26 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Hafta başında çok önemli bir Dolunay etkisi içinde olacağız, hayatlarımızda sarsıntı yaratabilecek konularla karşı karşıya kalabiliriz. Bu süreçte yaşayacağımız olay ve kavramlar Kasım-Aralık döneminin bir fragmanı niteliğinde olabilir. Plüton’un da durağan pozisyonda ilerleyeceği bu zaman diliminde değişim ve dönüşüme ihtiyaç olan konuların farkındalığını kazanırken, kabuğumuzun artık kırılması gerektiği temaları önemle analiz edip yollarımıza çok daha farklı yönler çizebiliriz.


Cuma günü Güneş ile Uranüs’ün kavuşum gerçekleştirmesi ile ezberlerimizi bozan, beklenmedik, ani gelişen şartlar gündemimize gelebilir. Özgürleşme arzumuz yükselirken, belli alanlarda üzerimizde gerginlikler hissedebiliriz.


Hafta sonu Merkür ile Plüton’un yapacağı olumlu etkileşim ile artık ne istediğini daha iyi bilen, bunu iletişim diline de yansıtan bir yaklaşımımız olmaya başlayabilir. Fikir ve düşüncelerimizde köklü değişimler yapabiliriz.  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Kendimizi biraz alıngan, öfkeli hissedebileceğimiz bir hafta olabilir. Ev, aile konularını ilgilendiren bazı gerginlikler söz konusu olabilir. Gelir gider dengemizi sağlayabilmeyi önemserken, parasal konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Finansal anlamda sabırlı olmak, ani kararlar almamak fayda sağlayabilir. Yeteneklerimize odaklanmak, birikim yapmak iyi gelebilir. Hafta sonu itibari ile bu alanlarda kendimize bir yön belirleyebilir, olumlu haberler alabiliriz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yoğun bir hafta bizleri bekliyor! Birçok gezegenin burcumuzda toplandığı ve karşıt burcumuzda önemli bir Dolunay yaşayacağımız bu haftada, üzerimizde baskı artarken, hayatımızla ilgili önemli kararlar alabiliriz. Ani, beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. İlişkilerimizi, ortaklıklarımızı ilgilendiren bazı tamamlanmalar, netleşmeler yaşayabiliriz. İşle ilgili sorumluluklarımız üzerimizde gerginlik yaratabilir. Parasal konularda kontrol dışı harcamalar gündemimize gelebilir.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

İçe çekilip hayatımızla ilgili gözlemleme yapacağımız ve yeni kararlar alacağımız bir hafta geçirebiliriz.Sağlık konularına özen göstermemiz gerekebilir. Arkamızdan çevrilen konular ortaya çıkabilir. Hafta sonu itibari ile kontrolümüz dışında gelişecek ani durumlar gündemimize gelebilir. Bu noktada önemli bir farkındalık kazanabiliriz ve ilerleyeceğimiz yolda bir karar vermemize etki edebilir.Saplantılı düşüncelerden ve detaylardan uzak durmamız fayda sağlayabilir.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Sosyal çevremizdeki hareketlilik artarken, hayatımıza yeni bir aşk yeni bir ilişki girebilir. Yeteneklerimiz, hobilerimiz, yatırımlarımızı ilgilendiren konularda yeni sürpriz gündemlerimiz olabilir ancak yatırım konusunda risk almak için uygun bir zaman olmayabilir. Duygusal anlamda yoğun bir hafta geçirebiliriz. Hafta sonu itibari ile ilişkilerimize, ortaklı konularımıza odaklanabilir, iletişimimizi doğru kullanarak bazı konuları çözüme kavuşturabiliriz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Duygusal anlamda kendimizi yet