20 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI

En son güncellendiği tarih: 31 Tem 2020

Bu hafta yeni Ay yaşayacağız. Perşembe günü gerçekleşecek yeni Ay’da, Ay önce Güneş’le birleşecek, daha sonra Uranüs’e gidecek ve Venüs ile kavuşacak. Bu durumu Ay’ın ışığını taşıması olarak adlandırıyoruz. Ay Güneş’in ışığını Uranüs’e taşıyacak, yani bilincimiz, aklımız, zekamız ve idrakimiz farkındalıkla birleşecek. Bu dönem beynimizde şimşeklerin çaktığını hissedebiliriz ve bunu duygularımız tetikleyerek gerçekleştirebilir. Çünkü duygusal anlamda ihtiyaç duyduklarımız, kendimizi ve düşüncelerimizi nasıl kullanmamız gerektiği ile ilgili bize aydınlanmalar yaşatacak.


Bu hafta aslında aydınlanmalar haftası yaşayacağımız bir döngü içerisinde olmamız çok mümkün. Biliyorsunuz ki yeni ayların süresi Dolunaya kadar yaklaşık ️14 gün etkiyle sürer, demek ki bu yeni Ay bize ️14 gün etkiyle bu haftayı da içinde önemli farkındalıklarla yaşamamıza vesile olacak. Yeni Ay yeni başlangıçlar demektir, bu hafta aydınlanmalarla, yeni başlangıçlar, yeni niyetler kurgulayabiliriz.


Ben bu kurguyu trenlerle gerçekleştirmemizden yanayım, geçen hafta tren sembolleri yapmıştık, bu hafta da trenlerimizin vagonlarına bu sefer duygularımızı ve farkındalıklarımızı yazarak eklemelerde bulunacağız.


Çünkü Uranüs farklı olanın birleşmesi demektir. Siyahla, beyaz ancak Uranüs’le birleşebilir, iyi ve kötü ancak Uranüs’le birleşebilir.


Çünkü Uranüs’yen insanlar ya da Kova burcunun yönetimindeki insanların, çok çılgın sıra dışı ve marjinal arkadaşlıkları vardır. Bir Astrologdan tutun, bir inşaat işçisine kadar herkesi tanıyabilecek kapasiteye sahiptir ve hepsini ortak bir alanda buluşturur ve onları ailesi yapar.


Çünkü Uranüs farklılıkların birleştiği havzadır, bizim için. Bu farklılıkları birleştirmek ve yeni aydınlanmalar yaşamak için bu haftayı iyi değerlendirmemiz gerekli.
"Siz de kendi haritanızdaki Aylık transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar

Sevgili Koçlar, bu hafta biraz engellerle ve şüphelerle karşılaşacaksınız.


🔆Özellikle maddi olanaklarda ve para, kazanç hanesinde yeni farkındalıklar yaşamanız oldukça olası.


🔆Yeni kazanç kapılarını keşif edebilmek için önce güvendiğiniz temalarda yaşayacağınız sarsılmalarla yüzleşeceksiniz.


🔆Size verilen sözlerin yerine getirilmediği durumlarla karşılaşabilirsiniz ve bunlar beklenmedik bir anda çıktığı için kendinizi depresif ve ruhsal anlamda çöküş gibi hissedebilirsiniz.


🔆Zihinsel karmaşalarınızı düzeltmeniz gerekli. Özellikle düşünce ve fikirlerinizi değiştirmek için önemli bir fırsat bu hafta sizler için, tren sembolünü ekleyeceğiniz vagonlar, özellikle duygularınızı dile getirdiğiniz cümleler olmalı.


🔆Örneğin, burada ben dili kullanarak yazabilirsiniz. Ben şunu şöyle hissettim, ben bu olunca mutsuz oldum, ben bu olunca mutlu oldum ve ben bunların olmasını istiyorum. Çünkü vagona istediklerimizi bize bağlanmasını istediğimiz şeyleri yazacağız.


🔆Kendinizi iyi hissedeceğiniz alanları tekrar düşünün ve düşüncelerinizin kendi yaşamınızda, özellikle maddi kaynaklarınızla ilgili sizi şüpheye götüreceğini unutmayın ve bu konulara oldukça dikkat edin.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar

Sevgili Boğalar, bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek bir yeni ay yaşayacağız.


