21 EYLÜL HAFTASI BURÇ YORUMLARI...


Sevgili Arkadaşlarım,

Duygusal zekamızın kuvvetli olabileceği ve sezgilerimizin güçlü olacağı bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Haftanın ilk gününde olaylara daha yüzeysel bakabilmeyi deneyimleyerek +1 tecrübe kazanarak başlayabiliriz. Elimize geçen fırsatları daha rahat değerlendireceğimiz bolluk ve bereket kapılarımızın nerelerden geleceğini kavrayabileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz. Otorite figürleri ile güç savaşlarına girmek yerine daha uzlaşmacı bir tutum içerisine yerleşmek isteyebiliriz. Yeni Ay’ın etkileri devam ederken Merkür’ün terazi burcunda seyrediyor olmasını avantaja çevirebiliriz. Önemli olan bin düşünüp, bir konuşmaya önem ve özen göstermeliyiz. Öte yandan isteklerimizi daha net ifade edebilmeyi deneyimlemeli ve hemen cevap almayı beklenti haline getirmemeliyiz.

Haftanın ikinci gününde 15:30 itibari ile Güneş Terazi burcuna geçiyor. Haritalarımızda Terazi burcu nerede ise o ev konularına idrakimiz çekilecek. Kendimizden çok karşımızdakini düşündüğümüz ve kendimizi feda edebileceğimiz konular deneyimleyebiliriz. “İYİ Kİ DOĞDUNUZ TERAZİ BURÇLARI”

"Mars Transiti Yazımda "16 Ekim’de gerçekleşecek Terazi Yeni Ay’ı" dip notumu okumadan geçmemenizi önereceğim."

http://www.astrolojiyasam.com/post/mars-koc-transiti-ve-burclar

Hafta ortalarında daha özgürlükçü tavırlarla karşı karşıya kalabiliriz. Karşı tarafın hislerini göz ardı edip sonuçlarını düşünmeden kurulan cümlelere şahitlik edebiliriz. Partnerimizle olan ilişkimizde uyumu ve ilgiyi yakalamak için daha neşeli aktiviteler içerisinde bulunmak faydalı olabilir. İlişkilerimizde daha esnek bir tutum içerisinde olmak bugüne özel bir tutum olabilir. Kendi kişisel zevklerimiz ve aktivitelerimizle meşgul olmak isteyebiliriz. Ticari konularda ya da ilişkilerimizde kendi çıkarlarımızı ön planda tutmak yersiz polemiklere sebebiyet verebilir. Önceliğimiz agresyon yaratmadan güçlü bir şekilde ne istediğimizi ifade edebilmeyi tecrübe etmeliyiz.

Perşembe günü Ay’ın Oğlak burcuna geçişi ile kaygı ve korkular geliştirebiliriz. Karar almakta zorlanabiliriz. Özellikle kesinleşen Merkür Mars karesi bizlere zorlu dakikalar yaşatabilir. Özde yapısal anlamda kendimizi feda ettiğimizi düşündüğümüz konularda kendimizle yüzleşmeden atacağımız her adım riskli olabilir. Marsın Retro olması ve Koç burcundaki etkisinin gölge yönlerini aktive etmek kalıcı ve kırıcı problemlere vesile olabilir. Ortada bir problem varsa dengede kalabilmeli ve “ağzımızdan çıkanı kul bilir kalbimizden geçeni Allah” deyip geçebilmeliyiz.

Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ise kendimize fazlaca güven duyduğumuz bir hafta sonu deneyimleyeceğiz. Aşırıya kaçmadan, şartlarımızı zorlamadan hareket etmeyi deneyimlemeli ve “dediğim dedik” tutumunu üstlenmemeye önem ve özen göstermeliyiz. Hafta sonu içe kapanma enerjisi yansıtabilir, kaygı ve korkularımızı tetikleyecek ortamlardan uzak durmaya da ayrıca önem ve özen gösterebiliriz.

İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Yükselen Koçlar

Bu hafta değiştirmek ve dönüştürmek istediğimiz konular üzerine eğilebiliriz. Eski sevgilimiz, korkularımız ve yaşadığımız zorlukları yenilemek için yeni imkanlar yaratabiliriz. Varsa aşırı harcama alışkanlıklarımız düzene sokmak isteyebiliriz. Süre gelen davalarımız varsa yeni bilgiler edinebilir ve bu bilgiler ışığında dava ile zaman kazanma şansı yakalayabiliriz. Ayrılık kararı aldığımız ortaklıklarımız ya da evliliğimize son vermeyi düşünebiliriz. Varsa bu gibi durumlar hafta başında bu konularla ilgili kendimizi gergin ve stresli hissedebiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi otorite figürleri ve patronumuzla yeni girişim ve projeler için strateji geliştirmek adına toplantı gerçekleştirmek için kullanabiliriz. Gerçekleştirilecek toplantılarda gergin dakikalara şahitlik edebiliriz. Evlilik ortaklık ilişkilimizde ise zamanı doğru değerlendirmek isteyebilir ve bunun için ortak kararlar almak isteyebiliriz. Öncelikle yapmak istediğimiz görüşmelerden önce kendi isteklerimizin gerçekte ne olduğuna karar vermeli ve isteklerimizin anlık olmadığı kanaatine varmak için kendimize zaman tanımayı deneyimlemeliyiz.

Perşembe ve Cuma günü içsel huzursuzluk yaşayabiliriz. Kaygılar ve korkular geliştirebiliriz. Gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerimize ulaşmak için nerden başlayacağımıza karar veremeyebiliriz. Çalışıyorsak mesleki anlamda kariyer planlaması yapmak ya da çalışmıyorsak hangi mesleği yapacağımızı netleştirmek isteyebiliriz. Beklediğimiz hukuksal yargı süreçleri varsa sonuçlanmasını beklediğimiz için gergin anlar yaşayabiliriz.

Cumartesi ve Pazar günü yapacağımız programla ilgili aksaklıklar söz konusu olabilir. Siz yapmak istediğiniz programı hafta başından ayarlamanın daha uygun olacağını savunurken karşı taraf her şeyin günü geldiğinde organize edilmesi gerektiğini savunabilir. Tartışmalara açık olan bir hafta sonunu! Beklentilerimizin farklı olması nedeniyle daha sosyal olmak isteyebilir ve harcamalarımızda aşırıya kaçabiliriz.
Yükselen Boğalar

Bu hafta varsa bildiğimiz ve aşina olduğunuz düşmanlarımız onlarla yüzleşmek isteyerek başlayabiliriz. Yenilenmeyi bekleyen kontrat ve anlaşmalar için hafta başını tercih edebiliriz. Yenilemeyi düşündüğümüz evimizle ilgili de yeni araştırmalara başlayabiliriz. İnançlarımız doğrultusunda hak etmediğiniz bir hiyerarşi içerisinde isek yeni başlangıçlar yapabilmek adına işimizi ve iş yerimizi değiştirmek isteyebiliriz. Çalışmayan ve iş arayanlarımız varsa başvurularımıza olumlu dönüşler alabiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi sosyal çevremiz ya da bulunduğumuz organizasyonlara çevirebiliriz. Öte yandan aldanma ve aldatılmalara maruz kalabilir yalan konuşan ya da konuşulan ortamlarda gergin dakikalara şahitlik edebiliriz. Çalışma ortamımızda görüşmelerimizin hızlıca sonuca ulaşmasını ve neticelenmesini isteyebiliriz. İsteklerimizi dile getirdikten sonra sakin kalıp doğru zamanda beklentilerimizin karşılanacağını beklemeyi tercih edebiliriz.

Perşembe ve cuma günü çocuklarımızla ilgili eğitim konuları gündeme gelebilir. Sınıf içi toplantılar söz konusu olabilir. “Başarılı fakat bu özelliklerini ortaya çıkarmakta çekingen tavırlar sergiliyor” gibi geri dönüşler söz konusu olabilir. Becerilerimizi ön plana çıkartmak için yeni aktiviteler türetebilir ve daha aktif olmasını sağlayabiliriz. Evlerimizde isek ve çalışmıyorsak gar dolabımızı düzene sokmak isteyebiliriz. Farklı bilgiler edinmek adına seminerlere dahil olabiliriz. Dış ticaret ile meşgulsek yeni bağlantılar sağlayabiliriz.

Cumartesi ve pazar günü gergin açılar hakim olacağından inançlarımıza ters düşüne durumlarla karşı karşıya kalabilir ve agresif bir tutum içerisine girebiliriz. Hesapta olmayan planlar programlar söz konusu olabilir. Uyum sağlamakta zorluk çekebiliriz.Yükselen İkizler

Bu hafta yoğun ve detaylı çalışmalar içerisine girebiliriz. Kiracı isek mal sahibimizden ek süre talep etmek durumunda kalabilir ve onay alabiliriz. Evcil hayvanlarımızla meşgul olabilir ve onları veterinere götürüp sağlık kontrollerini yaptırabiliriz.

