25 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Güncelleme tarihi: Oca 26
Sevgili Arkadaşlarım,

Hafta genelinde gündem başlıkları şöyle; iletişim, arabuluculuklar, ticari anlaşmalar ve sözleşmeler, arsa alım satım işleri, araştırmalar, bilgi alışverişleri. Hafta sonu itibariyle başlayan Merkür’ün Retro hareketinden dolayı kargo işlemlerinde, ulaşımda, özellikle de kısa yolculuklarda aksaklıklar olabilir ve hırsızlıklar artabilir. Şubat sonuna kadar dikkat! Bu dönem ilgi ve iltifat almak, takdir görmek isteyebilirsiniz. Sağlık açısından solunum yolları problemleri ön planda. Yakın çevre, kardeşler, kuzenler ve akrabalarla ilgili de iletişim problemleri yaşanabilir. Ev, aile, dekorasyon işlerinize, çalışma düzeni ve ortamınıza yoğunlaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız ya da çalışanlarınızla ilgili bir gündem söz konusu olabilir.


Hafta başında ikili ilişkilerde kadersel dönüşler söz konusu olabilir. Aidiyet duygunuz yoğunlaşabilir. Sorumluluk almak istemeyebilir ve işi havailiğe vurabilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişimlerde çifte kontrol faydanıza olacaktır. E-mail, sms ve whatsapp gibi iletişim araçlarında yanlış gönderimlere dikkat. Yeni anlaşma ve sözleşmeler imzalanabilir. İmza atmadan önce sözleşme maddelerini detaylı okumak sizler için önemli olacak. İçeriğin, ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte olup olmadığına dikkat etmelisiniz.


Haftanın ikinci gününde zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Eğer yardımlaşma ve destek çıkmak gibi sosyal sorumluluk projeleri içerisinde bulunduysanız ya da “Herhangi projeye dahil olmadım ama yetim besledim, hayvan besledim, hak yemedim” diyorsanız sizler de ikinci haftanın sürprizlerinden faydalanabilirsiniz. Ev, arsa gibi yatırımlarda bulunabilirsiniz. Hesaplı harcamalar yapmaya özen göstermelisiniz. Yeni hesap açabilir, birikim yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle, bankaya giderek işlemlerinizi gerçekleştirmeli ve açtırdığınız hesapların şifresini kimseyle paylaşmamalısınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Otorite figürlerinin yardım çağrılarına öfkelenmemeli, onlara yardım eli uzatmalısınız.Hafta ortasında eviniz ve işiniz arasında kalabilirsiniz. Her iki alanda da her şeyin mükemmel olması için çabalarken yetersizlik duygusu hakim olabilir. Zaman zaman hayatı akışına bırakmalısınız. Tek başınıza her şeyin üstesinden gelmek yerine yardım istemelisiniz. Ticari işler ve ani seyahatler söz konusu olabilir.


28 Ocak 2021, saat 22.16’da Aslan Burcu’nda dolunay deneyimleyeceğiz. İçte kükreyen dışta mütevazi olan ruhlara selam olsun! Hepimiz birer aslan terbiyecisi olduğumuz müddetçe dolunayın bize hizmet ettiğine şahitlik edeceğiz. Detaylı yazımızı burçlara özel paylaşacağım.
Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ise biraz tembellik edebilirsiniz. Yapmaya değer işlere yönelebilir eğer gereksizse onları öteleyebilirsiniz. İkili ilişkilerde manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Yersiz gerginlikler yaşanabilir. Depresif bir tutum içerisine girebilirsiniz.


29 Ocak 2021 saat 18:52’de Merkür Kova Burcu’nun 26 derecesinde durağan olacak. Yaklaşık iki gün boyunca “Ben durdum, beni dinleyin” diyecek. 31 Ocak 2021 saat 18:52’de Merkür Kova Burcu’nun 26 derecesinde “geri hareketi” ne geçiş yapacak. Retro, 22 Şubat’a kadar sürecek ve Kova Burcu’nun 11 derecesinde düze çıkacak. Yazının devamını web sayfamızın blog bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Bu hafta ikili ilişkilerinizde yıkıcı tutumlar ve can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Değerli bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Size karşı haksızlık yaparak başarı elde etmek isteyen insanlarla iç içe olmanız sizi çok fazla yorabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı gerekli cesareti ve gücünüzü göstermenizde yarar var. Hafta başında önemli kararlar almanız gerekebilir. Bu kararları ertelemeniz sizin açınızdan çok daha iyi olabilir. Bencil ve kendi bildiğini okuyan insanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Olası fikir ayrılıkları tartışmalara neden olabilir.