18 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020
Sevgili Arkadaşlarım,


Bu hafta eleştirmek, hata bulmak, başkalarını haksız çıkartmak üzerine, hayatı kritize ettiğimiz çok önemli bir hafta içerisinde olacağız.


Bilhassa, farklı bakış açıları içerisinde olmak, bizi ilişkiler anlamında oldukça zorlayacak.


İş konularındaki güvensizlikler ve sadakatsizlikler; bu hafta daha fazla ön plana çıkacak.


Varlığına sevineceğimiz etkileri keşfetmek içinse, bu krizi fırsata dönüştürebiliriz. Eldeki olanların değerini ortaya çıkartabilecek, önemli zamanlarda olacağız. Yeter ki bunu fark etmeyi başarabilecek bir ruha sahip olabilelim. Eğer ki gidenler için üzülmeye devam edersek, eldeki olanlara bağlanmayı ve olanlara güven duymayı da ertelemiş olacağız.


Bu hafta Yeni Ayımız var. Özellikle Cuma günü gerçekleşecek bu Yeni Ay'ın enerjisi ile birlikte, hayatımızı bambaşka bir perspektiften geçirebilmeyi deneyimleyeceğiz.


Eski ilişkilerin yeniden canlanması, iyimserliğin ön plana çıkması ve bazı tamamlanmamış ilişkilerin sonlanması ile bizi yüzleştirecek. Bu hafta daha çok kendimizi duygusal anlamda güçlendirmemiz gereken bir zamandayız. Olaylara karşı yaklaşımımızı, teslimiyetçi bir bakışla tamamlamayı ihmal etmemeliyiz.Hepimize şifa olsun.
"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Koç Burcu ve Yükselen Koç

Bu haftaya ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz. Fakat haftanın geneline baktığımızda, duygusal olarak yanlış tercihler içerisinde bulunduğunuzu fark edebilirsiniz. Uygun olmayan kişilerle iş anlaşmaları birliktelikler yapabilmek, bilhassa ortaklıklarda ve paylaşımlarda kafanızın dalgın olması güvensizlik tutkunuz ve umutlarınızı yitirmekle ilgili sınanmanız bu hafta daha fazla artacak.


Bilhassa Perşembe günü Venüs ile Neptün’ün yapacağı kare açı (+)(-) 5 gün önünüzde sizi etkileyecek ve kadersel anlamda ilişkiler hususunda kendinizi sıkıntıda hissedeceksiniz. Hayatınızda özel yeteneklerinizi keşfetmek için daha fazla uğraş vermelisiniz. 150 ve 30 derecelik açılar hem yetenek, hem de kadersel anlamda hayatınızı dönüştürebileceğiniz önemli açılardır.


Görünmeyeni görmek adına, Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay’ı iyi değerlendirmenizi rica edeceğim. Geri planda bıraktığınız işler ve süreçleri bunalımla geçirmek yerine, korku ve kaygılarınızı bir kenara itip, daha fazla iletişime yönelmeli ve insanlarla iç içe olarak sorunları çözmeyi deneyimlemelisiniz.Şifa Olsun.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Bu hafta arkanızdan dönen işler ve uğraşlara, tepki veremediğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. "Çok uzunca konuştum, bir yere varamadı, artık konuşmayı bıraktım" dediğiniz bir hafta olabilir.


Sıkıntılı bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Güvendiğiniz kişiler tarafından, yaralandığınız zamanda olduğunuz için kendinizi ihanetlere karşı koruyamamak ve kalbinizdeki belli duygu kırıntıları nedeniyle istediğiniz yaşamı tadamamanız, hayatın keyfini çıkartamamanız bu hafta sizi daha fazla yoracaktır.


Bilhassa Çarşamba gününe ilişkiler konusunda, daha fazla dikkat etmeniz gereklidir. Dayanıklılığınızın artacağı bir gün olacağını söyleyebilirim. Ufak tefek rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz, gelip geçen belli başlı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Fakat burada bu korkular nedeniyle, kendinizi kısıtladığınızı da düşünebilirsiniz. Özellikle düşüncelerinize dikkat etmeniz gerekli ve Cuma günü yaşayacağımız Yeni Ay size düşünce ve fikirlerinizde bambaşka perspektiflerden bakma enerjisini ön plana çıkartacak. Duygularınızı ekarte etmeden, düşüncelerinizi duygularınızla aynı senkrona getirmeye çalışmalısınız, o zaman önümüzdeki hafta sizi daha fazla güçlendirecek ve kendinizi daha güvende hissetmeye başlayacaksınız.Şifa Olsun.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Bu hafta, kendinize güvendiğiniz müddetçe başarının kapılarını açabileceğiniz çok önemli bir haftaya giriyorsunuz. Kendinizi eylem planları içerisine sokmaya çalışmalısınız. Çünkü “nerede hareket, orada bereket ”dediğimiz önemli bir hafta içerisinde olacaksınız.