🔆Bu hafta aydınlanmalar haftası ve kendi yaşamınızda objektif olmayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.


🔆Daha çok kendi ön yargılarını değiştiremeyen, yargı ve tutumunu kıramayan insanlarla mücadele ederken kendinizi bulabilirsiniz.


🔆Özellikle kendi hayatınızdaki sizi güvence altında tutan kaynaklarınızı doğru kullanmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz ve bu da endişelerinize vesile olabilir.


🔆Düşünceler konusunda dikkat etmeli ve bu konularda yaşadığınız endişelerde aydınlanma yaşayacağınızı bilin.


💞Aşk hayatınızda da duygusal anlamda kırılmalar söz konusu olabilir ve kendi kontrolünüzü kaybettiğinizi düşündüğünüz bir durum olabilir.


💞Hani ah bir eyleme geçsem bir buluşabilsem bir karşı tarafla ortak bir alanı paylaşabilsem, her şeyi halledeceğim diye düşünüyor olabilirsiniz. Fakat Corona nedeni ile zaten, eyleme geçemediğimiz için iletişimde ve uzaktan yürütülen ilişkilerde ya da sosyalleşilemeyen durumlarda kalmak sizi bu hafta gerginleştirebilir.


🔆O nedenle duygularınızda yaşamak istediklerinizi geçen hafta çizdiğimiz tren figürünün yanına bir vagon olarak ekleyin ve yaşamak istediğiniz duyguları o vagonun içerisine yazın.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta yeni Ay haftasındayız.


🔆Bu hafta düşünceler anlamında aydınlanmalar yaşayacağız ve Ay cumartesi günü sizin burcunuza geçecek. Fakat yeni Ay sizin 12. evinizde gerçekleşeceği için kendinizi biraz sinirsel gerginlikler içerisinde bulunabilirsiniz.


🔆Bol bol meditasyon yapmak bu hafta size çok iyi gelebilir.


🔆Gelecek zamanlarınızın daha iyi olacağını bilmek ve bu konuda umutlar yakalamanız sizi daha güçlü hissettirecek. Çünkü şu anda yapmak istediğinizi eylemlere geçiremeyebilirsiniz.


🔆12. ev gizli kapaklı evlerdir, düşmanlarınızı olabilir arkadan dönen işler, özellikle konuşmalar olarak ortaya çıkabilir. Bu nedenle kimin sizin hakkınızda ne düşündüğü konusunda aydınlanmalar yaşayabilmeniz çok çok olası.


🔆Hayatınızın gerilimli zamanından çıkıp ve birazcık daha yutkunup sakinleşip düşünmeniz gereken bir zamana giriyorsunuz.


🔆Ekonomik olarak tedbirli olmanız gerekebilir ve özellikle parasal kaynaklarınızı, ne zaman kullanacağınızı hesaba katmak için planlar ve programlar yapmak üzerine uğraşabilirsiniz.


🔆Bilhassa bu haftanın özellikle cumartesi ve pazar günleri plan ve program yapmak için gayet uygun gözüküyor.


🔆Tren sembolünü ise plan ve programlarınızı, özellikle maddi kaynaklarınızı nasıl kullanmanız gerektiği ve kazançlarınızı neye harcayacağınızı düşünerek vagona sahip olmak istediklerinizi ve bu konuda harcama yapmak istediklerinizi yazmanızı rica ediyorum.


🔆Sahip olmak istediğiniz belki bir seyahat biletiniz var ve bu biletin ücreti belli, o seyahat biletini o yeni vagona elde etmek istediğiniz tarihiyle birlikte yazmanızı rica edeceğim.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, bu hafta yeni Ay haftasındayız ve yeni Ay sizin 11. evinizde gerçekleşecek.


🔆Hayatınıza bütün işlerinize ve programlarınızda burnunu sokan, size karışan insanlarla bu hafta oldukça mücadele edeceksiniz.


🔆❗️Özellikle Salı ve Çarşamba günleri bu mücadeleniz daha fazla ön plana çıkabilir. En ufak bir şeye bile karışan insanlarla yüzleşmek durumunda kalmak sizin canınızı biraz sıkacaktır. Yaptığınız yemeğin tuzunu koymaktan tutunda, sofrayı kaldırma şeklinize kadar karışan kişilerle özellikle aile figürleri ile karşılaşmanız olası.


