4 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Yeniay’ın yenilenme enerjileri altında biraz zorlu bir enerji altında yeni bir haftaya başlayabiliriz. Bol Retro’lu bir dönemi yaşıyoruz.


Haftanın ilk günü yanlış anlaşılmalara da açık bir zaman dilimi olabilir.

İç huzursuzluklara açık bir dönemi deneyimleyebiliriz.


İkili ilişkilerimizde dengesizlikler yaşayabilir ve kendimizi daha çok sorgulayabiliriz.

6 Ekim’de Mars’ın da eşlik ettiği 13 derece Terazi yeniayı saat 14.05’te gerçekleşecek. Ayrıca detaylandıracağım…


Merkür’ün Retro seyrinde olduğu bu süreçte gündemimizde daha çok ilikli ilişkiler ve ani aldığımız kararlar olabilir. Şimdiden hayatımıza damgasını vurabilecek kararlardan, hırslı ve takıntılı duygulardan uzak durmaya niyetlenmeliyiz. Kazalara, sakarlıklara, dengesizlere açık bir zaman dilimini deneyimleyebiliriz.


Algorap sabit yıldızı ile Mars’ın birlikteliği aynı zamanda bize rüzgarlarda artış, fırtına gibi hava olaylarının yaşanabileceğini, hava yolu ile bulaşan salgın hastalıkları ve ayrıca ateşli hastalıklarda da artış yaşanabileceğini de anlatmaktadır.


Etkileri pek iyicil görünen bir birleşim değildir. Ayrıca Mars Terzi Burcu’nda doğası gereği rahat edemediği bir yerleşimde olduğunu da hatırlatmak isterim. Bu dönemde bireysel olarak her birimizin dengesiz çıkışlar içine sürüklenmesi gayet doğal bir süreçtir. Sakin kalmaya gayret etmek yaşamımızı mutlaka kolaylaştıracaktır.


7 Ekim’de saat 14.21’de Venüs, Yay Burcu’na geçiş yapıyor. İkili ilişkilerimizde daha keyifli vakit geçirmeye odaklanabileceğiz. Bu süreç ruhsal olarak bizlerin korkularımızdan ve hırslarımızdan uzaklaşmamıza vesile olabilir.


5 Ekim günü yeniden portal açılıyor ve Merkür, Güneş’in kalbindeki (cazimi) yerleşimi güzel olumlu yönde etkiler taşıyacak. Dileklerimizi, isteklerimizi gökyüzüne uçurarak bu güzel günü olumlu yönde değerlendirebiliriz. Adeta göklerin kralı kucağını açıp bizlerin sesini duymak istiyor olabilir. Sokaktaki sevimli dostlarımızı ve yardımımıza ihtiyacını olduğunu düşündüğümüz kişileri bugün elimizi koşulsuz uzatmayı unutmayalım.


Haftanın ilk yarısında Venüs’ün son derecelerinde olması sebebi ile kişisel bakım açısından uygun bir haftada olmadığımızı da hatırlatmak isterim.


Yeniayın aynı zamanda Uranüs’e yapacağı zorlayıcı enerji bize yolunda gitmeyen var olan düzeninde değişmesi gerektiğini anlatıyor olabilir. Ekim ayı ülkemiz ve bireysel olarak hepimizi etkileyebilecek türden olaylara gebe olabilecek bir ay olabilir.


Ülkece bizi endişelendiren, kaygılandıran ve ekonomik dalgalanmalara açık bir zaman dilimini yaşayabiliriz.


Bu süreç içinde yeniayın hepimiz adına huzur, sağlık ve beklediğimiz olumlu yönde yaşamlarımıza değişimler getirmesi dileğiyle…


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.