Hayatlarımızda enerji ve motivasyon artıyor!

GÜNEŞ KOÇ BURCU'NDA 20 MART 2021Sevgili Arkadaşlarım,


Güneş’in Koç Burcu’na geçişi baharın gelişini müjdeliyor!


Heves ve heyecan duygumuzun yükseleceği bir süreç olacağından; ilgi duyduğumuz konular sıkça değişebilir. Daldan dala atlayabiliriz. Kendimizi daha hırslı, cesur, gözü pek hissetmeye başlayabiliriz. Hedefe kilitlenen bir bakış açısı ile amaçlarımız uğruna daha iddialı adımlar atabiliriz. İşlerimiz bu süreçte hız kazanabilir. Bunun yanı sıra; etrafımıza karşı biraz bencilce yaklaşımlar sergileyebiliriz. Birilerine uyum sağlamak bu dönemde zorlaşabilir. Daha çok kendi isteklerimiz ve kendi keyif aldığımız noktalar doğrultusunda hareket etmek isteyebiliriz. Sabırsız, dürtüsel, düşünmeden hareket edebiliriz. Bu nedenle sonradan pişmanlık hissetmemek için sakin ilerlemeyi, düşünerek kararlar almayı tercih etmeliyiz. Toplum içinde kendimizi gösterme arzumuz artabilir ve pohpohlanmak hoşumuza gidebilir. Koç Burcu’nun lider yapısı, çevremizde ve işimizde bir şeylere öncülük etme dürtüsünü tetikleyebilir. Her birimiz için farklı alanlarda kendimizden söz ettirebileceğimiz, “Ben buradayım” diyebileceğimiz bir dönem yaşayabiliriz.


Koç burcu baş bölgemizi temsil eder. Baş ağrıları, göz ağrıları, yüz yaralanmaları görülebilir.


Tüm Koç Burçlarının Doğum Günleri Kutlu Olsun!

  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Kendimize olan güvenimiz, hayat enerjimiz yerine geliyor. Gözleri üzerimize çekebileceğimiz bir dönem başlıyor. Harekete geçmek istediğimiz konularda cesaretimiz artabilir ve kendimizle ilgili yeni kararlar alabiliriz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Kendimizi dinleyeceğimiz, ileri vadeler adına bize nelerin iyi geleceğini düşüneceğimiz bir dönem olabilir. Daha çok kendimize zaman ayırmak isteyebiliriz. Bazı bizden saklanan konularla karşı karşıya kalabiliriz. İlişkilerde kıskançlık gündemimize gelebilir.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Sosyal çevremiz ile daha fazla zaman geçirebilir, yeni insanlarla tanışabiliriz. İş- kariyer ile ilgili atılım yapmak istediğimiz konularda çevremizden güzel destekler görebiliriz. Yeni hedefler belirleyebilir ve oldukça cesur adımlar atabiliriz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Kariyerimize odaklanacağımız ve toplum önünde benliğimizi ortaya koyabileceğimiz bir dönem. Yeni iş bağlantıları kurabiliriz. Statüde yenilik olabilir. İşimiz ile ilgili hırs ve motivasyonumuz artabilir. Yeni başlangıçlar yapabilmek adına gerekli cesareti kendimizde bulabiliriz.