14 EYLÜL HAFTASI BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,

Yaşam sevincimizin arttığı bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Cömert davranışlar sergileyebiliriz. Başımıza gelecekleri ya da gelenleri sevgi ile karşılamayı ilke edinebiliriz bu hafta. Hafta başında elimizin değdiği konularda cömert karşılıklar alabiliriz. Pazartesi bizlere bonkör davranabilir.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi rutin günlük işlerimize çevirebiliriz. Çalışanlarımız ise iş arkadaşları, çalışma alanlarına yoğunluk verebilir. Evcil hayvanları olanlarımız ise rutin kontrolleri ile ilgilenmek isteyebiliriz. İkili ilişkilerimizde beklenmedik tepkiler görebiliriz. Sahiplenme içgüdümüzü abartabilir ve partnerimizi sıkabiliriz, ilişkiyi sıkıcı hale getirebiliriz. Sevmek; sıkboğaz etmek değildir! ilkesini göz önünde bulunduran kazanıyor diyor gökyüzü.

Salı akşamı Ay başak burcuna transit ediyor olacak. Takip eden çarşamba günü 25 derecelerde Başak Yeni Ay’ı gerçekleşecek. Yeni Ay’ın etkisi değişken “İkizler”, “Başak”, “Yay” ve “Balık” burçları daha yoğun etkileyebilir. Yeni Ay yazımda detaylıca değineceğim.

Cuma ve Cumatesi günü birlik ve beraberliği sağlamak isteyebiliriz. Bireysel hareket etmek yerine daha dengeli ve adil yaklaşımlar içerisine girebiliriz. Ölçülü hareket etmek fayda sağlayabilir. Öncülüğünü üstleneceğiniz her program için önceden plan program yapmak ve doğru strateji ile ilerleme ihtiyacı içerisine girebiliriz. İleriki dönemler için stratejik yaklaşımlar içerisine girebiliriz. Yapacağımız son hamlenin filizlerini cebimizde saklı tutmak fayda sağlayabilir. İleriki dönemi hesaba katmadan hemen her şeyi tüketmek, bir anda kullanmak ve harcamak riskli olabilir. Adaletli paylaşım ve iş birlikleri dengemizi korumamızda etkili olabilir.

Pazar günü parasal konularda istediğimiz birikime ulaşamadığımızı düşünebiliriz. Duygusal anlamda bu durumu çözümsüz görebilir ve kendimizi işe yaramaz gibi hissedebiliriz. Bu duygu durumunu partnerimizle bir araya gelip paylaşmak, dertleşmek isteyebiliriz. Fakat anlattığımız konulara karşılık, partnerimizin anlattıklarımızın ya da yaşadıklarımızın tek zerresini anlayamadığını düşünebilir ve asıl problemin bizlerde olduğunu fark etmeden yersiz çıkışlar sergileyebiliriz.

İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.