29 HAZİRAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI...

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020

Bu hafta karşımızdaki kişilerle eşit mesafede durmayı başarmayı deneyimleyeceğiz. Daha objektif ve muhakeme yeteneğimizi kullanıp, mantıklı taraflarını alacağız. Karşımıza çıkan engeller olabilir. Fakat yılmadan, belki daha fazla güç sarf ederek kendimizi ortaya koyabiliriz. Özgüvenimiz tam olacak. Hayatımızı kendi istediğimiz yöne çekebiliriz. İç sesimizden destekler alacağız.


Her şeyin özüne inmek isteyebiliriz. Her bilginin doğruluğu için araştırma yapacağız. Manayı açmak ve açarak gelişmek isteyeceğiz. Yani mananın açılması, mananın anlaşılması, idrak edilmesi, şuuruna erişilmesi ve kavranması ile meşgul olacağız. Bu mümkün olabilmesi için eğitim, öğretim, okuma, kafa yorma, mantık, muhakeme, düşünme, müzakere, mütalaa vesaire gibi ilmi, anlayışı ve kavrama yeteneğimizi geliştirerek olacak.


Mananın açılabilmesi için emek, çaba, gayret ve mücadele etmemiz gerekecek. Her şeyin hakikatini sorgulayacağız. Samimiyetimizle sınanacağız bu hafta!


Kendimizden emin olmak ve sağduyulu olmak kazandıracak! Daha bütünsel bakmak ve bu bakış açısıyla yaklaşım göstermek fayda sağlayacak. Maddi konularda düzenli ve sistematik bir düzen sağlamak yararlı olacak.


Kaynaklarınızı doğru kullandığınız ve yönettiğinizde artıya geçeceğimiz bir hafta bekliyor bizleri. Bu ekonomik süreçte maddi değerlerimizle sınanabiliriz. Maddeyle olan ilişkimizin sadece amaca yönelik bir araç olduğunu hatırlamamız gereken, süreçten geçiyoruz sevgili arkadaşlarım. Daha duyarlı ve daha alçak gönüllü davranmalıyız.


Öte yandan hafta sonunda 5 Temmuzda 13 derecede Yengeç Oğlak aksında bir tutulma yaşayacağız. Bu tutulma ile birlikte hizmet eksenimizde sıradan diye düşündüklerimiz bir anda büyüleyici bir hal alabilir. Tutulmanın detaylı etkilerinden gelecek hafta bahsedeceğim sevgili arkadaşlarım.


Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Koç Burcu ve Yükselen Koç

Girişimde bulunacağınız projeler için cesaretinizi topluyor ve karar vermek için uygun zamanı bekliyorsunuz. Sezgilerinizi de devreye sokmalı dürtüsel hareket etmemelisiniz. Önceliğiniz kendiniz olmalı ve siz iyi olursanız herkesin de sizle birlikte iyi olacağını bilmelisiniz. Aile içerisindeki gerginlikler yeni projenizin girişimi ile son buluyor.


İletişiminizin gücüne güvenmelisiniz. Sevgide hırçın olmanın bir şey kazandırmadığı bilincine vardık. Bu bilinçle aşk ilişkilerimiz de düzeliyor. Bir bakmışsınız annesi ile tanıştırmış sizi. Ya da sizden artık ailesi bahsetmek isteyebilir. Maddi anlamda ise otorite figürleri ile aranızı iyi tutarsanız. Dönüşüm değişim kapınızda olacak.


Kafanıza takılan ne varsa, çözüme ulaştırmak için fikir almak çözüme giden en mantıklı yöntem olacak. Hafta genelinde hareket kabiliyetiniz ile ilgili değişken bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.
Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Beklenmedik bir anda iş ortaklıkları, terfiler alabilirsiniz. Hazırlıklı olun arkadaşlarım! Cesaretinizi toplayacaksınız! Yapmam dediğiniz yerden, yani çalışmadığınız yerden gelecek bu sefer sınav.


Farklı deneyimler kazanacağınız bir hafta olacak. Fakat bu ani değişiklikler sebebi ile dedikodulara maruz kalabilirsiniz. Kulak ardı etmeniz yararınıza olacak. Aşk ilişkisi olmayanlar için yeni aşklara yelken açmaya hazırlıklı olun.


Plan program yapmak ve sistemli çalışmak iş yerinizde size avantajı sağlayacak. Dengeyi kuruyorsunuz. Hafta sonu gerçekleşecek olan tutulma ile ilgili farklı bir video yayınlayacağım sevgili arkadaşlarım, takipte kalın.