AKREP DOLUNAYI | 7 Mayıs 2020

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020



“Bir bardak süt için koca bir ineği beslemeyi” bırakmalıyız!


7 Mayıs 2020’de Akrep burcunda Dolunay yaşayacağız. Bu Dolunayın etkisi 14 gün boyunca üzerimizde sürecek. Özellikle değer yargılarıyla ilgili sınanacağımız bir zamandayız. Çünkü Dolunay’dan birkaç gün sonra artık değerleri ve sevgimizi, evlilikleri gösteren Venüs gerilemeye başlayacak.


Bu nedenle şu anda Venüs “out of bounds” dediğimiz sınır dışına taşan bir gezegen konumunda. Venüs’ün İkizler konumu ve Dolunay haritasındaki capella sabit yıldızıyla kontak kurması, bize ilişkilerde hırs ve mücadele içerisine gireceğimizden bahsediyor.


Kendimizi bu alanlarda iyi hissetmek için, daha çok tutkulu olduğumuz alanlarla savaşacağımızı temsil ediyor. Özgürce hareket etmek isteyeceğiz, fakat diğer yandan hırslanacağız ve intikam almak isteyeceğiz.


İlişkilerde çok fazla mücadeleci bir tutum içerisine girebilir, karşı taraftan duymak istediğimizi ve ondan almak istediğimizi alana kadar onu sıkıştırabilir, engelleyebiliriz.


İlişkiler en önemli kural olarak gözüküyor! Dikkat etmemiz gereken nokta, kaybetme korkusuyla ilerlediğimiz ilişkilerde, doğru bir davranış içerisine giremeyeceğimizdir. Affetmediğimiz, evrene teslim etmediğimiz, Yaradana havale etmediğimiz her olay, her kişi, her tutum bizim göğsümüze bir yük olarak biner, o nedenle virüsle savaştığımız bu dönem içerisinde, lütfen göğsümüzü rahatlatalım, affetmeyi öğrenelim ve ilahi plana kendimizi teslim etmeyi düşünelim.


Çünkü Akrep önemli bir yerleşimdir ve Akrep Müslüman alemini gösterir, Müslümanlığı gösterir, bizim ülkemiz de Akrep burcudur ve İslamiyet aslında içinde tasavvufunda düşünürsek bütün dinleri birbirine barındıran, her kesimi içine alan farklılıkları birleştiren bir inanç sistemidir.


İnancınız ne olursa olsun, Dolunayın Akrep burcunda olması, kendi içsel maneviyatımıza dönmeyi, farklı olanları kabul etmeyi ve affetmeyi, içinizde dönüştürmeyi amaç edinmeniz gerektiğini bize öğütlüyor.


"Siz de kendi haritanızdaki Dolunay etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Burcunuza göre Dolunay'ın, Size Kıssadan hisseleri




Sevgili Yükselen Koçlar

Maddi kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Giderleri dengelemek için bir fırsat yakalayın.




Sevgili Yükselen Boğalar

İlişkilerinizde gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Sırlar ortaya çıkabilir.





Sevgili Yükselen İkizler

Hayatınızı mükemmelleştirmeye boğulmayın. Var olanı idame ettirmenin keyfini çıkarmayı deneyimleyin.