19 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,


Haftaya Kova Dolunayına doğru ilerlerken yaşamdaki hakkedişlerimizi toplama enerjileri ile başlıyoruz.


 • Sorumluluklarımız daha fazla artabilir.

 • Bu hafta attığımız adımların kararını verme aşamasına girebiliriz.

 • Yeni sürpriz gelişmelere açık bir dönemdeyiz.

 • Özellikle bugün sözlerimize dikkat ederek başlamalıyız.

 • Sevdiklerimize karşı daha ılımlı yaklaşmamız gereken bir atmosfer olduğunu hatırlatmak isterim.

 • Kendimize gereksiz dil yaraları oluşturmayalım.

20 Temmuz Salı günü gökyüzü bizlere iyilik ve dürüstlükten sapmadığımız, aklımızı bilgimizi kurnazca kullanmadığımız takdirde Merkür’ün Sirius ile birlikteliğinde ruhumuzu aydınlatacak şifalanma enerjilerini önümüze sunabilir. Sokaktaki sevimli dostlarımızı dilimizle ve elimizle sevindirmeyi sevginin gücünü gökyüzüne uçurmayı bugün ihmal etmeyelim.


22 Temmuz Perşembe günü gökyüzü biraz hararetleniyor.


Güneş Aslan Burcu'nda İyi ki doğdunuz sevgili Aslan Burcu arkadaşlarım.


Dünyevi hazlarımızın, seçimlerimizin gezegeni Venüs Aslan seyrini bitiriyor ve Başak Burcu'na geçiş yapıyor.


 • Bu dönemde sevgimizi hizmet ederek ve etrafımıza fayda üreterek ortaya koymak isteyebiliriz.

 • Venüs Başak Burcu seyrine geçtiği anda Jüpiter ile arasında oluşacak zorlayıcı atmosfere dikkat edelim.

 • Kendimizi ikili ilişkilerimizde kurban psikolojisine düşürmeyelim.

 • Fazla tevazuunun zarar verdiğini hatırlayarak alma verme döngümüze bu dönemde daha fazla dikkat etmeliyiz.


Sevdiklerimizle beraber güzellikler içinde geçireceğimiz bir bayram yaşamamız dileğiyle.


Mutlu Bayramlar...


 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

İletişim kazalarına karşı dikkat etmeliyiz. Bu hafta biraz keyfimize düşkün olabiliriz. Kendimizi dinlendirmek isteyebiliriz. Daha çok yeni yerler keşfetmek isteyebiliriz. Değişim yapmak istediğimiz alanlarda farkındalık kazanarak yolumuza devam edebiliriz. Gizli kalmış olaylar gün yüzüne çıkabilir. Aile büyüklerimizin sağlığı aniden gündeme gelebilir. Abartılı davranışlardan uzak durmamız gereken bir dönemde olabiliriz.


Göklerin mesajı: Her doğru her yerde söylenmez.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Özel ilişkilerimiz ve çocuklarımızla aramızda uyumu yakalayabiliriz. Şanslı bir dönem yaşadığımızı düşünebiliriz. Aile büyüklerimizin sorumluluklarını almak isteyebiliriz. Hayatı daha mantıksal tarafı ile değerlendirebiliriz. Bugüne kadar emek verdiklerimizin karşılığını alacağımız bir süreç. Bilinçaltına süpürdüğümüz anıları sevginin gücüyle iyileştireceğimiz bir dönem yaşayabiliriz. Ailevi sorumluluklarımız artabilir. Kariyer hedeflerimizi tekrar gözden geçirebiliriz. Önümüze çıkan yeni iş tekliflerini değerlendirebiliriz. Yeni bebek haberleri de alabiliriz.


Göklerin mesajı: İstediklerinin peşinden git.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Parasal kaynaklarımızla ilgili iniş ve çıkışlı bir dönemi yaşayabiliriz. Kandırılmalara karşı dikkatli olmalı, gereksiz borçlanmalardan uzak durmalıyız. Proje bazlı işlerimiz gündemimizde olabilir. Yeni eğitimler için başlangıçlar planlayabiliriz. Kısa seyahatlere çıkabiliriz. İkili ilişkilerimizde aradığımız denge ve uyumu yakalayabiliriz. Yaşadığımız alanları güzelleştirebiliriz. Aile hayatımızda keyifli birliktelikler yaşayabiliriz. Yakın çevremizden destek alabiliriz. Eğitim için kullanmak üzere yeni teknolojik aletler almayı planlayabiliriz. Uzakta yaşayan akrabalarımızla ilgili yeni gündemlerimiz oluşabilir.


