22 HAZİRAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI...

En son güncellendiği tarih: 31 Tem 2020


Gökyüzü köpürüyor…

Biraz mazi, biraz nostalji biraz sinir bozukluğu eh biraz da ne yapacağım şimdi ben sorusu da tüm bu haftanın tuzu biberi olarak ekleniyor ajandalarımıza…


En başta sakin olmalıyız ve bu durumun değişim için bizi hazırlayan bir zaman olduğunu bilmeliyiz. Hani tam da fırtına öncesi sessizlik gibi. Bir şey olacak biliyorum ama ne olacak göremiyor, keşfedemiyorum dediğimiz bir haftadayız arkadaşlarım.


Bu hafta karmik etkileşimlerle yüzleşmeye hazırlıklı olmalıyız. Hayatlarımızda her ne oluyor, her kim geliyor ya da her ne gidiyorsa tüm bu konuların karmik bir bağ içinde olduğunu bilmelisiniz.


Hiçbir zaman tam kopmayacağını yaşamamız gerekenleri yaşamak durumunda kaldığımızı bilmek bizi rahatlatacak.


İsyan etmeyecek, umutsuzlaşmayacağız.


Özellikle Perşembe ve Cuma günleri daha yoğun bir stressle başa çıkmak zorunda kalabiliriz.Tutulmanın etkilerini yoğun olarak yaşıyoruz ve geri giden gezegenlerle gökyüzü şuanda köpürüyor. Bu gibi durumlarda bir karar vermeden evvel bir soluk almak, düşünmek ve ertelemek en önemli etkendir.


Acil ve öncelikli olanları pek tabi yapmalıyız fakat erteleyebileceğimiz her ne imkan varsa bunu değerlendirmeliyiz. Mesela en başta düşüncelerimizi ertelemeyi öğrenmeliyiz.


Yatağınıza yattığınız an düşünceleriniz sizi kovalıyorsa kendinize bu hafta için öğüdünüz şu olmalı…


“Şimdi uyku vakti! Bu düşüncelerimi sabah kalktığımda düşüneceğim. Şuan şimdiye ve ana odaklanmayı seçiyorum.”


Ertelemeyi ve her olanı yerinde, zamanında müdahalelerle yaşamayı tercih edeceğimiz bir hafta olmasını diliyorum…


Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Koç Burcu ve Yükselen Koç

Hülyalı bir pazartesi günü sizi bekliyor. Kafa karışıklıklarına, yanlışlıklara dikkat edin ama hafta sizin için Salı günü başlayacak. Bu günde daha çok hareketli olacaksınız. Sizden beklenenler artabilir. Sorumlulukları ve uzun zamandır beklettiğiniz işleri, görevleri tamamlamak için verimli bir hafta fakat Perşembe gününe kadar sakin ve sabırlı kalmaya özen göstermelisiniz.


Cuma Günü yönetici gezegeniniz Mars artık son derecelere giriyor. Artık tamamlamak istediklerinizi hızlıca bitirmek, nihayetlendirmek isteyeceksiniz. Haftanın bu günleri sabırlı olmaya özen göstermelisiniz.


Pazar günü ise Mars’ın burç değiştirmesiyle daha kararlı ve kendinizden emin adımlar atabilirsiniz. Maddi konularda düzenlemeler yapmak için haftasonunu kullanabilirsiniz. Kazançlarınızı arttıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Tutulma enerjilerini yoğun hissedeceğimiz önemli haftadayız. Sosyal ortamınız, yakın çevre, ziyaretler ve arkadaşlıklar hareketlenecek bu hafta. Davetler alabilir, partilere gidebilir, arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.


Salı günü seyahatler ön plana çıkabilir. Eğitim konularında başlangıçlar için niyetlenebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı daha fazla müsamaha gösterebilir, kırgınlıkları affetmek için güzel enerjiler yakalayabilirsiniz bu hafta.


Biliyoruz ki kırgınlıkların hepsi aslında kendimize. Bir başkasının yaptıklarına değil. Aslında oradaki kendiniz nasıl davrandınız, buna nasıl müsaade ettiniz vb. durumlar gibi asıl olan karşı taraf değil o olay içindeki kendinize kırgınlığınız.


İşte tüm bu durumları fark etmek ve yeniden gözlemlemek için çok verimli bir haftadasınız. Haftanın son günü Mars artık burç değiştiriyor ve sizin 12. Evinize geliyor. Kendinizi keyifli hissetmek için önceliklerinizi, istek ve arzularınızı gerçekleştirmek için plan ve programlar yapacağınız önemli bir zamana giriyorsunuz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yaşamınızda her şeyin üst üste geldiği, kontrolü kaybettiğinizi düşündüğünüz bir zamanda olabilirsiniz. Çok yönlü yapınız nedeniyle her yere yetişeyim derken bir anda hiçbir şey yapmayan bir yapıya bürünebilirsiniz. Kuzey Ay Düğümünün sizin burcunuzda/ yükseleninizde olması tanımadığınız, bilmediğiniz alanlarda kaldığınızı hissettiriyor olabilir.


Bu hafta aslında aileyle, sevdiklerinizle vakit geçirmek açısından çok olumlu. Size güç veren yönlere daha fazla vakit harcamak sizi mutlu edecektir. Eğer sevdiklerinize vakit ayırır, onlarla bu haftayı daha fazla paylaşmaya gönüllü olursanız iş ve kariyer konularında, hedefledikleriniz hususunda daha fazla motive olacaksınız diyebilirim.


