HARİTANIZDAKİ DURAĞAN GEZEGENLER!

Güncelleme tarihi: Haz 12Sevgili Arkadaşlarım,

Astroloji evrenin bir konuşma dilidir. Alfabesi ise gezegenlerdir. Gezegenler ise ışık taşıyanlardır. Onlar gökyüzünün gezginleridir. Gezginler yıldızların ışığını arz âlemine taşır ve iletirler. Bu ışık iletimini ise ileri hareketle yaparlar. Bazense geri hareket ederler.


Geri hareket etmeden evvel ise 1-2 gün dururlar. Durduğu anlarda taşıdıkları ışık da durur. Işık, hareketini kaybeder fakat daha yoğun bir şekilde parlamaya başlar. İşte tam o anlarda ışık taşıyan gezegenin içerdiği tüm konular o ışıkla daha çok parlar.


O konular bizim en önemli konularımız haline gelir. Yani bir gezegen durduğunda biz de duralım, hiçbir şey yapmayalım demek o kadar yanlıştır ki. Işığı doğru kullanmak varken ondan kaçmayı niye seçelim?


Artık hepimiz astrolojinin rehberliğinden ve nimetlerinden faydalanabiliyoruz. O halde ışığı durduğu anlarda daha kaliteli kullanabilen birkaç harita örneği vermek istiyorum sizlere!


Sinan Akçıl

Deniz Gezmiş

Şahan Gökbakar

Steve Jobs

Gökhan Türkmen

Jimmy Wales (Wikipedia kurucusu)


"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Yukarıdaki tüm belirttiğim kişiler Merkür gezegeni tam durduğu gün doğmuşlar. Peki, kendi hayatlarında da durmuşlar mı?


Merkür; yazmak, çizmek, anlatmak, aktarmak, araştırmak, becerileri kullanmak demektir. Merkür gezegeni yukarıdaki belirttiğim kişilerin hayatındaki belki de en önemli vurgudur! Aksini söyleyebilir miyiz?


Arkadaşlarım, bir gezegen durduğunda o gezegen konularını diğer tüm hayat konularınızdan daha fazla ön plana taşımayı deneyin. Diğer tüm konuları dondurun fakat o gezegen konularını daha çok parlatmaya çalışın!


Haritanızdaki Duran Gezegenler ve Durdurmamanız Gereken KonularıMerkür S: Araştırın, yazın, eğitim alın, konuşun, anlatın, aktarın, rol yapın, oynayın, becerilerinizi geliştirin, muhakeme yeteneklerinizi geliştirin, bir kitaba başlayın, şarkı besteleyin, enstrüman çalın, şiir okuyun, seslendirin, kaydedin ve bol bol yazın…


Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma