20 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020

Bu hafta yeni Ay yaşayacağız. Perşembe günü gerçekleşecek yeni Ay’da, Ay önce Güneş’le birleşecek, daha sonra Uranüs’e gidecek ve Venüs ile kavuşacak. Bu durumu Ay’ın ışığını taşıması olarak adlandırıyoruz. Ay Güneş’in ışığını Uranüs’e taşıyacak, yani bilincimiz, aklımız, zekamız ve idrakimiz farkındalıkla birleşecek. Bu dönem beynimizde şimşeklerin çaktığını hissedebiliriz ve bunu duygularımız tetikleyerek gerçekleştirebilir. Çünkü duygusal anlamda ihtiyaç duyduklarımız, kendimizi ve düşüncelerimizi nasıl kullanmamız gerektiği ile ilgili bize aydınlanmalar yaşatacak.


Bu hafta aslında aydınlanmalar haftası yaşayacağımız bir döngü içerisinde olmamız çok mümkün. Biliyorsunuz ki yeni ayların süresi Dolunaya kadar yaklaşık ️14 gün etkiyle sürer, demek ki bu yeni Ay bize ️14 gün etkiyle bu haftayı da içinde önemli farkındalıklarla yaşamamıza vesile olacak. Yeni Ay yeni başlangıçlar demektir, bu hafta aydınlanmalarla, yeni başlangıçlar, yeni niyetler kurgulayabiliriz.


Ben bu kurguyu trenlerle gerçekleştirmemizden yanayım, geçen hafta tren sembolleri yapmıştık, bu hafta da trenlerimizin vagonlarına bu sefer duygularımızı ve farkındalıklarımızı yazarak eklemelerde bulunacağız.


Çünkü Uranüs farklı olanın birleşmesi demektir. Siyahla, beyaz ancak Uranüs’le birleşebilir, iyi ve kötü ancak Uranüs’le birleşebilir.


Çünkü Uranüs’yen insanlar ya da Kova burcunun yönetimindeki insanların, çok çılgın sıra dışı ve marjinal arkadaşlıkları vardır. Bir Astrologdan tutun, bir inşaat işçisine kadar herkesi tanıyabilecek kapasiteye sahiptir ve hepsini ortak bir alanda buluşturur ve onları ailesi yapar.


Çünkü Uranüs farklılıkların birleştiği havzadır, bizim için. Bu farklılıkları birleştirmek ve yeni aydınlanmalar yaşamak için bu haftayı iyi değerlendirmemiz gerekli.
"Siz de kendi haritanızdaki Aylık transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar

Sevgili Koçlar, bu hafta biraz engellerle ve şüphelerle karşılaşacaksınız.


🔆Özellikle maddi olanaklarda ve para, kazanç hanesinde yeni farkındalıklar yaşamanız oldukça olası.


🔆Yeni kazanç kapılarını keşif edebilmek için önce güvendiğiniz temalarda yaşayacağınız sarsılmalarla yüzleşeceksiniz.


🔆Size verilen sözlerin yerine getirilmediği durumlarla karşılaşabilirsiniz ve bunlar beklenmedik bir anda çıktığı için kendinizi depresif ve ruhsal anlamda çöküş gibi hissedebilirsiniz.


🔆Zihinsel karmaşalarınızı düzeltmeniz gerekli. Özellikle düşünce ve fikirlerinizi değiştirmek için önemli bir fırsat bu hafta sizler için, tren sembolünü ekleyeceğiniz vagonlar, özellikle duygularınızı dile getirdiğiniz cümleler olmalı.


🔆Örneğin, burada ben dili kullanarak yazabilirsiniz. Ben şunu şöyle hissettim, ben bu olunca mutsuz oldum, ben bu olunca mutlu oldum ve ben bunların olmasını istiyorum. Çünkü vagona istediklerimizi bize bağlanmasını istediğimiz şeyleri yazacağız.


🔆Kendinizi iyi hissedeceğiniz alanları tekrar düşünün ve düşüncelerinizin kendi yaşamınızda, özellikle maddi kaynaklarınızla ilgili sizi şüpheye götüreceğini unutmayın ve bu konulara oldukça dikkat edin.


💯Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar