19 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,

Hafta sonu idrakimizin yönü değişiyor. İyi ki doğdunuz Akrep burçları diyeceğiz… idrakimiz hafta sonu itibariyle değişim dönüşüm enerjisine girecek. Haritalarımızda Akrep burcu hangi evde ise o ev konularına yönelecek ve idrakimizi o yöne çevireceğiz. O ev konularında değişecek ve dönüşeceğiz.

Ve yine aynı gün 25 Ekim’de Merkür Akrep burcunda cazimi olacak. Zihnimizde ne varsa bizleri zorlayan o konuları sıfırlamak ve yenilenme ihtiyacı içerisine gireceğiz. Sıfırlanmak ve yenilenmek için ihtiyacı olanlara eski kıyafetlerimizi dağıtabilir ya da yemekler yapıp dağıtabiliriz. 18.14'den-00:29'a Kadarki süreçte arınmak için kullanabiliriz...

Haftanın ilk gününde kesinleşen Mars Jüpiter karesi bir şeyleri yeniden başlatma, yaratıcılığımızı konuşmak ve varsa çocuklarımızla ilgili kararlar almakta zorlayabilir. Risk almak büyük oynamak hatalara sebebiyet verebilir. İnandığımız konular üzerinde inat edebilir ve istediğimiz olmazsa yıkıcı ve kırıcı olabiliriz. Aşk ilişkilerimize, çocuklarımızla ona diyaloğumuza dikkat etmek fayda sağlayabilir.

İkili ilişkilerde resmiyet bekleyebilir ve ilişkilerimize yön vermek isteyebiliriz. Zaman zaman kendimizi ifade etmekte zorlandığımız süreçler yaşayabiliriz. Sosyal medya kanallarımızla ilgili geçici blokajlar ya da şifre kırılma durumları ile karşı karşıya kalabiliriz. Yola çıkmadan önce aracımızın yağının, suyunun kontrolünü sağlamadan çıkmamaya özen gösterebiliriz.

Hafta ortalarında kedimizi ifade edemediğimizi düşündüğümüz ilişkilerimiz sonlanmalara maruz kalabilir. İlk etapta bu durum sancılı gelse de aslında yararsız ve fayda sağlamadığını gözlemleyebiliriz. Sevginin dilinin ortak olacağı kanaatine varabiliriz.

Hafta sonuna doğru kendimizle yüzleşme cesareti yakalayabiliriz. Bağlılık yemini etmek isteyebilir ya da bizleri sınırlayan ne varsa artık onlardan kurtulma ve sıyrılma isteği içerisine girebiliriz.


Kişisel haritalarınızdaki bu tarz konulara yönelik tıkanıklıklarla ilgili kullanabileceğiniz basitçe semboliklerin var olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için derlediğim “Astrolojiyle Haritanın Üzerine Çıkmak” kitabımızı temin ederek tıkanıklıklarınızı giderebilirsiniz.


http://www.astrolojiyasam.com/kitap-haritanin-uzerine-cikmak


İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Yükselen Koçlar