Satürn Oğlakta Retro’suna başlıyor!

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020

2 Temmuz ile 30 Eylül 2020 arası Satürn Oğlak Burcunda Retro olacak…

İyiler hep kazanır!

İyiler Mutlaka kazanır?

İyilikten şaşma?

Sonunda daima iyilik kazanır?

İyilik et iyilik bul!

Gerçekten böyle midir?

Adalet kefesi nasıl işler?

Hiç aldatmamışsınızdır ama aldatılma yaşamışsınızdır?

Bu ne kadar doğru?Siz zaten iyiyseniz kazandınız demektir. Daha neyi kazanmak için bekliyorsunuz?

Arkadaşlarım, hak, hukuk, adalet sistemini yöneten yay burcu, oğlak burcuna yansır.


Yay ve Oğlak arasında antiscia dediğimiz yansıma bağı vardır ve birbirleri ile bağlantılı çalışırlar.


Yay; etik yargılar, ahlak, kültürel değerler, adalet iken tüm bu adaletin sağlanması için kurallara, düzene, gerektiğinde duvarlara, hapishanelere ihtiyaç vardır. Kuralları Oğlak koyar, uygulayıcılığı Yay sağlar.


Şimdi ise kuralların, düzenin ve kısıtlılığın göstergesi oğlak doğasının yönetici gezegeni Satürn kendi doğasında retro hareketine başlıyor.


2 Temmuz ile 30 Eylül 2020 arası Satürn Oğlak Burcunda retro olacak…


Düzenin değişmesinde bu sefer sert etkiler ve katı kurallarla yaşam düzenlerimizi sağlamaya çalışacağımız zamanlar geliyor…


Oğlak, sistem, otorite, patron, kurumlar, para, yönetim demektir.

Pandemi süreci Satürn Oğlak transitinde başlamıştı. Şimdi Satürn tekrar Oğlak burcunda gerilemeye başlayacak ve bu süreçte sağlığımızla ilgili düzenler tekerrür edecek. Yeni kurallar gelecek fakat bu sefer sert önlemler alınarak gelecek."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Çünkü bir gezegen düz hareketindeki seyrinde iken o konuların kullanım özgürlüğü bizlerin elindedir. Fakat gerekeni yapmadığımızda retro dönemi daha sert bir süreçte yaptırım uygulattırır. Gezegenin içerdiği konuları yapmaya zorunlu kalırız.


Satürn’ün tüm konuları konusunda tekrarlar yaşayacağız. Satürn’ün zaten kendisi tekrar etmek demektir. Retro olması bu konuda daha zorlu sınavlar verebileceğimizi açıklıyor.


Yönetici sistemleriyle ilgili değişimler bekleyeceğiz. Değişmesi gereken koltukların artık zorunlu bırakılacağına, istifalara, zorlu kullanımlara denk gelen yönetim yaklaşımlarına şahit olabiliriz.

Fakat burada eğer vicdanen kendinizi iyi hissediyor ve doğru olanı yaptım diyorsanız burada ektiğini biçti diyebileceğimiz karmik dönüşlerle karşılaşabilirsiniz. Yıllarca sizi kullanan patronunuz, size mobbing uygulayan çalışma arkadaşlarınız ya da maddi şiddet uygulayan partnerinizin bir anda hayatlarının alt üst olduğuna şahit olabilirsiniz.


Böyle bir beklenti içinde olmak durumu sizin için zorlaştıracaktır. Lütfen “Oh! İşte ettiğini buldu” demek için ya da böyle bir zamanı kollamak için kullanmayın bu durumu. Çünkü bunun kendinize yapılmasına izin veren yine sizsiniz. Okları her daim kendimize döndürmeyi unutmayacağız. Eğer bu şekilde düşünür ve yapıcı umutlar beslerseniz işleri daha düzenli hale getirebilirsiniz.


Belki de patronunuzun ayağının kaymasını beklemek yerine uzun zamandır çıkmak, kurtulmak istediğiniz o işi artık bırakmanıza da vesile olabilir bu dönem…

Önemli olan siz buradaki etkiyi nasıl değerlendireceksiniz?


Seçim sizin!Bu süreçle başa çıkabilmek için “hak, hukuk ve adil yargılara nasıl bakıyorsun?

Senin doğrun ne? Senin erdemliliğin ne?