17 AĞUSTOS HAFTASI BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,

Pazartesi günü 'Fikir', 'ifade', 'beceriler', 'konuşma', 'yazma', 'akıl etme' konularını sembolize eden gezegenimiz Merkür 17 Ağustos’ta Güneş’in kalbinde olacak.

Bir gezegen Güneş’e 0 derece 17 dakika ile yaklaştığında, Güneş’in kalbi konumuna gelir. Korunur ve bu yanma etkilerinden kendini tecrit edebilir.

Bu konuma şöyle bir örnek veriyoruz. Balina sizi yuttu. Fakat onun midesinde korunuyorsunuz. Çıkamıyor, önünüzü yine göremiyor, balina nereye doğru yüzerse oraya gitmek zorunda kalıyorsunuz fakat tehlikelerden korunuyorsunuz.

Merkür’ün Aslan burcunda olması ve Aslan burcunun yönetici gezegeninin Güneş olması, kendinizden emin, kararlı, etkileyici ve canlı olabileceğiniz anlamına geliyor. İfade kabiliyetinizin güçlü olacağı saatleri de işaret ederken, yaratıcı gücünüz de ön planda olacaktır.

Aynı gün Merkür Mars ile uyumlu açı yapıyor olacak. Kendinizi açıkça ortaya koyan ve zihinsel anlamda da enerjik hissedebilirsiniz.

Merkür Cazimi saatleri: 17 Ağustos 2020 saat: 11.50’den gece 00.58’e kadar etkisi devam edecek.

Hafta ortasında 19 Ağustos Çarşamba günü gece 05.41’de Aslan burcunun 26 derecelerinde yeni ay yaşayacağız.

Yeni ay sabit bir burçta gerçekleşeceği için sabit burçlar Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçları etkileniyor olacak. Aynı zamanda haritasında bu sabit burçların ait olduğu gezegen konularında da etkiler alabiliriz.

Yeni ay itibari ile ilk üç gün hamle yapmamanızı rica edeceğim.

Instagram sayfamda paylaşımlarımı takip edenleriniz vardır. Ay’ın evreleri gönderimizi inceleyebilirsiniz.Hafta genelinde iç güdüsel olarak ön planda olmak isteyeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Kararlı ve sabırlı olacağımız bir hafta deneyimleyeceğiz.

Hafta ortasında ise yeni aydan hemen sonra niyetlerinizi belirlemek için daha organize ve planlı olabilirsiniz. Yeni ay öncesi maddi konularla ilgili hesaplarınızı yapmak isteyebilirsiniz. Verdiğiniz ödeme sözlerinizi tutmak için yeni ay sonrasını beklemek isteyebilirsiniz. Sabırlı ve üretken olacağız.Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.

Hafta sonuna doğru insanları mutlu etme çabalarınız suistimal edilebilir. Başkalarını memnun etme gayretiniz yüzünden hafta sonunu yorgun düşebilirsiniz.

Kararsızlığınız yüzünden gergin dakikalara maruz kalabilirsiniz.

Özellikle bu Pazar gününüzü kendinize ayırmak ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Dış dünyadan bir süreliğine de olsa bağlarınızı koparmış olmanın mutluluğunu deneyimlemek isteyebilirsiniz.