26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,


Gökyüzünün hareketlendiği, gezegenlerin burç değiştirdiği ve Kova dolunayının tamamlanma enerjilerini sunduğu yeni bir haftaya başlıyoruz.


 • Hayat alanlarımızda farkındalığımız artıyor.

 • Yok artık böyle olmuyor dediğimiz ve değişim istediğimiz bir dönem yaşayabiliriz.

 • Hayat biz istesek de istemesek de kadersel olarak bizleri her zaman değişime sürükleyebilir.

 • Şartlarımızı fazla zorlamadan geleni alıp kabul etmek, ruhsal olarak bizlere kolay akışta bir geçiş sağlayabilir.

 • Yaşamın sunduğu sürprizleri alalım ve ruhumuza huzurla kabul edelim.


Hafta başında gökyüzünün bizlere sunduğu uyumlu gezegen birliktelikleri, içimizdeki yaratıcılığımızı ön plana çıkartabilir. Geçmişten getirdiğimiz içsel kırgınlıklarımızı kolayca affedip, sevdiklerimize ruhumuzun sıcaklığını sunabilir ve sevginin gücünü hissettirebiliriz. Kabuğumuza çekilip ilahi plandaki bağlarımızı kuvvetlendirebiliriz. Meditasyon yapmakta içsel huzurumuzu yakalamak için deneyimlenebilir.


28 Temmuz Çarşamba günü saat 04.12’de, Merkür, Aslan Burcu’na geçerek seyrine devam edecek.


 • Bu yerleşim ikili ilişkilerimize damgasını vurabilir.

 • Benim dediğim olsun ruh haline dikkat!

 • Fikirlerimizin doğru olduğunu düşünüp daha inatçı, iddialı bir şekilde kendimizi ortaya koymak isteyebiliriz.

 • Hayatımızın her alanlarında riskli kararlar almak isteyebiliriz.

28 Temmuz Çarşamba günü saat 14.42’de Jüpiter Retro Balık Burcu seyrinden Kova Burcu’na geçerek, Retro seyrini 21 Ekim’e kadar devam ettirecek.


29 Temmuz Perşembe günü saat 22.32’de Mars’ta, Başak Burcu’na geçecek.

 • Sert zorlayıcı bir atmosfer olabilir.

 • Hayatımızın hiçbir alanında, aşırılıklara kaçmamak faydalı olabilir.

 • Parasal konularda spekülatiflere ve kazalara açık bir zaman olduğunu dikkate almamız gerekebilir.

Hayatın paylaştıkça güzelleştiğini hatırlayarak, huzurlu hafta geçirmeniz dileğiyle…


 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Aile içi yeni gündemlerimiz olabilir. Kişisel yeteneklerimizi fark edebiliriz. Ruhumuzun ışığını hayatımızın aşkı olduğuna inandığımız kişiye ve çocuklarımıza huzurla akıtabiliriz. Bireysel olarak istediğimiz alanlarda başarıyı yakalayabiliriz. Neşeli ve eğlenceli bir akış başlatabiliriz. Günlük rutin işlerimizde daha mücadeleci bir ruh haline bürünebiliriz. Sağlığımıza dikkat etmek isteyebilir ve spora başlayabiliriz. Hayattaki hırslarımıza yenik düşmemeli ve intikam enerjisinden uzak durabilmeliyiz.


Göklerin mesajı: Kişisel hırslarınızdan uzak durun.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Kardeş, kuzen ve yakın komşuluk ilişkilerimizde önemli haberlere şahit olabiliriz. Güzel ve sevgi dolu birliktelikler kurabiliriz. Kariyer hedeflerimize kolaylıkla ulaşmak için bu süreçte yeni tohumlar atabiliriz. Hayatımızı olumlu yönde dizayn edebiliriz. Kendimizi fazla önemseyebilir ve yakın çevremizde gözlerin üzerimizde olmasını isteyebiliriz. Hayattaki sınırlarımızı çizmek ve sağlam bir duruşla yol almak isteyebiliriz. Özellikle hafta ortası sağlığımıza extra özen göstermeliyiz. Ev ve iş hayatlarımızda her türlü güç ve mücadele gerektiren çekişmelerden de uzak durmayı deneyimlemeliyiz.


Göklerin mesajı: Yeniliklere hazırlan.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Beklediğimiz yönde olumlu finansal haberleri alarak haftaya başlayabiliriz. Kendimizi iş ortamlarımızda kolayca ifade edebiliriz. Rahat ve akışta kalarak huzur içinde anı yaşayabiliriz. İş konusunda kandırılmalara karşı uyanık olmalı ve her duyduğumuza inanmamaya özen göstermemiz gerekebilir. Toplum önünde ruhumuzun ışığını rahatça yansıtabiliriz. Gelecekle ilgili planlarımızda önümüze çıkan yeni fırsatları değerlendirebiliriz. Kişisel eğitimler ve yurt dışı bağlantılı işlerimiz için de şanslı bir dönem olabilir.


