En Şefkatli Ve En Bereketli Annemiz “Doğa Annemizin” Anneler Günü Kutlu Olsun.

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020
Bizler ülkece anneliğin kutsallığını iyi biliriz. Topraktan geldik ve yine toprağa gideceğiz fakat toprağı işleyerek hayatta kalacağımızı en iyi bilen milletlerden biriyiz. Öyle ki vatan bizim anamız derken boşuna söylemiyoruz. Anneler Günü’nün kutsallığını korumak adına bu topraklara, topraklarımıza Doğa Annemize, doğamıza da bir armağan bırakalım bu günlerde.


Astrolojik göstergelere göre Doğa Ana önümüzdeki 6 yıl boyunca zihnini bizimle paylaşacak. Doğanın zihnini bizimle paylaşması demek artık onun gibi düşünmemiz, onun gibi hareket etmemiz gerek demek.


Gaia ve Uranos, onlar evrenin mitolojik yaratıcılarıydı. Yer küre ile Gök kürenin aşkıydı onları birleştiren. Fakat zaman geçtikçe Uranos öne çıktı. Gökler yer kürenin hakimiyetini ele aldı. Ama yer küre her zaman kazanır bunu unuttu. Bizler gökdelenler inşa ettik. Göklere ulaşmaya çalıştık. Hedefimiz Mars oldu, uzaklar oldu ama yeri unuttuk. Merkezlenmeyi. Yer küremizi.


Eğer temeli olmayan bir binaya çatı yapmaya kalkışırsak ne olur? Çatı çöker. Tıpkı şehirleşme planlarını doğaya uygun yapamadığımız için taşan su baskınları ve sel felaketleriyle uğraştığımız gibi. Ya da kavak ağaçlarının polen veren dişilerini ektiğimiz için alerjik reaksiyonlarla insan sağlığını yine tehdit ettiğimiz şehirleşmeler gibi.


Şimdi ise Uranos, Boğa Burcu’nda seyrediyor. Gaia’nın topraklarında. Artık öğrenmemiz gerekenleri hatırlatıyor bize. Toprağımızı sevmeliyiz. Gök kürede uçaklarla dolaşırken yer küremizi topraklarımızı unutmuştuk çünkü. Şimdi ise ilk defa bu iki ayrı sembolik birleşti. Hem uçup hem topraklarımızı besleyebileceğimizi gösterdi bizlere. Topraklarımızdayken uçabilmeyi. Durduğumuz yerde müzeleri gezebileceğimizi gösterdi.


Eğer aklımızı başımıza almazsak kıtlıkla savaşacağız. Bazı toprak mahsullerinde zorluklar yaşayacağız. Yaşam çeşitliliğini tehdit eden mekanikleşmeyle uğraşmak zorunda kalacağız. Sentetik ürünler yemek yine sentetik ürünler giymek, tüketmek zorunda kalacağız. Git gide robotlaşacak ve kendi öz benliğimizi kaybedeceğiz.


Eğer bu uyum için önümüzdeki 6 yıl boyunca savaşırsak doğayla iç içe yeni bir insanlık ortaya çıkarabiliriz. Kendi kendine yeten akıllı sistemler üretebiliriz. Tıpkı yıllar önde Tesla’nın yaptığı gibi kendi elektriğimizi üretebilmek.. Nicola Tesla’nın da Uranüs’ü Boğa Burcu’ndadır.

Anneler gününde tüm annelerimizin fakat en başta Doğa Anne’mizin gününü kutlarım. Bu sefer toprağa değil zihinlere fidan dikme vaktimiz. Uranüs zihnimizi gösteriyor ve boğa topraklarımızı.


O halde yeni bir orman yaratmak için fideleri zihnimize dikmek için tam zamanı!


"Siz de kendi haritanızdaki Dolunay etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Sevgili Yükselen Koçlar

Yiyeceklerinizin doğal olmasına özen gösterin. Cüzdanlarınızda bir fide, tohum ya da çiçek sembolü taşıyın. Doğayla aidiyet kuracak eylemleriniz sizi maddi konularda güçlendirecek. Kazançlarınıza ve beslenme alışkanlıklarınıza hükmetmenize olanak tanıyacak.
Sevgili Yükselen Boğalar

Ektiğiniz fideler önümüzdeki 6 yıl boyunca size yeni başlangıçlar yaratabilmeniz adına olanak tanıyacak. Üzerinizde bir fidan taşıyın, bir çiçek kolyesi takın. Evrenle uyumu yakaladığınız her anınızda içsel dinamizminiz motivasyonunuza katkı sağlayacak.Sevgili Yükselen İkizler

Doğaya bağış yapın, fidan ekimine yardımda bulunun. Doğaya armağan ettiğiniz tüm emeğiniz size affetmekle ilgili sınavlarınızı atlatmanızda olanak tanıyacak. Arkanızdan dönen süreçlerle başa çıkabilmenizi, hastalıklarla mücadele edebilmenizi ve doğal şifa alanları bulmanızı sağlayacak.