Gökyüzünün En Güzel Hediyesi Sirius YıldızıSevgili Arkadaşlarım,


Başımızı gökyüzüne kaldırdığımızda, hemen ilk bakışta bize göz kırpan, büyüklüğü ile bizleri büyüleyen en parlak ve bize en yakın olan yıldızdır Sirius.


Kutsal kitaplarda da ayrı bir yeri vardır ve son kitap Kuran’ı Kerim’de Necm suresi 49.ayette anlatılan Şira Yıldızı temmuz ayının ilk haftası bizleri enerjisi ile ısıtmaya hazırlanıyor.


05 Temmuz 22.13 itibariyle Güneş Sirius birlikteliği ruhlarımızın, kalplerimizin ışığına gizem katıp adeta yılda bir kez olan bu kavuşumla insanlığın değişimi ve dönüşümü için göz kırpıyor olacak 07 Temmuz saat 8.18’e kadar.


Mars ve Jüpiter doğasında olan mucizeler yıldızı Sirius, kişiliğimize güç ve gizemli bir hava katarken, eğer bu enerjiyi doğru kullanmazsak güç tutkunu ihtiraslı bir kişiliğe bürünürsek bize bu dönem kadersel olarak bazı ruhsal sarsıntılar deneyimletebilir. Bu enerjiyi iyi ya da kötü kullanımını bizlerin tercihine bırakıyor.


Haritalarımızda Yengeç/Oğlak akslarımız hangi alana düşüyorsa, yaşam alanlarımıza yansıyan bu ışığı doğru yönde kullanmak bireysel olarak bizler için önümüzde yeni kapılar açıp pozitif enerjiler sunacaktır.


Zorlayıcı enerjilerin içinde olduğumuz bu hafta, az yiyerek, az konuşarak, az uyuyarak beden ve zihinlerimizin temizliğini yapabilir, ruhumuzu dinlendirebilir, tekâmül yolculuğumuzu başlatabiliriz.


Sirius’un gönül gözlerimizi açmasını, ışığı ile hayatımıza huzur getirmesi dileğiyle…

  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Sirius ‘un ışığı Ailemizi, köklerimizi ve atalarımızı bu dönem gündemimize getirebilir. Var olan kırgınlıklarımızı gidermek bu dönem bize içsel huzuru getirecektir.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Sirius ‘un ışığı yakın çevre ilişkilerimizde yenilenme ve sürpriz güzellikler getirebilir. Arkamızdan çevirilen işler var ise bu dönem önünüze çıkabilir ve bu ışık hayatınızı derinlerden aydınlatabilir.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Sirius’un ışığı içinizde var olan keşfedemediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve bu alanlardan bize maddi imkanlar yakalamamızı sunabilir. Gökyüzünün ışığı bizlere bu dönem ekstra şanslar getirebilir.