28 EYLÜL HAFTASI BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,

İkili ilişkilerimizde karar almakta zorlandığımız bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Harekete geçmek ve ilişkilerimize yön vermek isteyebiliriz. Geri planda kalıp sezgilerimize kulak vermek isteyebiliriz. Detayların önemli olduğu pazartesi gününü akışta kalarak tamamlayabiliriz.

Salı günü İlişkilerimizde uyumu yakalayabiliriz. Fikirlerimizi daha samimi ve net ifade edebileceğimiz ortamlar organizasyonlar yaratmak isteyebiliriz. Satürn’ün düz hareketine geçmesiyle Retro döneminde “Hayır” diyebilmek zorken düz hareketinde artık edindiğimiz tecrübelerle “hayır” diyebilmeyi deneyimleyebilmeliyiz. Depresyondan çıkmak için uygun zamandır. Zamanın kalitesinin farkına varmalıyızdır. Henüz düz hareketine geçmiş olması Mars Satürn karesinin kesinleştiği anlarda mücadele edeceğimiz konulara karar vermekte zorlanabiliriz. Nereden başlayacağımızı bilemeyebiliriz. Bu durum bastırdığımız öfkemizi de tetikleyebilir.

Çarşamba günü uyumlu açıların hakimiyeti ile birlikte bereket, uyum ve şans kapılarımızın açılabileceği bir gün olabilir. Gelen fırsatları göz ardı etmemeye önem ve özen gösterebiliriz. Ay ile Neptün’ün birleşmesi ile gölge tarafını kullanmaz isek daha duyarlı ve ön sezilerimize güvenebileceğimiz bir gün deneyimleyebiliriz. Aşırı hayalperest olmamaya dikkat etmemiz gerektiğine dair de bugüne özel uyarılarda bulunuyor gökyüzü.

01 Ekim 2020 Perşembe günü 9 derecede Koç dolunayı deneyimleyeceğiz. Kadersel anlamda farkında olmadan “ben” ya da “sen” diyebilmeyi deneyimleyeceğiz. Söylemek istediğimiz ama söylemeye çekindiğimiz konuları dile getirmek için fırsatlar yakalayabileceğiz. Venüs’ün Betelgeuse ile kesinleşen paralel konumu ile de ilişkilerimizdeki etkilerini Dolunay yazımda detaylandıracağım.

Cuma günü çalışıyorsak otorite figürleri ile yanlış anlaşılmalara maruz kalabiliriz. Ayrıca ikili ilişiklerimizde de suiistimal edildiğimizi düşünebiliriz. Venüs Başak burcunda. Daha fedakar ve yardımsever bir tutum içerisinde olabiliriz. İlişkilerimizde sevgimizi hizmet ederek ya da fayda sağlayarak gösterme eğiliminde olabiliriz. Tam tersini düşünecek olursak bu tarz beklentiler içerisine girebilir ve ilişkimizde eleştiren taraf olabiliriz. İlişkilerimizdeki ince çizgiye dikkat çekmenizi önem ve özen göstermenizi önereceğim. Hangi konularda fedakar bir tutum sergileyeceğimize haritalarımızda Başak burcunun bulunduğu ev konularına bakarak bilgi edinebiliriz.

Cumartesi günü aşırı öz güven kaynaklı manipülatif tavırlar sergileyebiliriz. Özellikle otorite figürleri ile zamansız ve yersiz münakaşalara şahitlik edebilir ani agresyonlar yaşayabilir yaşatabiliriz. Öğleden sonra Ay’ın Boğa burcuna geçişi ile kendi yaşam zevklerimiz ve isteklerimizle baş başa kalmak isteyebiliriz. Kendi keyif aldığımız zevklerimize eğilim göstermek isteyebilir ve belki de hiç evden çıkmak istemeyebiliriz. Plüton (S) Durağan pozisyonuna geçiyor. Uzunca bir süredir değişip dönüşmek için gücümüzü nereden aldığımıza dair deneyimler tecrübe ettik. Şimdi durağan pozisyondayken güçsüzlüğümüzün nereden kaynakladığı ile yüzleşeceğimiz iki gün deneyimleyeceğiz. Haritalarımıza Oğlak burcunun bulunduğu ev konularına bakarak bilgi edinebiliriz.

Pazar günü cumartesinin etkileri devam ederken detaylarda boğulabiliriz. Öğle saatlerinde dahiyane bir fikirle arzu ve isteklerimizin önünü pozitife sevk edebiliriz.

İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.