🔆Dik kafalı insanlarla konuşmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat burada güven temaları içerisinde olmak sizi rahatlatacaktır. Onun için bu haftaki sembol kullanımında geçen hafta çizdiğimiz tren figürüne bir vagon daha ekleyip bizi güvence altında tutan eşyaları, objeleri, insanları, kişileri ve eylemleri yazacağız.


🔆İşte bir eve sahip olduğum için kendimi güvencede hissediyorum deyip yazıp o vagonu ekleyebiliriz. Bunları düşünmenizi rica edeceğim.


🔆Özellikle hafta sonu cumartesi günü kendinizi ilişkiler anlamında biraz daha iyi hissedeceksiniz ve kendi başınıza kalıp düşünmek başkalarının sizin hakkınızdaki konuşmalarını dinlemek için suskunluğa erişmekte güzel olacak.


🔆Onun için hafta sonunu iyi değerlendirmenizi rica ediyorum.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, bu hafta geçen haftalardan yarıda kalmış ve tamamlanmamış durumları artık nihayetlendirme haftası olarak düşünebilirsiniz.


🔆Ay balzamik fazda bütün haftaya başlayacak ve Perşembe günü bir yeni ayla güne uyanacağız.


🔆Özellikle kendinizi tutkusal anlamda sıkıntıda hissedebilirsiniz. Zevk aldığınız konular yön değiştirebilir. Fakat ilişkiler konusunda bazı şeyleri sonlandırabileceğiniz güzel bir hafta içerisinde olacaksınız ve uzun zamandır psikolojik anlamda savaştığınız durumları bu hafta konuşarak, iletişime geçerek çözüme kavuşturmanız oldukça olası.


🔆Eğer bunu yapmak için niyetlendiyseniz, cumartesi gününün sonrasında ❗️özellikle Pazar günü ya da diğer haftaya bırakabileceğiniz konuşmalar sizi daha da güçlü tutacaktır.


🔆Özellikle gitmeniz gereken yerler olabilir ve alışveriş yapmanız bir şeylerin yerini değiştirmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir.


🔆Eksik ve yarıda kalan konuşmaları gerçekleştirmek için bu haftayı verimli kullanmanızı rica edeceğim.


🔆Tren figürünü geçen hafta çizmiştik, bu haftaki niyetimizde de trenin yanına bir vagon daha ekleyip konuşmak istediklerimizi ve her daim iletişimde kalmak istediklerimizi kişiler olabilir, objeler olabilir, bunları o vagona ekleyip trenimizi büyüteceğiz.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.

Başak Burcu ve Yükselen Başak

Sevgili Başaklar, bu hafta yeni Ay haftasındayız ve yaratıcılığınızı oldukça geliştirip kullanabileceğiniz alanlarla karşılaşacaksınız.


🔆Özellikle Perşembe günü Boğa burcunda yeni Ay’ımız gerçekleşecek ve bu 9. evininizde olacak yani keşif edeceğiniz alanları artık geliştirebilirsiniz ve hobi ve ilgi alanında var olan uğraşlarınızı artık bir eğitim alarak taçlandırabilirsiniz.


🔆Özellikle hayatınızda dönüp duran gerçekleri gözden kaçırmak yerine artık bunları kabul etmek ve hayatınızdaki ufak şeylerden mutlu olmayı hissetmek ön plana çıkacak.


🔆Tutkusal anlamda kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve detayları fark etmeniz ilk defa sizi bu kadar mutlu edecek.


🔆Bu hafta biraz daha huzur kalıcılık mutluluk ve beraberlik sizinle birlikte olabilir.


🔆Hayatınız bir aydınlanma dönemine girecek. Ama bunun için sabırlı olmalısınız.


❗️Özellikle hafta sonundan sonra kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.


🔆Sizi umutlandıran ve hedeflediğiniz eğitim kariyerinizde belli durumlar varsa geçen hafta çizdiğimiz tren figürüne bir vagon daha ekleyip o vagona umutlarımızı ve eğitim almak istediklerimizi ekleyeceğiz.


🔆Bunu değerlendirmeniz kendinizi iyi hissetmenize vesile kılacak.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.Terazi Burcu ve Yükselen Terazi


Sevgili Teraziler, bu hafta yeni Ay haftasındayız. Bu yeni ay size aydınlanmalar yaşatacak size.