Göklerin mesajı: Her şeyi ben bilirim deme.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Hafta başında ani bir şekilde yolculuğa çıkma kararı alabiliriz. Bu zamana kadar ticaretimizde yaşadığımız tıkanıklıklar için kolay bir akış beklediğimiz olumlu gelişmelere vesile olabilir. Parasal konular fazlası ile gündemimizde olabilir. Sosyal medyada ve dış ticaret konularında tanınma ve başarı şansı yakalayabiliriz. Aile ve yakın çevremizde hasta olan sevdiklerimizden sağlıkları ile ilgili güzel haberler alabiliriz. Eleştiri okları üzerimize yönelebilir. Bu süreçte mümkün olduğunca sakin kalmayı, dilimizi patavatsızca kullanmamayı deneyimlemeliyiz. Hafta başında yeni yatırım kararları alabiliriz. Acele karar almaktan uzak durarak, önümüze gelen fırsatı mantıklıca değerlendirebiliriz. Sürpriz gelişmelere ve haberlere açık bir dönem yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Şans senden yana.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Güneş sizlerin burcunda haftaya başlıyoruz. Ruhumuzun yansıttığı enerjiyi kolaylıkla hayatımızın her alanına taşıyabiliriz. Daha net bir ifade kullanabiliriz. Şok edici haberler yolda olabilir. Bu süreçte sakin kalmak, duyduğumuz her habere inanmamak bizler için faydalı olabilir. Geçmiş günlerde yarım bıraktığımız işlerimiz, gündemimize tekrar gelebilir. Hayatımızı pratik hale getirecek seçimlere yönelebiliriz. İkili ilişkilerimizde sakin kalmalı kendimize gereksiz krizler oluşturmamalıyız. Kendimizi baskı altına alınmış hissiyatına bürünebiliriz. Sezgilerimiz güçlenebilir, haberci rüyalarımızda artış yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Eskinin peşinden koşma.başak burcu

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

İkili ilişkiler ve sağlık konularında yeni gündemlerimiz olabilir. Ailevi konularda kırgınlıklarımız var ise yaşadığımız dolunayın da etkisi ile yeni farkındalıklar yakalayabiliriz. Kırgınlıklarımızı rahatça giderip, huzurlu vakitler yaşayabiliriz. Sosyal çevremizde yaşadığımız belirsizliklerin, çözüme ulaşmasını ve netleşmesini isteyebiliriz. Sağlığımızla ilgili gündemlerimiz olabilir. Kendimizi daha çok önemseyebiliriz. İkili ilişkilerimizde karşımıza aldıklarımıza huzur verebilir, çevremizi zihinsel ışığımız ile güzelleştirebiliriz. Gündelik hayatımızda yeni şans ve fırsat kapıları aralayabiliriz. İletişimde ikileme düşmemeli, kendimizi net bir şekilde ifade etmeye özen göstermeliyiz.


Göklerin mesajı: Hayatın merkezine kendini koy.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Haftaya farkındalık enerjileri ile ve ani beklenmedik şaşırtıcı haberlerle başlayabiliriz. İçsel huzuru yakalamak isteyebiliriz. Hayatımızın bazı alanlarında yeni sorumluluklar alabiliriz. Çalışma ortamlarımızdaki arkadaşlarımızla eğlenceli vakitler geçirebiliriz. Bağırsak ve sindirim sistemimize dikkat etmeliyiz. Ağır yağlı gıdalardan ve stresten kendimizi uzak tutmalıyız. Evcil hayvanlarımızın beklenmedik sağlık sıkıntılarına şahit olabiliriz. Hafta ortasında duygularımızı karşımızdaki insanlara aktarmakta biraz zorlanabiliriz. Kararsızlıklar yaşayabiliriz. Kendi kabuğumuza çekilmek isteyebiliriz. Günlük rutin işlerimizi ertelememeli, sevdiklerimizin olumlu desteğini alarak huzur içinde bir hafta geçirmeye niyet etmeliyiz.


Göklerin mesajı: Kendine fazla yüklenme, hayatı akışına bırak.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Haftaya ikili ilişkilerimiz ve çocuklarımızla ilgili önemli kararlar alarak başlayabiliriz. Sosyal çevremizle olumlu birliktelikler yaşayabiliriz. Yeni yapılandırmalar içine girebiliriz. Hafta başında gereksiz şeyleri fazla kafamıza taktığımızın farkına varabiliriz. Yaşadığımız alanda düzenlemeler yapabiliriz. Hayal gücümüzü olumlu yönde kullanarak, hayatımızın sahnesinde aktif olarak yer alabiliriz. Çocuklarımız ile aramızdaki bağın daha fazla güçlenmesine sebep olabilecek duygular yaşayabiliriz. Kişisel planlarımızı hayata geçirmek için önümüzde yeni kapılar açılabilir. Bu enerjilerle önümüze çıkan yeni iş tekliflerini gündemimize alabiliriz.


Göklerin mesajı: Yenilenme zamanı.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Geçmişimiz, ailemiz ve köklerimiz bu hafta fazlası ile gündemimizde olabilir. Ev, emlak ve ailevi konulardan yana şanslı bir dönem yaşayabiliriz. Hafta ortasında bazı kararsızlıklar yaşayabiliriz. Seyahat etmekten, yeni şeyler öğrenmekten ve bildiklerimizi çevremize aktarmaktan keyif alabiliriz. Aile ve iş yaşamlarımızda daha çok denge ve huzur arayışında olabiliriz. Yeni düzenlemeler yapabiliriz. Kadersel olarak plansız yeni birliktelikler önümüze gelebilir ama bizler bu süreçte ani kararlar almaktan uzak durmayı kendimiz için mantıklı olanı tercih etmeyi deneyimlemeliyiz.