin. Sistemi, devleti, yönetimi eleştirmeyin. Bunun yerine bu koşullarda en iyisi ne olabilir, ne yapabilirim diye kendinizi zorlayın. Elimizden ne geliyorsa…

Ne demiştik Satürn Kova zamanı için? Ustalaştığınız konularda kendinizi ön plana taşıyacak fırsatlara erişeceksiniz demiştik. Yani en iyisi olduğunuz alanlarda yeni koşullara ayak uyduran eylemler içerisine girmeye çalışın. Birçok dünya starı canlı yayınlar yapıyor evindeki pijamalarla… Bir orkestra, bilet, aylar öncesinden hazırlık yerine sanatçı evindeki piyano başına geçip bizlerle aynı duyguları paylaşmak için çözümler, paylaşımlar üretiyor…

Nerede iyiyiz? Sorgulayalım ve doğru soruları sorarak bağlarımızı kuralım, sosyal beslenme ihtiyacımızı giderelim. Ben bu hafta tren çizmeyi öneriyorum hepimize… Trenler, ikizler burcunun göstergesidir. Venüs ikizler zamanındayız madem… tren çizip vagonlarını birbirine bağlayalım bu hafta. Kavuşmak istediğimiz sevdiklerimizi, yapmak istediğimiz eylemleri, kontak kurmamız gerekenleri, her ne varsa hepsini vagonların içerisine yerleştirip vagonları da birbirine bağlayalım.

Sonra da başköşemizde bu treni saklayalım. Ben bu ritüeli bir kâğıt üzerinde çizerek basitçe yapacağım. Evimizdeki basit malzemelerle gezegen sembollerini çalıştırabileceğinizi unutmayın…

Şifa olsun.. Burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.


"Siz de kendi haritanızdaki Aylık transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Koç Burcu ve Yükselen Koçlar

Sevgili Koçlar, bu hafta tecrit haftamız olmasına rağmen sizler dinamik başlayacaksınız. Kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilir ve bunun için eyleme geçebilirsiniz. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz. Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz.


Kariyer alanınızda, sorumluluk almak isteyebilir ve bu anlamda eril figürlerden destek bekleyebilirsiniz. Bu anlamda daha profesyonel davranmalısınız. Maddi konularda bereketli bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Haftanın ikinci gününde, otorite figürleri ile güç savaşlarına girmemeye özen göstermeli ve sakin kalmalısınız. Hafta ortalarına geldiğimizde, kariyer evinizde, kontrolü ele almak isteyebilir ve duygularınızı kontrol edemeyebilirsiniz. Bu duygu durumu ailenize yansıtabilir ve içsel bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Öte yandan gözden kaçırılmaması gereken bir duruma değinecek olursak, kadın figürlerden alacağınız destek ile birlikte daha inançlı davranmanız durumunda bereketin kapıları ardına kadar açılıyor sevgili arkadaşlarım.


Bereketli bir hafta ortası geçirirken, savurgan olmamaya özen göstermelisiniz. Sosyal ortamınızda bağımsız hareketlerden kaçınmalı ve uyumlu tavırlar sergilemelisiniz. Cuma günü kendinizi çok daha rahat ifade ederken, hassas ve alıngan davranmamaya özen göstermelisiniz. Cumartesi günü daha sosyal olacak ve maddi konular gündeme gelebilir ve bu bağlamda iletişim trafiği yaşayabilirsiniz. Maddi güvenlik ihtiyacı için yaratıcı fikirler üretmek için çok uygun bir gün. Ayrıca yakın çevrenizden alacak vereceklerle ilgili konular gündeme gelebilir. Haftayı kapatırken kendimizi kurban psikolojisine sevk edebilir ve maddi konulara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar

Sevgili Boğalar, haftaya akademik konulara öncelik verebilir ve eyleme geçip, amaçlarınıza yönelik planlar yapabilir ve başarıya ulaşmanın ilk adımlarını atabilirsiniz. Bu tecrit döneminde düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz. Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz.


Olumlu yönde bilgiler edinip, kendinizi güvende hissedecek ve bu konularla motive olabileceksiniz. Yapacağınız bu girişimler çevreniz tarafından hasetliklere sebebiyet verebilir, girişimlerinizin nihai sonucunu almadan kimseyle paylaşmamanızı öneririm. Maddi konularda sorumluluklarınızın bilincine varıp, savurgan tavırlar sergilememelisiniz. Kendinizi ifade ederken, otorite figürleri ile münakaşalara girmemeye özen göstermelisiniz. Arkadaş çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz ama aldatılmak ve aldanmaktan korkusuyla bu fikrinizi geri plana atabilirsiniz. Hafta ortasına geldiğimizde, otorite figürleri ile iletişime geçmek isteyebilir ve fikir terakkisi yapmak isteyebilir ve onlara yük olmak istemediğinize dair kişisel tatmin yaşamak isteyebilirsiniz.


Kontrolü ele alıp kendinizi ispat etmek isteyebilir ve konulara aşırı hassasiyet gösterebilirsiniz. İş ve pozisyon değişiklikleri gündeme gelebilir. Hafta ortalarına doğru daha özgür ve bağımsız olmak isteyebilir. Fakat sorumluluk ve görev bilinciniz daha baskın gelebilir. Kibirli bir tavır içerisine girmemeye özen göstermelisiniz. Olaylara objektif yaklaşmakta zorlanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru adaptasyonunuza artarken, sezgileriniz de kuvvetleniyor. Maddi konular hususunda hızlı kararlar verip eyleme geçmekte acele etmemelisiniz. Hafta sonu yapacağınız programlarda aksaklıklar yaşanabilir evde kalmalı ve konforlu bir alan tercih etmelisiniz. Kariyer alanlarınızda acele etmeden daha kararlı bir tutum sergilemenizi öneririm. Arkadaşlarınız ile birlikte sanatsal araştırmalara eğilim gösterebilirsiniz. Kendinize daha dürüst davranarak haftayı sonlandırabilirsiniz.İkizler Burcu