Kırıcı olmamaya özen göstermek bu haftaki mottonuz olmalı. Çünkü başkalarının sizi anlayamadığını düşünebilirsiniz. Kendimi ona anlatmak için daha ne yapmalıyım dediğiniz noktada olabilirsiniz fakat sizin kadar karşı tarafın da size anlayış göstermesi için sabretmelisiniz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Ertelenen seyahat planlarını yeniden aktive etmek için güzel bir zaman. Öte yandan borçlar ve alacaklar varsa bu kişilerle iletişime geçmek için de gayet verimli bir haftadasınız. Eylemsizlik ve hareketsizlik sizi umutsuzluğa sürüklüyor olabilir fakat çıkış noktanız kendinize dönmek biraz tatil, biraz inziva.


Sonra ise özellikle hukuki süreçler vb. varsa bunlar için tamamlayıcı adımlar atmak olacak. İlişkilerde özellikle 28 Haziran ve 8 Ağustos tarihlerine kadar sabırlı olmalısınız.


Gönülsüz istekler, sizden beklenilenlerin çoğalması, karşılıksız adımlar gündeminizi doldurabilir bu hafta.. Anlayışlı olmanız biraz kaçak dövüşmeniz ilişkilerde yakın temastan ve hırstan, mücadeleden uzak durmanız yaşamınızı daha çok kolaylaştıracak.


Çünkü tutku ve kırıcılığın artabileceği günler geliyor. Bu durum sizi hafta ortasında zorlayabilir Biraz tatil, biraz inziva bu haftanın kendinize verebileceğiniz en güzel hediyesi diyebiliriz.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

İş, kariyer, hedefler, yatırımlar ve bu konularda konuşmanız gereken kişiler, iletişime geçmeniz gerekenler varsa plan ve programlar yapmak için gayet güzel bir haftadasınız.


Tutulma 12. Evinizde gerçekleşti. Adım atmadan evvel planlamak, planladıklarınızla ilgili kişilerle iletişime geçmek sizi güdüleyecek. Tüm bu konuşma ve iletişim süreci somut bir sonuca ulaşmayabilir. Böyle bir beklentiye girmemeyi deneyimlemelisiniz.


Plan ve programlarınızı eyleme geçirmek için 28 Haziran, 8 Ağustos ve sonrası daha uygun olacak. Yani erteleyebilme şansınız olan planlarınız varsa bunları eyleme geçirmeden önce bir kez daha düşünmeniz iyi olacak. Öte yandan kazançlarımı, paramı nasıl değerlendirebilirim gibi sorgular içerisindeyseniz ihtiyaçlarınızı öncelik sıralamasına göre listelemeniz ve tek tek adım atmanız bu hafta sizi daha iyi hissettirecektir.


İlişkiler hususunda Cuma günü biraz tutkulu ve heyecanlı geçebilir. İşler, sorumluluklar mı yoksa ilişki, keyif, ilgi alanlarınız mı gibi arada kalabilirsiniz. Hafta sonu planlarınızı daha çok iş ve sorumluluk odaklı düşünerek hareket ederseniz daha az hayal kırıklığı oluşturursunuz.


Yine de hafta sonu planlarınız olursa ikili ilişkilerde yaşanacak problemlere karşı gardınızı alın derim. Canınızı sıkan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Başak Burcu ve Yükselen Başak

Biraz uykusuzluk problemleri yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Rüyalarınıza ve sembolleri okumaya bu hafta daha fazla özen gösterin derim. Siz iş bitirici ve tamamlayıcı bir doğa yapısına sahipsiniz fakat bu dönem işler konusunda aksaklıkların çıkma ihtimali çok olası.


Evren tamamlama, bitirme değil bu hafta boyunca bitirmek, tamamlamak için biraz ertelemeniz gerekenleri ön plana çıkaracak. To do listlerinizi, yeniden düzenlemek için gayet ideal.

Tutulmayı 11. Evinizde deneyimlediniz. Hiç beklemediğiniz anda, beklemediğiniz kişilerden haberler alabilir, davetlere katılabilirsiniz. Ani gelişen süreçler için kontörlünüzü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz fakat akışta kalmak bu hafta sizi daha çok güçlü kılacak.


Plan ve programlarınızı eyleme geçirmek için 28 Haziran, 8 Ağustos ve sonrası daha uygun olacak. Yani erteleyebilme şansınız olan planlarınız varsa bunları eyleme geçirmeden önce bir kez daha düşünmeniz iyi olacak. Öte yandan kazançlarımı, paramı nasıl değerlendirebilirim gibi sorgular içerisindeyseniz ihtiyaçlarınızı öncelik sıralamasına göre listelemeniz ve tek tek adım atmanız bu hafta sizi daha iyi hissettirecektir.
Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Finansal konular bu hafta gündeminizde olacak. Para alışverişlerinizde daha ehemniyetli olmanız gerek arkadaşlarım. Çok fazla açılmamak, açıldıktan sonra kendinizi topraklamak için vakte ihtiyacınız olduğunda iş işten çoktan geçmiş diyebilirsiniz.


Fakat ailevi konular ve yakınlarınızdan yana gelen desteklerle güçlenebilirsiniz. İlişkilerinizde problemleri aşmak için fırsatlar yakalayabileceğiniz de verimli bir hafta. Yapmanız gereken soruna değil çözüme odaklanmak olmalı.


Tutulma Su elementi Yengeç Burcu’nda gerçekleşti. Biliyoruz ki su elementi aslında çözücü bir güç. Kirlerden, paslardan arındıran bir enerji. Yani artık ılıklaştırmak, yumuşatmak, orta yolu bulmak ve çözüm gerektiren konular hususunda enerjinizi harcamak size iyi gelecek.