28 HAZİRAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Önemli değişim rüzgarlarını yaşamlarımızda hissedebileceğimiz, bir nevi deprem etkisi yaratacak gündemlerin söz konusu olabileceği bir haftaya giriyoruz.


Merkür artık düz seyrinde ilerlerken, bir süredir askıya aldığımız konu ve kavramlarda hız kazanmamıza etki edebilir.


Hafta ortasında Merkür’ün geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Tutulma derecesini tetiklemesi ile önemli görüşmeler, kararlar, anlaşmalar, haberler gündemlerimize gelebilir.


Bu haftanın en önemli gündemi ise tüm hafta boyunca etkisini hissedebileceğimiz 1 Temmuz günü gerçekleşecek olan Mars- Satürn karşıtlığı ve Uranüs gergin etkileşimi olacak. Sabit burçlarda ve sert gezegenler arasında meydana gelecek bu görünüm; stresli, gergin ve krizli durumlar yaratabilir. Beklentilerimizi karşılayamamamıza ve mücadele gösterdiğimiz alanlarda bazı kısıtlılık, sıkışıklık, engel yaratan konularla karşı karşıya gelmemize sebep olabilir. Kontrolün elimizde olamayacağı ani değişimlere uyum saplamak durumunda kalabiliriz veya kendimiz önemli radikal kararlar alabiliriz. Bahsettiğim göksel görünüm sert ve gergin koşulları karşımıza çıkarabileceği gibi, haritalarımıza göre bazılarımız için olumlu ani fırsat ve şansları da beraberinde getirebilir. Bu dönem her birimiz için önemli bir değişim süreci. Doğru yönetmek, sakin kalabilmek, fevri yaklaşımlardan uzak durabilmek son derece önem taşıyor olacak.


Keyifli bir hafta dilerim…


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Önemli kararların, gündemlerin, anlaşmaların gündemlerimizde olacağı bir hafta geçirebiliriz. Eğitim, ticaret, proje ve amaçlarımız doğrultusunda atılıma geçebilir ve desteklenebiliriz. Kısa yolculuklar planlayabiliriz. Perşembe gününden itibaren yaşamlarımızda etkisini gösterecek olan Mars- Satürn karşıtlığı ve Uranüs gergin etkileşimi ile maddi koşullarımızı, hedeflerimizi, amaçlarımızı, hayallerimizi ilgilendiren konularda önemli değişimlerden geçebiliriz. Aşk hayatımız, flörtlerimiz ve sosyal çevremiz ön plana çıkarken bu alanlarda denge kurmakta zorlanabiliriz. Kendi isteklerimizi ortaya koymak istediğimiz ve aynı zamanda isyankar tavırlar sergileyebileceğimiz bu dönemde yıkıcı olmaktan uzak durmak fayda sağlayabilir. Gereksiz harcamalardan, maddi konularda alınacak risklerden uzak durmamız gereken, sağlam ilerleyebilmek için tedbirli olmamız gereken bir süreç olabilir.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Maddi durumumuzu, gelirlerimizi ilgilendiren önemli gelişmeler gündemlerimizde olabilir. Gelirimizi arttırmamıza fayda sağlayacak yeni atılımlarda bulunabilir, önemli görüşmeler, anlaşmalar gerçekleştirebiliriz.Perşembe gününden itibaren yaşamlarımızda etkisini gösterecek olan Mars- Satürn karşıtlığı ve Uranüs gergin etkileşimi ile yaşamlarımızda gözle görülür kadersel değişimler içine girebileceğimiz bir zaman dilimi geçirebiliriz. Ev, aile, yuva içinde gerginlikler yaşanabilir, tartışmalar meydana gelebilir. Geleceğimize yönelik yeni bir yön çizmemiz gereken beklenmedik durumlar karşımıza çıkabilir. Kariyerimiz ile ilgili hızlı ve ani gelişmeler söz konusu olabilir. Bu süreci iyi yönetebilmek önümüzdeki sürecimiz için önemli olacak gibi duruyor.