31 AĞUSTOS HAFTASI BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,

Haftaya tamamlanma enerjisi ile başlıyoruz. 02 Eylül 2020 de Balık dolunayı deneyimleyeceğiz. Konuyla ilgili detaylı yazımı ve burç yorumlarını ayrıca paylaşacağım. Bu hafta biraz hareketli görünüyor. Evrenin bizlere iletmek istediği birçok mesaj olabilir.

Merkür Terazi burcuna geçiyor. Zihnimiz pratik fayda ve yarar sağlayacak düşünceler içerisindeyken şimdi adil ve eşit bir düzen için işliyor olacak. Zihnimiz dışında ticaret anlayışımız da adil olana yöneliyor olabilir.

İlişki gezegenimiz Venüs Aslan burcuna geçiyor. Geçtiğimiz dönem ilişkilerimizde ilgi odağı olmak, şefkat dolu anlar yaşamak ve hatta ait olma isteği içerisindeydik. Öte yandan aidiyet kurduğumuz alanları güzelleştirmek için çaba ve emek sarf etmiş olabiliriz. Ya da kendimizi güvence altına almak için taşınmalar ve ev alım-satımlarımızla uğraşmış olabiliriz. Peki ya şimdi ihtiyacımız hangi yönde olacak derseniz. Tüm ilişkilerimizde saygı bekleyeceğiz. Saygının olduğu yerde vicdanın(mızın) işlediğini gözlemleyeceğiz.

Hafta genelinde ilişkiler anlamında mücadele edeceğimiz konularla karşılaşabiliriz. Ailelerin kabul görmediği aşk ilişkileri ile karşılaşabilir ve tatsızlıklar yaşayabiliriz. Otorite figürlerine karşı gelebilir ve kendi aidiyet alanlarımızı kurmak oluşturmak isteyebiliriz.

Bu hafta hangi konuları deneyimleyeceğiz, burç burç anlatacağım.Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza Göre Okumalısınız!
Yükselen Koçlar

Bu hafta sosyal çevremizle yaşayacağımız huzursuzluklarla başlayabiliriz. Yapacağımız organizasyonun dört dörtlük olmasını istiyor ve bu organizasyondan herkesin mutlu ayrılmasını istiyor olabiliriz. Bu organizasyon yapacağımız ilk organizasyon olmayacağı için de tüm hünerlerimizi sergileyebileceğiz. Zihnimiz arı gibi çalışıyor ve gücümüzü sistemli çalışmaya borçlu olabiliriz.

2 Eylül de gerçekleşecek dolunay etkilerinden dolunay yazımızda bahsettim detaylıca okuyabiliriz. Salı günü aile ile aramızda gergin dakikalar söz konusu olabilir. Otorite figürleri ile aynı duygu ve hassasiyette davranamayabiliriz. Onların bizden beklentileri ile bizlerin onlardan beklentileri arasında farklılıklar söz konusu olabilir. Evimi taşıyor olabiliriz. Taşıma ve taşınma esnasında prosedür ve evrak sıkıntıları ile karşılaşabilirsiniz. Eşyalarımız zamanında gelmeyebilir gibi ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir.

Çarşamba gününe geldiğimizde uyumlu açıların hakim olduğunu ve sakin bir hafta ortası geçireceğimizi söyleyebiliriz. Biraz mola vermek isteyebileceğimiz bir gün olabilir.

Cuma günü haftanın ikinci gününde yaşadığımız krizin pürüzlerini toparlamakla uğraşabilir ve ikili ilişkilerimizde stresli anlar yaşayabiliriz. Çözüm odaklı düşünmeli ve kalp kırıcı cümleler sarf etmemeye özen göstermeliyiz. Geri dönüşü olmayan cümleler can sıkıcı olabilir.