Akrep Dolunayı...
Sevgili Arkadaşlarım,


Çekişme, rekabet, hırs, intikam gibi kelimelerin konu olacağı sarsıntılı bir dolunay bizleri bekliyor. Tüm bu betimlemeler size Koç ve Terazi aksını çağrıştırabilir. En nihayetinde ikisi de Mars ve Venüs tarafından yönetilen burçlardır fakat konu Mars ve Venüs'ün yönettiği dişil burçlar olan Akrep ve Boğa'ya gelince işler daha da sabitleşir. Tüm bu anlamlar ben bilirimciliğe kadar uzanır ve tatsızlık çıkana kadar iki taraf da biriktirmeye, dolmaya, sabretmeye devam eder.

Ta ki patlak veren o nokta gelene kadar. Bu çok saçma bir sebepten bile olabilir. Aynı turşunun sirke ya da limondan yapılması gibi...


Hani hayatınızdan kayıp giden Akrep ya da Boğalar varsa ve neden gittiklerini bir türlü anlamlandıramıyorsanız size basit gibi görünen sebeplerin ardında yatan gerçeklerle uğraşmanız gerekecektir.


Bu dolunay da aynı vurguyu bize yaşatacak.

İkinci önemli husus, Kasım, 2021 itibariyle başlayacak olan Boğa/Akrep tutulmaları için de bir sinyal verecek...


Bakalım bu dolunayı nasıl deneyimleyeceksiniz..

Kendinizi sınayın çünkü tutulmalar dolunayların 10 katı etkisindedir...

Deneyimlerinizi bekliyorum...Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


Koç Burçları ve Yükselen Koçlar Parasal konular, finansal kaynaklarımızın ön planda olacağı bir dönem geçirebiliriz. Gelirlerimizi arttırma yönünde bazı kararlar alabiliriz ancak riskli adımlar için uygun bir zaman olmayabilir. Bir süredir beklediğimiz imkanlar karşımıza çıkabileceği gibi bizi gergin hissettirecek gündemlerimiz de olabilir. Ev ve aile içinde bizi huzursuz eden bazı durumlar söz konusu olabilir. Hedef ve projelerimiz doğrultusunda ilerlerken sezgilerimizin artabileceği bu dönemde, iç sesimize kulak vererek ilerlememiz fayda sağlayabilir.

Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar İkili ilişkilerin, ortaklıkların ön planda olacağı bir dönem geçirebiliriz. Ne istediğimizi daha iyi bildiğimiz bu süreçte karşımızdakilere karşı daha net olabiliriz. Tatmin olmadığımız ve yıprandığımız durumları noktalama kararı alırken, bazılarımız için yeni ilişki başlangıçları gündemimize gelebilir. Kariyer hayatımızı ilgilendiren konularda tedbirli davranmamız gerekebilir. Radikal kararlar almaya eğilimli olduğumuz bu süreçte duygusal dürtülerle hareket etmeden önce durumları iyi tartmak iyi olacaktır. Yönümüzü belirlerken yakın çevremizden alacağımız destekler olabilir.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Geçmişi geride bırakabileceğimiz, önemli farkındalıklar geliştirebileceğimiz bir dönem geçirebiliriz. Arkamızdan çevrilen işler varsa gün yüzüne çıkabilir ve dostu düşmanı daha iyi tanıyabilir, buna bağlı olarak radikal kararlar alabiliriz. Bazılarımız için gizli aşklar, platonik aşklar gündemde olabilir. Yeniliklere kucak açmakta zorlanabileceğimiz bu süreçte sabit fikirlilikten ve inatlaşmalardan biraz uzak durmak fayda sağlayabilir. Kariyerimizi, günlük rutinlerimizi ilgilendiren sürpriz fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bir sağlık problemimiz varsa iyileşme, tamamlanma söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler Aşk hayatımız, hobilerimiz, çocuklarımız, hayattan keyif aldığımız alanlar ön plana çıkabilir. Bu alanlarda bazı radikal kararlar alabiliriz. Duygusal anlamda besleneceğimiz ancak duygu yoğunluğunu dengede tutmanın önem taşıyacağı bir süreç olabilir. Aşk hayatımızı ilgilendiren tamamlanmalar yaşayabileceğimiz bu dönemde, bazı konuları netleştirebiliriz. Riskli yatırımlardan uzak durmamız gerekebilir. Alım satım konularında bir sonuç beklediğimiz durum söz konusu ise bu dönemde hızlı olumlu sonuçlar alabiliriz. Hedeflerimizi projelerimizi ilgilendiren konularda ise beklenmedik sürpriz gelişmelerimiz söz konusu olabilir.