Koç Dolunayı...
Sevgili Arkadaşlarım,


20 Ekim saat 17.57’de Koç Burcu’nun 27 derecesinde önemli bir Dolunay gerçekleşecek.


Oldukça zorlu ve stresli bir dolunay olabileceğini öncelikle belirtmek isterim.


Koç Dolunayına zorluk katan başrol oyuncularının Mars ve Plüton olması sebebi ile Marsiyen bir dolunay bizleri bekliyor.


Bu enerji altında ben merkezci olurken, etrafımızdaki insanlara karşı baskıcı bir tutum sergileyebilir ve her şeyin kontrolümüz altında olmasını isteyebiliriz.


Yaşamımızda yönetmek zorunda olduğumuz alanlarda, ikili ilişkilerimizde bizi zorlayabilecek durumlara açık bir zaman dilimi olabilir.


Sürüncemede kalan gündemlerimizle tekrar karşılaşabilir ve keskin kararlar almak isteyebiliriz.

Zihinsel ve ruhsal olarak hızlı hareket etmek isterken sakin ve daha dikkatli olmamız gerektiğini hatırlayalım.


1 Kasım 2021 tarihine kadar kontrolümüz dışında yaşamımıza değişim getirebilecek türden olayları daha güçlü karşılayabilecek bir ruh haline bürünebiliriz.


Bedenimize fazla yüklenmemeli ve bu sürecin birazda olsa kazalara açık bir zaman dilimi olabileceğini hatırlamalı, tutumlarımız tepkisel olmamalı, karşılaştığımız krizleri fırsata çevirebilmeli, haklı iken haksız duruma düşmemeye dikkat etmeli ve yaşamımızda bize risk oluşturabilecek durumlara karşı tedbirli davranmalıyız.Ülkeler arası agresyon içeren savaş söylemlerinin artabileceği, Global anlamda stresli ve gerginlik yaratabilecek yaptırımlarla karşılaşabiliriz.


Ekonomi ve finans anlamında şok edici gelişmelere açık bir dönemi deneyimleyebilir.

Para piyasalarında ani iniş ve çıkışlara şahit olabiliriz.


Türkiye için politik olarak meclisimizin gündemi hararetlenebilir ve ani alınan hızlı kararlarla çocuklarımızı ve bizi şaşırtabilecek gündemleri yaşayabilir ve kısıtlayıcı, kural koyucu bir dönemin başlangıcı içinde olabiliriz.


Doğal afetler açıcından da bu dolunay risk içerebilir, tedbirli ve dikkatli olmayı ihmal etmemeliyiz.


Kullanmadığımız elektronik aletlerimizi mümkün olduğunca prizde takılı bırakmayalım.

Özellikle Merkür günü gerçekleşecek olan Koç Dolunayında sakin kalmalı, aceleci kararlar vermemeli ve iletişim gerektiren konularda dikkatli olmalıyız. Önemli iş ve görüşmelerimiz için bugünü tercih etmemeliyiz.


Gökyüzünde Retroların tamamlandığı, ateş elementinin çok yüksek olacağı hafta genelinde suyun şifasından bolca faydalanabilir, sıvı tüketimimizi arttırabilir, ılık suyla duş alarak şifalanabilir, su kıyısında olan mekanlarda vakit geçirebilir, ruhsal olarak arınma sağlayabilecek çalışmalar yapabilir, soft renkleri tercih ederek olumlu ve huzurlu bir şekilde enerjimizi dengelemeyi deneyebiliriz.


Bireysel olarak kendimizi daha cesur, atak ve stresli hissedebileceğimiz bu dolunayın yaşamlarımıza hayırlı değişimler getirmesi dileğiyle...


Şifa Olsun…Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç Burçları ve Yükselen Koçlar Dolunay enerjisinin etkisi ile daha gündemimizde ikili ilişkilerimiz yerini alabilir. Ertelediğimiz bir iş ortaklığımız tekrar gündeme gelebilir. Sorunlu devam eden kadersel ortaklarımızla kontrolümüz dışında gelişmelere açık bir zaman dilimi olabilir. Fevri çıkışlar yapmaktan, pasif agresif bir ruh haline geçmemeye ve sakin kalmaya özen gösterelim. Gayrimenkul olarak yatırım fırsatı ile karşılaşabilir ya da bir yer değişikliği kararı almak isteyebiliriz. Yeni bir iş başvurusu yapmak içinde uygun bir zaman dilimi olabilir. 1 Kasım’a kadar olan süreç içinde ruhsal çalışmalar yapabilir ve soft renklere yaşamımızda yer verebiliriz.