26 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...


Sevgili Arkadaşlarım,

Mantığımız yerine sezgilerimizi kullandığımız bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Akıntıya kapılmış gibi sürüklenen tam olarak nereden başlayacağımızı bilemediğimiz işlerin arasında bulabiliriz kendimizi. Bütün işlerin bitmesi gerektir fakat nereden başlayacağımızı bilememenin telaşesi içeresinde olabiliriz. “Bir başlasam, sonunu getireceğim işlerimin” dediğimiz bir başlangıç olabilir. Bu belirsizlik sebebiyle işleri askıya almamaya özen göstermeliyiz.

Kendimize olan inancımızı yitirmememiz gereken bir hafta deneyimleyeceğiz. İrademizi kontrol edebilme yetimiz olduğu müddetçe istenilen şeyi fiilen yapabilme ve bir kararı yerine getirebilme yeteneği ya da gücü her zaman bulabiliriz.Kişisel haritalarınızdaki bu tarz konulara yönelik tıkanıklıklarla ilgili kullanabileceğiniz basitçe semboliklerin var olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için derlediğim “Astrolojiyle Haritanın Üzerine Çıkmak” kitabımızı temin ederek tıkanıklıklarınızı giderebilirsiniz.


http://www.astrolojiyasam.com/kitap-haritanin-uzerine-cikmak


İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.

Hafta ortalarına doğru 28 Ekim’de Merkür Terazi burcuna geçerek Retro hareketine devam ediyor. Su elementi özelliklerinden hava elementi özelliklerine geçiyor. Su elementindeyken hislerimize yönelik iletişim kuruyorduk. İletişim kurmadan “ben bu şekilde hissediyorum, kim ne derse desin” diyorduk. Şimdi daha çok mantığımızla, düşünerek ve iletişime geçmek isteyerek hareket edeceğiz. “Ben bu şekilde düşünüyorum, senin fikrini de alabilir miyim?” diyebilmeyi deneyimleyebiliriz. Daha öncesinde fikirlerimizi değiştirmekte zorlanmış olabiliriz. Şimdi ise söz hakkı isteyecek ve içimizdekileri, söyleyemediklerimizi söylemek isteyeceğiz. Önemli olanın öfke krizlerine tutulmadan içimizdekileri sakince dile getirmek olmalı.

Öte yandan aynı gün içerisinde Venüs Terazi burcuna geçiyor olacak. Toprak elementi özelliklerinden, hava elementi özelliklerine geçiş yapıyor. İlişkilerimizde daha somut ve kalıcı duygular arayışlarımız hakimdi. Şimdilerde ise akla ve mantığa yatan ilişkiler arayacağız. Uyum, ahenk ve ilişkinin rengi ile ilgileneceğiz. Sadece ilişkiler değil sanat, arabuluculuklar, sosyal ilişkiler ve mutlu bir evliliğe duyulan özlemlerimiz gündeme gelecek… Havada Aşk kokusu var dediğimiz bir süreç deneyimleyeceğiz 21 Kasım’a kadar… Yalnız önemli olan burada havai olunmamalı. Düşünerek, tasarlayarak ve mantık sınırları çerçevesinde hesap ederek hareket etmek olmalıdır. Doğru analiz ve tahlil sağlıklı kararlar almamıza vesile olabilir.


"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Haftanın ikinci çeyreğinde gergin açıların hakim olması bizleri hırslandırıyor olacak. Ne istediğimizi bilerek hareket edeceğiz. Mücadelemiz önce içte özde başlayacak. Tam olarak ne istediğimizi düşünecek ve maddi güvencelerimiz, öz değerimiz ve mal varlıklarımız üzerinde gelir-gider hesaplamaları ya da kendi öz değerimizle ilgili al-ver dengelerimizi sağlamak isteyebiliriz. Savruk bir tutum sergilememeli ve tutumlu olmayı deneyimlemeliyiz. Sağlıklı kararlar almalı ve umutlarımızı suya düşürecek hamleler içerisinde bulunmamalıyız. Duygusal anlamda yıkıklıklar ve kırgınlıklar yaşamamak için “acele işe şeytan karışır” atasözünü hatırlatmalıyız kendimize. Kendimizi yetersiz hissetmemeli ve her olan olaydan kendimizi sorumlu tutup depresif olmamaya özen gösterebilmeliyiz. Akışta kalmak fayda sağlayabilir.

Dolunay sürecine giriyoruz fiziksel reaksiyonlarımız arasında sinirlilik, alınganlık, iletişim sorunları ve angarya işler arasında kalma görülebilir. İletişim kurarken yazılı ya da sözlü anlaşmalar, mesajlara dikkat! Fikri uyuşmazlıkları söz konusu olabilir. Yola çıkmadan önce araçlarımızı kontrol edelim. Sigorta ve kaskolarını tamlayalım. Satılmayan araçlarımız satılabilir. Beklenmedik yerden beklenmedik haberler alabiliriz. Sürprizlere açık olalım.

Olumsuz düşünce ve vesveseler zarar verebileceği gibi bizleri olumsuza sevk edebilir. Olumlamalar yapmak fayda sağlayabilir. Arkadaşlık ilişkilerimizde ya da sosyal çevremiz, organizasyonlarda dik başlı tavırlar sergilemeden önce konuya aşırı mantık yüklemediğimize önem gösterelim.


Hepimize Şifa Olsun...