15 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,

Hafta genelinde gündem başlıkları şöyle:

Çalışma ve rutin düzen açısından; girişimci olmak, iş-proje geliştirmek, rekabet etmek, kazanmak, risk almak, tek başına hareket etmek, plansız olmak, gözüpek ve cesur olmak, yenilenmek, yeniliklere adapte olmak ön plana çıkabilir.


İkili ilişkiler açısından; ilişkilerde uyum, barış ve hoşgörü önemli olacak. Hafta ortasında söz, düğün, nikah gibi organizasyonlarınızın başvuru tarihi ve planlamasını yapmak, kalıcı adımlar atmanıza vesile olacaktır.


Maddi açıdan; yine hafta ortasında bankacılık işlemleri, birikim yapmak, hesap açmak ve güvenceler için adım atmak daha uygun olacaktır. Diğer yandan sabretmeyi öğrenmeli ve uzun vadeli yatırımı da tecrübe etmeyi deneyimlemelisiniz.


Sağlık açısından; aşırı zihinsel aktiviteler baş ağrılarına sebebiyet verebilir, dikkat! Yaşamınıza düzenli bir yoga ve meditatif aktiviteleri katmak yaşam dengenizi sağlamanıza yardımcı olabilir.


Haftanın ilk iki günü kararsız kaldığınız konuları ele almak ve değerlendirme yapmak avantajınıza olabilir.


Özellikle cumartesi günü ikili ilişkilerde yetersizlik hissiyatının getirdiği kıskançlık krizleri zorlanmalar yaşatabilir ve sonlanmalara neden olabilir!


Haftanın genelinin önemli gezegen hareketleri;


  • 18 Şubat 2021 saat 13.43’te Güneş Balık Burcu’na geçiyor. İyi ki doğdunuz Balık Burç’ları.

  • 21 Şubat 2021 saat 03.51 itibariyle Merkür düz hareketine geçecek.

Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Kendinizi bu hafta zihinsel anlamda rahat hissedebilirsiniz. Kaygı ve endişelerden kurtulabilir ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Özellikle maddi konularda uzun vadeli yatırım üzerine girişimlerde bulunmak faydalı olabilir. İkili ilişkilerde tartışma ve gerginliklere sakin, mantık çerçevesinde yaklaşmak problemlerin çözümlenmesinde kolaylık sağlayabilir ve kendinizi daha iyi hissetmenize vesile olabilir.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

uygusal dünyanızdaki durgunluğun gerekli olduğunu fark edeceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. Maddi konularda beklenmedik ödemelerden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak karşınıza çıkabilecek yeni fırsatları değerlendirerek yatırımlarda bulunmak, olumlu yönde gelişmelerin yaşanmasına vesile olabilir.