19 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,


Haftanın geneline baktığımızda;


Boğa Burcu’nda enerji yoğunlaşıyor olacak. Bu yoğunlaşma hayatlarımızda somut konulara yer vermemize vesile olacak.

  • Güven ve konfor hissedeceğimiz alanları önemseyecek, kalıcı, uzun vadeli adımlar atmak isteyeceğiz.

  • Keyif, haz, tutku hissedebileceğimiz konulara yönelmek önem taşımaya başlayabilir.

  • İkili ilişkiler, finansal durumumuz, sosyal çevre bağlantılarımızda sağlam zeminler kurmak isteyeceğimiz keyifli bir döneme girebiliriz.

  • Gerekli sabrı göstererek yavaş ama istikrarlı kararlar almaya önem vereceğiz.

  • Değer verdiğimiz her konu için emek sarf etmeye gönüllü olabiliriz.


Uranüs’ün önemli bir rolde olacağı hafta ortasındaki etkiler ile yaşamlarımızda ani gelişen konular, gündemde olabilir.

  • Heyecan yaratan sürpriz gelişmelerle karşılaşabileceğimiz gibi

  • Aniden karşımıza çıkabilecek gerginliklere de şahit olabiliriz.


Cuma gününden itibaren 11 Haziran’a kadar devam edecek olan Mars’ın, Yengeç Burcu’ndaki seyrinin etkilerinin devreye girmesiyle; duygusal dürtülerimizi ön plana alarak hareket edeceğiz. Ev, aile, yuva konuları önem kazanıyor. Fakat biraz enerjimizin içe çekileceği bir dönem geçirmeye başlayabiliriz.  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Finansal konularımızın ön plana çıkacağı bir hafta geçirebiliriz. Ani kazançlar elde edebileceğimiz gibi, yüksek harcamalarda bulunmaya da eğilimli olabiliriz. Gelirlerimizi arttırma yönünde zihnimizi odaklayabilir ve hamleler yapabiliriz. Hafta sonu itibari ile ev, aile ile ilgili konularda ve kendi duygusal ihtiyaçlarımız yönünde enerjimizi sarf edeceğimiz bir sürece girebiliriz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Bizim sürecimiz başlıyor! Kararlarımızı, fikirlerimizi daha somut bir şekilde hayata geçirebilmek adına adımlar atmaya başlayacağımız bir hafta olabilir. İlişkilerimizi ve maddi konularımızı ilgilendiren beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta sonu itibari ile, iletişimin hız kazanacağı, anlaşmalar, planlamalar, seyahatlerin ön plana çıkacağı bir döneme girebiliriz.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

İçimizdegeçmişe dönerek yaşadıklarımız üzerinde düşünebilir, geleceğimizle alakalı beklentilerimizi değerlendirmek için kendi kabuğumuza çekilmeyi tercih edebiliriz. İlişkilerimizi, maddi konularımızı ve beklentilerimizi sorgudan geçirebilir, geçmişi ilgilendiren konularla ilgili beklenmedik gelişmelerle karşılaşabiliriz. Hafta sonu itibari ile finansal kaynaklarımız ve üretim enerjimize odaklanarak hız kazanmayı hedefleyebiliriz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Toprak enerjisinin keyifli yönünü hissedeceğimiz bir süreçe girebiliriz. Gelecek hedeflerimize daha sağlam ilerlemeye yönelik alacağımız kararlar bizlere başarı sağlayabilir. Sosyal çevremize daha fazla zaman ayırabilir, onlardan alacağımız destekler ile bağlarımızı kuvvetlendirebiliriz.Arkadaşlıklarımızı ve işimizden gelecek kazançlarımızı ilgilendiren beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta sonu itibari ile enerjimiz yükselirken, kendimizi artık daha rahat ortaya koyabileceğimiz bir döneme girebiliriz.