Göklerin mesajı: Ayağını yorganına göre uzat.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Hayatın mücadelesini yoğun bir şekilde hissedebiliriz. Finansal kaynaklarımızı olumlu yönde değerlendirebiliriz. Ortak parasal kaynaklarımızı yeniden gözden geçirmek isteyebiliriz. Bu alanlarda sorunlar var ise bu haftanın enerjileri ile kasamızı ayırmayı teklif edebiliriz. Hayatımızı paylaştığımız kişilerle ilişkilerimizde yeni farkındalıklar kazanabiliriz. Kısa seyahat programları yapabiliriz. Yıl başından bu yana emek verdiklerimizin karşılığını alabiliriz. Sağlığımıza da extra olarak dikkat etmemiz gereken bir dönem yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Paylaştıkça çoğalır.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Mutlu yıllar iyi ki doğdunuz sevgili aslanlar...

Bu dönemde kendimizi sosyal çevremizle olan iletişimde daha yaratıcı fikirlerle ifade edebiliriz. Hormonlarımıza duygularımıza dikkat etmeliyiz. Parasal kaynaklarımızı istediğimiz yatırımlar için değerlendirebiliriz. Gündemimizde ani, beklenmedik ve şok edici gelişmeler olabilir. Çok hızlı kararlar almamalıyız. İkili ilişkilerimizde isteklerimizi net bir şekilde söyleyebiliriz. Biranda oluşan farkındalıklarımızda sevdiklerimizle krizli ortamlar oluşturmamalıyız. Günlük yaşantımızda gücümüzü kötüye kullanmamalı ani beklenmedik görev ve sorumluluklara da hazırlıklı olmalıyız.


Göklerin mesajı: Ani kararlar verme.başak burcu

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Arkadaş ve sosyal çevremizle iletişim kazalarına açık bir hafta olabilir. Duygusal anlamda kendimizi iyi hissedebiliriz. Aşktan ve sevgiden yana şanslı bir zaman dilimi yaşayabiliriz. Arkamızdan çevrilen gizli işler var ise bu dönemde yeni farkındalıklar kazanabiliriz. Sosyal çevremizde yeni düzenlemeler yapabiliriz. Sağlıkla ve günlük hayat düzenimizle ilgili yeni gündemler yaşayabiliriz. Hayat ortaklıklarımızda körü körüne iyimser olmamalı, yapabileceğimizden fazlasına söz vermemeliyiz. İsteklerimizi pozitif düşüncenin gücüyle elde edebiliriz. Önümüze çıkan yeni iş tekliflerini değerlendirebiliriz.


Göklerin mesajı: Gerçekler er ya da geç gün yüzüne çıkar.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

İkili ilişkilerimiz ve çalışma alanlarımızda iletişim kazalarına açık bir hafta olabilir. Şartları fazla zorlamamalıyız. Kariyerimizde ani beklenmedik terfi haberleri alabiliriz. Önümüze gelen yeni teklifleri değerlendirmek isteyebiliriz. Platonik ilişkiler gündeme gelebilir. Sosyal çevremizle arkadaş gruplarımızla daha fazla beraber olmak isteyebiliriz. Kendimizi plansız organizasyonlarda içinde bulabiliriz. Arkadaşlarımızla birlikte keyifli zamanlar geçirebiliriz. Çocuklarımızla ilgili yeni karalar alabilir huzurlu bir hafta yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Sevdiklerinin desteğini al.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yakın çevremiz ve kardeşlerimizle ilgili iletişim kazalarına karşı dikkat etmemiz gereken bir dönem olabilir. Geleceğe yönelik plan ve projelerimizle ilgili yeni karalar alabiliriz. Bekar akreplere gökyüzü yeni ilişkileri bu hafta getirebilir. Uzun süredir değişim istediğimiz konularda farkındalık yaşayabiliriz. Yeni palan ve projelerimizi hayata geçirebiliriz. Yeni iş başvuruları yapabiliriz. Güzel sürprizler yaşayabiliriz. Krizli olan aile ilişkilerimizde güzel gelişmeler deneyimleyebilir, aile birliğinin önemini bir kez daha derinlerimizde hissedebiliriz.


