28 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...


Sevgili Arkadaşlarım,


Hafta genelindeki gündem başlıkları “ailemiz”, “yuvamız”, “yaratıcılık alanlarımız”, “hobilerimiz”, “bakım”, “onarım” ve "tamir” olacaktır.


30 Aralık 2020, saat: 06.28’de 8 derece Yengeç Burcu’da Ay dolacak. Etkisi minimum 14 gün sürecek. Dolunay yazımda detaylandıracağım.


İkili ilişkilerde iletişim konularında yanlış anlaşılmalara açık olacağız. Bu problemin, önemsenmesi gerekenin dinlemeyi bilmek olduğunu anlamanıza vesile olacaktır. Dinlemeden yargılamak ilişkinizdeki dengeyi bozmanıza vesile olacaktır.


Alışık olmadığınız durumlarla karşı karşıya kalabilir ve ne yapmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Örneğin sürekli çalışan biriyseniz, misafir ağırlamak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum evde vakit geçirmenize vesile olacaktır. Ancak misafir ağırlamanın ve hatta masa donatmanın nasıl olduğunu unuttuğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bilemediğinizi fark etmenize vesile olacaktır.


Aile ile vakit geçirmek ve onlarla sohbete tutulmanın değerini fark edebilirsiniz. Sadece işinize odaklandığınızı ve ailenize, yuvanıza vakit ayırmadığınızı gözlemleyebilirsiniz. İdarenin sizde olması iradeniz dışında gelişen olaylara karşı çözüm üretememenize vesile olabilir. Oluşan ya da oluşabilecek sorunlara vakıf olmakta zorlanabilirsiniz.


Kendinize sınırlar çizerek yaratıcı gücünüzü ön plana çıkartmakta zorlanabilirsiniz. Hobileriniz, aşk hayatınızla ilgili kısıtlılıklar ve ikilemler yaşayabilirsiniz. Seçim yapmakta ve karar vermekte zorlanabilirsiniz.


İlgi odağı olmak isteyebilir ve ilgi göremediğinizde de olayları dramatize edebilirsiniz. İlgi beklediğinizi açık ve net bir şekilde dile getirmeyi deneyimlemelisiniz.


Yatırım yapmakla ilgili tereddütler yaşayabilirsiniz. Risk almanın dengeleri bozabileceğini düşünebilirsiniz...


Değer yargılarınızla ilgili aşırı ve aykırılıklar sergilediğinizi fark edebilirsiniz. Bu aşırılıklar neticesinde inancınızı sarsan duygu durumları yaşayabilirsiniz. Öz kişiliğiniz yerine farklı bir kimliğe büründüğünüzü fark etmenize vesile olan gezegen hareketleri ilişkilerinizde sonlanmalara neden olabilir.


Hepinize yeni senenin sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini dilerim.
Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Bu hafta çok fazla işi bir arada yapmak isteyebilirsiniz. Hepsini bir arada yapmaya çalışırsanız zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir. Bu size iş yükü olarak geri dönebilir. Kendinize zaman ayırmak için sistemli çalışma yöntemini deneyimlemelisiniz. İkili ilişkilerde iletişim konularında yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Dinlemeyi bilmek, problemlerin çözümlenmesini sağlayabilir. Dinlemeden yargılamak ilişkinizdeki dengeyi bozmanıza vesile olabilir.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar