HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLAMAK BİZİ GÜÇLENDİRECEK!


Sevgili Arkadaşlarım,


Bu dönem hepimiz kırgınlıklarımızı kızgınlıkla üstlenmeye çalışıyoruz. Önümüzde engel olarak gördüğümüz her konuyu kabullenmek yerine onunla mücadele etmek için çabalıyoruz. Fakat biz çaba gösterdikçe evren sanki alay eder gibi bize gülüyor ve hiç tahmin etmediğimiz anlarda başımıza belirli olaylar geliyor.


Tam terfi beklerken istifa edenlerimiz, tam evlilik teklifi beklerken nişan atan çiftlerimiz, tam hak ettiklerimin karşılığını artık alacağım diyen, hakkını hukuki süreçlerle arayan dostlarımızın davalarının ertelenmesi ile karşılaşmaları kadersel süreçte başımıza gelen birkaç örnekten biri.

Bu örnekler özellikle müdahale edemediğimiz alandan geliyor. Ve gökyüzüne yönelmek bize neyi neden yaşadığımıza dair ipuçları vermeyi sağlayabiliyor. Gökyüzünde eril ve kızgın bir gezegen var şu sıralar. “Mars” ve geri geri hareket ediyor. Tam saldıracak gücü elde etmişken sanki zincirlere vurulmuş gibi enerjisini bir türlü ortaya çıkaramıyor.


Mars’ın bu retro hareketi güçlenerek devam edecek. Yaklaşık 50 gün daha bu süreci yaşamaya devam edeceğiz.


"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 WhatsApp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Eril, kızgın, ateşli enerji gökyüzü hâkimiyetine devam ediyor. Bu süreçte hızlı hareket etmeler, bir çırpıda iş bitirmeye çalışmaların önü engellenebilir. Bu engeller kadersel etkilerle hayatlarınıza tezahür edebilir. Örneğin kazalar, yangınlar, kırıklar, burkulmalar vb. etkilere açık olmaya devam ediyoruz.


Korunmak için ateşi su elementi ile dengelemeye çalışmalıyız. Su, adalet tarafımızı dengeler. Gözyaşı akıtmak bizi koruyacaktır. Çaresiz kaldığımızda ya hiddetle bir yere saldırır ya da oturur hüngür hüngür ağlarız. Ağlamak vücudumuzun içsel bir tepkisidir. Eğer bunu yapamazsak hiddetlendiğimiz tüm olaylar bilinçaltında çöreklenir ve sizin en zayıf olduğunuz anda tetiklenerek daha güçlü şekilde ortaya çıkar. O nedenle duygularınızı akıtmak, ateş elementinizi dengelemek için size destek olacak.· Bu dönem geçmişimize dönmek, çocukluğumuza şahit olan kişilerle görüşmek, iletişime geçmek ve duygu paylaşımları yapmak bizi oldukça rahatlatacak.


· Hüngür hüngür ağlamak sizi acınası yapmayacak, aksine güçlenmeniz için tazelenmenizi sağlayacak.


· Tövbe kapıları su elementi tarafında saklıdır. Tövbe edebilir, özür dileyebilir, kendinize yaptığınız haksızlıkları affetmeyi deneyebilirsiniz.


· Kendinizi kısıtlamak çözüm olmayacak. Kısıtlamak yerine özgürce duygularınızı akıtmak sizi 50 günlük süreçte koruyacak.


Bütüne şifa olmasını diliyorum.


Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

https://www.astrolojiyasam.com/blog-kenanyasin

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

http://bit.ly/2IqDyw5

ulaşabilirsiniz.

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/kenanyasin/

YouTube: http://bit.ly/2IqDyw5