GERÇEĞİ AYDINLATAN DOLUNAY

Güncelleme tarihi: 4 Eyl 2020

Sevgili Deneysel Astroloji Takipçileri,

2 Eylül 2020, saat: 08.21’de 10 derece Balık Burcu’nda Ay Dolacak. Etkisi minimum 14 gün sürecek bu dolunaydan sonra Mars gerileyecek, Venüs ve Merkür burç değiştirecek. Artık hareketli zamanlara başlıyoruz.


Gücü biten yıldızlar önce şişerler arkadaşlar. Bir anda dev bir ışık kümesi haline gelirler ve sonra bir anda sönerler. Bugünlerde birlikte hareket edenleri, hiç birbiriyle olmaz diye düşündüklerinizi bir arada görüyorsanız bilin ki ışıkları sönüyor, ışıkları sönmeden güçlerini birleştirerek yeniden eski güçlerine kavuşmak isteyen yıldızlar gibi birlikte ışıldamaya çalışıyorlar… Ama nafile…

Bu dolunay bize çıkarları gösterecek. Acelesi olanları, hızlıca vurup kaçmak isteyenleri, gerçekte neyin neden yapıldığını bir bir su yüzeyine çıkaracak…Venüs Procyon kavuşumu:

Elde olanı hızlıca değerlendirmek, eğer dışında kalırsam iş işten çoktan geçecek ve kaybedeceğim düşüncesi hakim olacak üzerimizde. Değer görmek için yanlış yollara, yanlış insanlarla iş birliği yapmaya açık olacağız.


Jüpiter Rukbat kavuşumu:

Metanet ve güç için eğitim ve kendini donatman gerekir. Kendini donatmayan kişilerin bu dönem ortak işler yaptığını, birlikten güç doğar mantığı ile ilerlediklerine şahit olabilirsiniz. Güç ve bereketin yanlış ellerde olduğuna dair şüphelerinizi kanıtlar nitelikte eylemlerin ortaya çıkacağını göreceğiz hep birlikte.


Vedik Astrolojiye Göre:

Dolunay, Shatabisha Nakshatrası’nın 3. Padasında gerçekleşiyor.

Bu nakshatrada Ay’ın vargottama olmasından kaynaklı büyük dünyevi başarılar verecek. Fakat bu dünyevi başarıların içinde ruhu olmadığını keşfedeceksiniz. Çoğunlukla da bu başarılar başkalarına ait olacak. Olmaması gereken, hak etmediğini düşündüğünüz kişilerin başarılar kazandığını izleyeceksiniz bu süreçte.


3. Pada Satürn enerjisi veriyor. Dünyevi olanı vurguluyor fakat eski usulleri idame ettirmeye çalışan kişileri temsil ediyor. Yenilenmezsek sistem bizi yutar. Yeniye ve yenilenmeye açık olmayı artık öğrenmeliyiz.


Ayrıca bu nakshatrada dikkatimi çeken güzel bir özellik daha var. Bu nakshatrada doğan kişiler kendilerini çok iyi gizlerler, iç yüzünü asla anlamazsınız… Yıllarca kendini sizden gizleyebilir fakat Dolunay ışığı onu görene açılacak ve olayların iç yüzüne “hadi canım” hayatta inanmam dediğiniz olayları görmenizi sağlayacak.Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.Ülke Haritamızda:


Dolunay, ülke haritamızın Ay Düğümlerinin 1 derece orbla üzerinde gerçekleşiyor. Kadersel etkilere açık olacağımız bir zamandayız. Tanıdığımız aşina olduğumuz alanlar Balık tarafımızda yani denizler, Karadeniz ve Akdeniz’e kıyısı olan bir ülkeyiz peki hakimiyeti olan bir ülke miyiz? Bu konuda uzunca yıllarımızı etkileyecek süreçler yaşayabiliriz.


Dış ülkelerle ve sınır komşularımızla aramızdaki diplomatik ilişkileri yönetmek için mücadele vereceğiz. Özellikle Venüs'ün Aslan burcuna geçeceğini ve Mars’ın Koçta gerilemeye başlayacağını düşünürsek ateş teması artacak ve Merkür Terazi transiti diplomasi için kararından dönmeyen, büyük payı almak isteyen liderlerin arasındaki gergin ortamın yaşanacağına şahitlik edecek.