🔆Özellikle başladığınız işleri yanlış bir şekilde başladığınızı düşüneceksiniz.


🔆Yanlış adımlar attığınızı ve bu nedenle enerjinizin eksildiğini hissetmeniz oldukça olası.


🔆Kendinizi bazı durumlarda desteklenmediğinizi düşünmeniz bu hafta çok normal.


🔆Destekler gelecek ama başlangıçlarınızı değiştirmeniz gerekecek. Yani uzun zamandır emek verdiğiniz uğraşlarınızı sonuç vermiyorsa belki de bu uğraşın yönünü değiştirmeniz gerektiği hususunda bu yeni Ay size yeni bir aydınlanma yaşatabilir.


🔆Hırslarınızı ve çalışma azminizin yönünü değiştirdiğiniz müddetçe kendinizi daha fazla başarılı hissedeceksiniz.


🔆Gecikmeler sizi üzebilir ama kendinizi iyi hissetmek için ️özellikle Salı ve Cuma günlerini değerlendirebilirsiniz.


🔆Ay’ın Mars ile yapacağı açılar, sizi bu konuda tekrar hırslandıracaktır.


🔆Salı günü Ay ile Mars arasında uyumlu bir açı varken, Cuma günü Ay ile Mars arasında zorlu bir açı olacak.


❗️Bu iki gün sizi bir şeyleri yeniden programlamak ve düzenlemek adına güçlendirebilir.


🔆Özellikle geçen hafta çizdiğimiz tren figürlerine bir vagon daha ekleyip mücadele vermek istediklerimizi ve hırslarımızı nereye yönlendireceğimizi belirleyerek bu vagona yerleştirebilirsiniz.


🔆Daha çok önümüzdeki süreçlerde, nelerin mücadelesini vermek ve nelere emek göstermek istiyorsanız bu vagona yazın ve treninize ekleyin.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.
Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, bu hafta yeni Ay haftasındayız ve yeni Ay sizin zıt burcunuzda gerçekleşecek.


🔆O nedenle finans aksınızda özellikle para, gelir akışlarınızla ilgili, özellikle ikili ilişkiler ve iletişim konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz.


🔆Dikkatsizlik sonucu elinizden giden maddi kayıplarla uğraş vermeniz gereken bir hafta olabilir.


🔆Beklenmedik parasal kayıplarla uğraşabilirsiniz. O nedenle başkalarıyla özellikle ortak işlerinizle ve girişimleriniz varsa bu hafta daha fazla dikkat etmeniz gerekecek.


🔆Kendi önceliklerini, bencil bir şekilde ön plana çıkartan kişilerle uğraş verebilirsiniz. Bu evliliğinizdeki kişi olabilir, partneriniz olabilir ya da en yakın arkadaşlarınız olabilir, bu konularla ilgili onlara uyarılarda bulunmak ve onlarla egosal duruşlar içerisinde olmak sizi bu hafta zorlayacak.


🔆Özellikle hafta sonu ve Pazar günü Merkür ile Jüpiter’in yapacağı kare açı düşünceleriniz hususunda sizi zorlayabilir.


❗️Ağzınızdan çıkacak kelimelerin ve vereceğiniz sözlerin arkasında durmayı başarmanız gerek. Ya da size verilen sözlerin arkasında durmayı başartmanız gerek. Yani karşı tarafı etkilemeniz ve onun yapabileceği sözlerin altına girmesini sağlamanız gerek.


🔆Biraz daha karşınıza aldığınız ve değer verdiğiniz kişilerle uğraş vermeniz gereken zamanlardasınız.


🔆Bu haftanın sembolü geçen haftaki yaptığımız çizdiğimiz tren figürünün, arkasına bir vagon daha eklemek ve sevdiğimiz insanları çözüme kavuşturacak eylemleri, bu vagona eklemek ve onu değerli hissettiğimizi bu vagona yazmak. Değerli hissettiğiniz kişiler kimse onların isimlerini ve yapmak istediklerinizi birlikte paylaşmak istediklerinizi bu vagona yazarak treninize ekleyebilirsiniz.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.


Yay Burcu ve Yükselen Yay

Sevgili Yaylar, bu hafta aydınlanma haftamız olacak. Yeni haberler alabileceğiniz bir hafta içerisindesiniz.


