27 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020


Bu hafta "Ev"ve "Aile" temaları üzerine önemli bir hafta yaşayacağız. Özellikle Ay’ın Yengeç burcuna girişiyle haftaya başlıyoruz. Evin içerisindeki düzeni yeniden oluşturmamız için bizi güdüleyecek.


Ev demek sadece dört duvarları olan, üzerinde çatı olan bir yerden ibaret değildir. Bu hafta bunu öğreneceğiz. Evin içerisindeki yaşantımızı ve adaptasyon sürecimizi yeniden sorgulayacağız. Özellikle Salı günü, Merkür ile Satürn’ün yaptığı açı ve Cuma günü Merkür ile Uranüs’ün yaptığı açı sınırlarımıza ve engellerimize nasıl adapte olduğumuzu, kısıtlılıklar ve engellerle nasıl başa çıkmak için yollar ve çözümler bulmamız gerektiği hususunda bizi zorlayacak.


Bu hafta özellikle adaptasyon sürecine dikkat etmemiz gerekli. Bu duruma adapte olmak ve yeni süreçler ortaya çıkartmak, önemli olacak ve ev içindeki ilişkilere daha fazla dikkat edeceğiz. Evin içerisindeki iletişim temamızı, özellikle aile bireyleri arasındaki ilişkilerimizi daha fazla önemsememiz gereken bir hafta olacak. Onun için aile içerisindeki düzenimizi ortaya çıkartacağımız güzel bir hafta olmasını diliyorum.
"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Koç Burcu ve Yükselen Koç

Bu hafta yoğun bir adalet teması üzerine geçireceğiniz bir zaman yaşayacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerinizde, daha fazla dikkat etmeniz gereken bir süreç olacak.


Evde kaldığımız bu süreçte, önünüzü göremeyebilirsiniz. Fakat iş konularında yenilik ve değişim de yaşayabilirsiniz. Bunun ilk adımları bu hafta gerçekleşebilir. Sezgilerinizi dikkate almaya çalışın ve ön yargılarınızı geri planda tutmaya çalışın, yargılı bir şekilde davrandığınız herhangi bir iletişim problemle size geri dönebilir.


Onun için fedakarlıkta bulunmayı, belli kazançları elde etmek için size gelen kişilerle diyaloglarınızı daha temkinli ve daha dengeli tutmaya özen göstermelisiniz.


Şifa Olsun.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay'ı daha fazla hissedeceksiniz ve yeni başlangıçlar niyetler almak için önünüzü daha fazla görmek isteyeceğiniz bir zamana geçiş yapacaksınız.


Parasal konularda dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Sizi sinirlendirmenin ne kadar zor olduğunu bilen kişiler, bu hafta biraz fazla sabrınızı sınayabilir. Fakat ev işleriyle ve el uğraşlarıyla ilgilenmeniz, size artı kazanımlar sağlayacak, onun için maddi yeteneklerinizi daha fazla ortaya koymaya çalışmalısınız.


Kendinizi bu alanda daha verimli hissedeceğiniz alanlar yaratarak ilerleyeceğiniz bir hafta olacağını düşünüyorum.


Şifa Olsun.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Bu hafta sizinle ilgilenen insanları fark etmek için aslında çok önemli bir hafta. Özellikle arkanızdan dönen işleri ve süreçleri aktif eden, yeni ayın etkilerini bu hafta daha fazla yaşayacaksınız.


Hayatta var olan her şeyi gördüğünüzü, fakat bazı durumlarda görmezden geldiğinizi fark ettiğiniz bir hafta yaşayacağınızı düşünüyorum. Şımarık insanlarla yüzleşebilirsiniz ve özellikle size ilgisini gösteren kişilere karşı, duyarsız kaldığınızı ve sizi suçlayan, insanlarla sabrınızı sınamak zorunda kalabilirsiniz.


Yaşamınızda olan her şeye karşı şükretmeyi artırırsanız, bu haftayı çok daha güzel geçireceksiniz. Bu hafta sizin mottonuz; "Var olan her şeye karşı şükretmek" olmalı.


Şifa Olsun.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Bu hafta yanlış giden durumları fark edeceğiniz bir hafta olacak. Özellikle aileniz ve ev içindeki hane halkındaki sıkıntılar ve zorluklarla mücadele vermeniz gereken yıpratıcı bir hafta sizi bekliyor.


Burada basit zorluklar ya da basit sıkıntılar nedeni ile çıkan gerginliklere karşı gardınızı almanız gerekli. Özellikle hane içerisinde maddi sorunlarınız varsa, bunlar ailede ilişkisel anlamda kopuşlar yaşamanıza vesile olabilir.


Gardınızı bu yönde almak ve bu dönemin geçici olacağını hatırlamayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle anlamayan bir insanla, ona bir şeyleri anlatmak için çaba göstermezseniz, kendi enerjinizi fazla tüketmeden bu haftayı çok daha verimli şekilde geçireceksiniz.