Haftanın ikinci gününde ikili ilişkilerde uyumu yakalamak ve yenilemek için konuşma isteği içerisinde olabiliriz. Hedeflerimizi netleştirmek ve zamanı daha stratejik kullanmak isteyebiliriz.

Perşembe ve cuma günü aldığımız sorumlulukların üstesinden gelebilmek için destek bekleyebilir, isteyebiliriz. Daha girişken ve sosyal olmak grup aktivitelerine katılmak yeni fırsatlar yakalamamıza vesile olabilir.

Cumartesi ve pazar günü bulunduğumuz ortamlarda fikir alışverişleri yapma gereğinde olabiliriz. Ne şekilde mücadele etmemiz gerektiğine dair toplum içerisinde patavatsız bir üslupla karşı karşıya kalabilir gergin dakikalar yaşayabiliriz. Pazar günü daha özgür hareket edebileceğimiz programların içerisinde olmak isteyebiliriz.Yükselen Yengeçler

Bu hafta değişip dönüşmek ve yenilenmek isteyerek başlıyoruz. Yeni hobiler edinmek isteyebiliriz. Aşklarımızı gözden geçirmek ve artık ilişkimize yön vermek istediğimizi dile getirmek isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi aile içerisinde uyuma çevirebiliriz.

Perşembe ve cuma günü ikili ilişkilerimizde keyifli anlara şahitlik edebiliriz. Daha önceden programladığımız Yurt dışı seyahatlerimizin iptali can sıkıcı bir hal alabilir. Her şeyin bu seyahate bağlı olması ve gerçekleşmiyor olması evlilik ya da ortaklı işlerimizde de gergin dakikalar yaşatabilir. Fakat maalesef ki covit sürecinde olduğumuzu hatırlamalı ve sağlımıza şükür diyebilmeliyiz. Bazen oluşan sıkıntılar ardından yeni güzel fırsatlar doğabilir.

Cumartesi ve pazar günü kaygı ve korku geliştirebiliriz. Evli isek ev içinde huzursuzluklar söz konusu olabilir. Bu huzursuzluk nedeni ile kendimizi çalışmaya adayabilir ve yorucu bir hafta sonu geçirebiliriz.Yükselen Aslanlar

Bu hafta ev içi ilerimizde değişikliklere gitmek isteyerek başlayabiliriz. Eskileri atmak yenilerini almak isteyebiliriz. Çalışanlarımız ve işlerimizin akıbeti ile ilgili gidişatı gözden geçirmek isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi yakın çevre kardeşler kuzenler ya da komşularımıza çevirebilir onlarla keyifli sohbetler içerisine girmek isteyebiliriz.

Perşembe ve cuma günü yapacağımız anlaşma sözleşme ya da medya işleri ile ilgili görüşmelerimizde kaygılanabiliriz. Tüm olumsuzluklar beni bulabilir diyebilir ve ufak da olsa fırsat bulup seyahat etme isteğine girebiliriz. Bulunduğumuz ortamdan uzaklaşmak yenilenme isteğimize ii gelebilir. Her şey olacağına varır diyebilmeliyiz.

Cumartesi ve pazar günü evlilik ortaklı işlerimizde daha özgür olmak ve bireysel hareket etme isteğinde olabiliriz. Evliliğimizde ya da iş yerimizle alakalı ani kararlar almak isteyebilir hafta sonumuzu bu düşünce ile geçirebiliriz.başak burcu

Yükselen Başaklar

Bu hafta motorlu araçlarımızın sigortası, sözleşmeler ve anlaşmalarımızla ilgili yinelemek istediğimiz evrak işlerimizi gündemimize alarak başlayabiliriz. Gelir ve giderlerimiz, para kazanma ve harcama tarzımızla ilgili de düzenlemeler yapmak isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde idrakimizi sahip olduğumuz duran varlıklarımız, mal mülk ve manevi kaynaklarımızla ilgili yeni düzenlemeler getirmek isteyebiliriz.

Perşembe ve cuma günü kredi kartı ödemelerimiz ya da kredi ödemelerimizle ilgili yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan yanlış ya da fa