16 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,

Yeni Ayın etkilerinin üzerimizde olacağı bir hafta deneyimleyeceğiz. Yeni Ayı Akrep burcunun özellikleriyle deneyimliyoruz.

Venüs’ün hafta genelinde yapacağı iki zorlu açı sebebiyle ikili ilişkilerimizde soğuk savaşlar içerisine girebiliriz. İletişimde kopukluklar yaşayabiliriz. Rutin hayatımızı etkileyen ve bizleri de-moralize eden problemlerle karşı karşıya kalabiliriz.

Hafta sonuna doğru Venüs gezegenimizin de Akrep burcuna geçişi ile duygularımızı daha yoğun, tutkulu ve sahiplenici yaşamak isteyebiliriz. Venüs 15 Aralık’a kadar Akrep burcunda seyrediyor olacak. Sevgi alışverişimizi deneyimleyeceğimiz alan ağırlıklı olarak “aile” ve “yuva” hanemiz olacak. Aile içi paylaşımlar ve uyum bizler için önemli olacak. Aile içi denge ve uyum tüm ilişkilerimize yansıyor olacak.Kişisel haritalarınızdaki bu tarz konulara yönelik tıkanıklıklarla ilgili kullanabileceğiniz basitçe semboliklerin var olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için derlediğim “Astrolojiyle Haritanın Üzerine Çıkmak” kitabımızı temin ederek tıkanıklıklarınızı giderebilirsiniz.


http://www.astrolojiyasam.com/kitap-haritanin-uzerine-cikmak


Hafta başında ilgi odağı olmak isteyebiliriz. Hobilerimiz ve çocuklarımız öncelik sıralamamızın başında geliyor olabilir. Farklı kültürlerin ve farklı aktivitelerin içerisinde olmak daha cazip gelebilir. Aşk ilişkileri ve partnerlerimizle birlikte vakit geçirme isteğimizi daha yoğun hissedebiliriz. İletişimsel sıkıntılar söz konusu olabilir. Soğuk rüzgaların estiği düşüncesine kapılabiliriz. Fark edilmek ve kendimizi duyurmak için farklı metotlar deneyebilir ve kendimizi olduğumuzdan farklı lanse edebiliriz.

Aile içinde ve iş yerinde köklü değişimlere gitmek isteyebiliriz. Bizleri huzursuz eden konular üzerine eğilmek ve çözüm üretmek isteyebiliriz. Ay’ın oğlak burcuna geçmesiyle birlikte sorumluluk alma ihtiyacımız artabilir. Dikkatli ve daha disiplinli davranmak isteyebiliriz. Günlük düzeni sağlayamıyor olmak can sıkıcı olabilir.
Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Hafta ortalarına doğru ise yine ikili ilişkilerimizin vurgusu devam ediyor olacak. İş yerinde hazırlanacak olan anlaşma ve sözleşmelerde ortak dili konuşmak ve maddeleştirmek konusunda zorluklar yaşanabilir.

21 Kasım itibariyle idrakimizin yönü değişiyor olacak. Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. İyi ki doğdunuz Yay burçları diyeceğiz. Kişisel haritalarımızda bir ay boyunca

Yay burcunu kesen ev konularına odaklanacağız ve algımızı o konulara vereceğiz.

Pazar günü Ay’ın Balık burcuna geçişi ile birlikte akışta kalmak ve yeniliklere açık olmak fayda sağlayabilir.


Hepimize Şifa Olsun...