🔆Özellikle kırgınlıklarınız ve küskünlükleriniz varsa bu hafta onları çözüme ulaştıracak güzel konuşmalar içerisine girebilirsiniz.


🔆Perşembe günü, yeni Ay olacak ama Perşembe gününe kadar Ay kapanan fazda olacak, o nedenle sonlanmalar bitişler yaşayabilirsiniz ama bu bitişler yeni başlangıç ihtimali taşıyacak sizler için.


🔆Yani yeni teklifler alabilirsiniz, uzun zamandır beklediğiniz iş tekliflerini ve haberlerini bu hafta tamamlattırabilir.


🔆Diğer yandan kırıldığınız kişilerle konuşmalar gerçekleştirerek, onlarla yeniden eski birlikteliğinize ve beraberliğinize dönebilirsiniz.


🔆Çalışmayı bu hafta daha fazla arzulayacaksınız. Yeni başlangıçlar yapmak, sizi önemli hissettirecek. ❗️Başlangıç için bu haftayı değil ama diğer haftayı bekleyebilirsiniz.


🔆Bu hafta biraz daha niyetlenme ve geçmişten beri beklediğimiz haberlerin artık bize ulaşması gereken hafta diye düşünebilirsiniz.


🔆Özellikle kendinizi programlamak için ve niyetlerinizi oluşturmak için haftanın belirli günlerini kullanabilirsiniz. ❗️Salı ve Cuma günleri ve Pazar günleri bu niyetleri yazmak plan ve programlar yapmak için sizi güçlü tutacaktır.


❗️Bu niyetleri uygulamaya geçmek için diğer haftayı beklemeniz daha iyi olacaktır.


🔆Geçen hafta çizdiğimiz tren figürüne bir vagon daha ekleyeceğiz bu hafta ve bu hafta önümüzdeki günlerde özellikle maddi anlamda yapmak istediklerimizi nerelerde çalışmak istediğimizi hangi sektör hangi iş alanında ve ne kadar kazançla çalışmak istediğimizi bu vagona ekleyeceğiz.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, bu hafta haberler alabileceğiniz, önemli bir hafta. 🔆Aydınlanma yaşayacağımız bir yeni Ay geliyor.


🔆Perşembe günü gerçekleşecek yeni Ay’a kadar bitişler ve tamamlanmalar yaşayabilirsiniz ve uzun zamandır başka yerlerden beklediğiniz haberle sizi eyleme geçirebilir. Ve iyi haberler vesilesi ile kendinizi daha cesaretli ve gelecek günlerde daha iyi harcamalar yapabileceğiniz, güzel kazançları olan haberler işitebilirsiniz.


🔆Corona sürecindeyiz ve bir sürü şey ertelenmiş ötelenmiş olabilir hayatınızda.


🔆Fakat bu hafta riskler almak için kendinizi daha cesur hissedeceksiniz.


❗️Dikkat etmeniz gereken hızlıca öfkelenip çabucak parlayabilirsiniz. Biraz bu ikili ilişkilerdeki hararetli süreçleri bu hafta daha fazla dikkat etmeniz gerek.


❗️Cuma ve Cumartesi günü sert açılar var, bu günlerde özellikle konuşmalarınıza dikkat etmenizi rica edeceğiz.


🔆Kendinizi daha iyi hissedebilmek için birlikteliklerinizde 💞 güçlü olmanız gerekecek ve bilhassa 💞 ilişkiler evinizde gerçekleşecek yeni Ay size tutkusal anlamda iyi haberler getirebilir.


🔆Yaratıcılık alanlarınızda güçlü gelişmelere gebe konumda olacaksınız. O nedenle geçen hafta çizdiğimiz tren figürüne bir vagon daha ekleyip yaratıcılık alanında neyi yaratmak istiyorsunuz ve neyi sizin adınıza ortaya çıkartmak istiyorsunuz ya da kimle aşk yaşamak istiyorsanız vagona o eylemleri o isimleri yazıp bir vagon daha trenimize ekleyeceğiz ve ritüelimizi gerçekleştireceğiz.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.


Kova Burcu ve Yükselen Kova

Sevgili Kovalar, bu hafta yeni Ay haftasındayız ve aydınlanmalar yaşayabile