Göklerin mesajı: Sevdiklerine bir şans daha ver.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Hayattan beklentimiz daha yüksek olabilir. Biraz daha duygusal anlamda endişeli ruh haline sahip olabiliriz. Kariyerle ilgili yeni teklifler alabiliriz. Toplum önünde alkış toplayabiliriz. Yeni projelerimizi hayata geçirmek için girişimlerde bulunabiliriz. Hukuksal çözüme bıraktığımız davalık olaylarımız var ise beklediğimiz yönde sonuçlar alabiliriz. Yakın çevremizle ilgili yanlış anlaşılmalara iletişim kazalarına karşı dikkatli olmalıyız. Hayatın istediğimiz alanında kendimizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir sevdiklerimizle sürpriz bir tatil programı yapabiliriz.


Göklerin mesajı: Hayatın mucizelerine inan.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Ailemiz köklerimiz ve hayatımızın ortak alanlarını paylaştığımız kişiler ile iletişimde bazı tıkanıklar yaşayabileceğimiz bir haftaya başlayabiliriz. Kendimizi varlığı ile mutlu eden ruhumuzu iyi hissettiren kişilerle beraber olmak isteyebiliriz. Sevdiğimiz kişilerle uzaklara tatil programı yapabiliriz. Varsa eğitim düşüncemiz yeni araştırmalar içine girerek kendimize uygun bir kişisel gelişim programına yeni başlangıç yapabiliriz. Gelir ve giderlerimiz arasında bazı dengesizlikler yaşayabiliriz. Gereksiz harcamalardan uzak durmamız gereken bir dönem olabilir. Ortak kaynaklar konusunda krizler yaşayabilir ve oluşan farkındalıkla güzel bir dönüşüm yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Hayat arkadaşlarını iyi gözlemle.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yakın Çevremiz ve iş ortamlarında ast ve üst ilişkilerimizde bazı iletişim kazalarına açık bir enerji ile haftaya başlıyoruz. Ortak kazançlar konusunda bazı krizler yaşayabiliriz. Ani farkındalık kazanarak kendi enerjimiz ve gücümüzle güzel değişimler yaşayabiliriz. Ödemelerimizde beklediğimiz o kolay akışı yakalayabiliriz. Hayatta istediklerimizin sonucunu daha net görebilir ve kalıcı kararlar alabiliriz. Ani yenilenme ve farkındalık kazanacağımız bu dönem sezgilerimizin gücüyle olumlu yönde maddi imkanlar yaratabiliriz. Ani beklenmedik sağlık durumlarına açık olduğumuzu unutmamalı kendimize gereksiz stresler oluşturmamalıyız.


Göklerin mesajı: Hayatın gizemli yönlerini keşfet.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Çocuklar ve ikili ilişkilerimizle olan iletişimizde bazı tıkanıklıklar aksaklıklar yaşayabiliriz. Sakin olarak biraz ruhumuzu dinlendirmeli sessizliğimizi korumalıyız. Çocuklarımızın sağlığına extra dikkat etmemiz gereken bir hafta olabilir. Bekar olan Balıklar bu dönem ani ilişkilere yelken açabilir. Beklediğimiz yurt dışı bağlantılı haberlerimiz var ise bu hafta olumlu yönde neticeler alabiliriz. İmzalık işlerimiz varsa ani kararlar almadan iyice düşünerek değerlendirebiliriz. Kendi ailemizin ve aile büyüklerimizin sağlık sıkıntıları gündeme gelebilir. Kontrolümüz dışı olaylar gelişebilir ve bu bizlere hayatlarımızda ani farkındalık getirip kadersel dönüşümler yaşatabilir.

Göklerin mesajı: Kader ağlarını örüyor.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

#deneyselastrolog

#deneyselastroloji

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/kenanyasin/

YouTube: http://bit.ly/2IqDyw5