VENÜS İKİZLER TRANSİTİ 2020

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020


Venüs, İkizler burcunda seyrine başladı arkadaşlarım.


Venüs 12 Mayıs’a kadar, düz hareketinde İkizler burcunda devam edecek.

13-14 Mayıs’ta durağan olacak ve 24 Haziran’a kadar gerileyecek,

25-26 Haziran’da tekrar durağan olacak ve 27 Haziran’da düz hareketine geri dönecek.


Bu süre zarfını, uzunca bir döneme yayılarak incelememiz gerekli. Özellikle en başta Venüs’ü tanıyalım. Venüs; sevginin, hoş görünün, güzelliğin, estetiğin, uyumun, zarafetin ve diplomasinin göstergesidir. 5 duyu organına hitap eden zevkler, renkler Venüs’ten sorulur.


İkizler doğası ise araştırmacı, konuşmacı, ara bulucu ve iletişim temalarını ön plana çıkartan bir doğa yapısını ortaya sunar. Venüs’ün İkizler burcundaki tüm bu ilerleyişi, şu an içinde bulunduğumuz, evlere kapalı kaldığımız alanlarda farklı yollar geliştirerek, birbirimize erişmemizi, konuşmayı, iletişime geçmeyi ve iletişim kanallarında yenilikleri ortaya çıkartmayı sağlayacaktır.


Öte yandan Venüs, buradaki transiti boyunca, üç tane yıldızla etkileşim halinde olacak, bir tanesi Aldebaran diğeri Rigel ve bir ötekisi ise Bellatrix sabit yıldızı. Aldebaran da kendi gücümüzü ortaya koymakla ilgili sınanacağız ve bu durumu lehimize çevirmek, çıkarlarımız doğrultusunda ilerlemek açısından kendimizle yüzleşmek zorunda kalacağız, Venüs yüzleşmeleri de göstermektedir.


Bu durumda kendimize ayna tutmamız lazım, Venüs’ün buradaki transitinin ilk 10 gününü bu şekilde düşünebilirsiniz ve ilişkilerle ilgili hak vermeyi, adalette kalmayı düşünebiliriz. Venüs, Rigel sabit yıldızıyla kontak halinde olduğu zamanlarda ise, burada farklı hayat felsefeleri geliştirmeyi öğreneceğiz ve farklı olanı yapmayı deneyimleyeceğiz, perspektifimizi genişletmeye çalışacağız.


Fakat tüm bu yeni etkileşimler, var olan düzenimizde kurduğumuz düzene yerleşik fikirlere karşı çatışmalar verebilir, içte düzensizlikler oluşabilir. Akıllara gelmeyecek, farklı sıra dışı etkilerle karşılaşabiliriz.


Son olarak Bellatrix yıldızıyla uzun süre birleşmesi ise bedel ödedikten sonra gelen mutluluğu sembolize edecektir. Yani belirli bedeller vererek, ilişkilerimizi sağlamlaştırmak durumunda kalacağız. Bu bedeller ödendikten sonra ise bize mutluluğu taşıyacak. Yani sonuç olarak her türlü ilişkiden oldukça fazla etkileneceğiz ve biliyorsunuz ki Retro dönemlerinde çok fazla yeni eşya alınmaz, kıyafet alınmaz, evin boya badanası yapılmaz ya da dış görünüşünüzü kalıcı anlamda değiştirecek belirli eylemler içerisinde bulunulmaması gereklidir. Bunlara önem ve özen göstermenizi diliyorum.


Ekstra bir bilgi daha verirsem eğer, Venüs Balık burcunda yücelir ve bu doğası, futbolu gösterir. Futbol adı üstünde, ayakla oynanan bir spor dalıdır ve ayakları Balık burcunda yücelen Venüs’te görürüz. Ve Sporu sunulabilir hale getirmesi, 11 kişilik takımlarla bir müsabaka ve barış çerçevesindeki rekabeti oluşturması, Venüs’ün futbolla ilgisini anlatır.


Venüs’ün bu dönemde İkizler burcundaki seyri, evde kaldığımız süreçte izlemek istediğimiz durumları, bu futbolla ilgili süreçleri yeni baştan farklı bir sahneleme haline dönüştürebilirler. Futbolculardan yana destekler gelebilir ya da onlarla ilgili üzücü haberler de alabiliriz. Özellikle, bağış konularına öncülük edebilirler ve farklı spor müsabakaları yaparak, bunu sağlayabilirler.


Bu gibi durumlar, dünyamızı etkileyebilir. Hepimize hem moral olduğu gibi, hem de sporu sevdirme enerjisini ortaya koyabilir. Venüs İkizlerin hepimize hayırlı gelmesini diliyorum Burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa olsun.


"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Koç Burcu ve Yükselen Koç

Venüs 3. evinize giriş yaptı, artık bu alanda keyifli ve neşeli bir zaman geçirebilirsiniz. İletişiminiz ve sosyal medyadaki etkileşiminiz artabilir. Kendinizi güçlü göstermek istediğiniz bir dönemde olacaksınız. İçteki kırgınlıklarınızı ya da duygusal zorluklarınızı, başkalarıyla paylaşmak istememek, kardeş çekişmeleri ve rekabetleri gibi durumlar yaratmanız olası gibi gözüküyor. Bunlara dikkat etmeniz gerekli. Fakat Venüs’ün bu tarihlerdeki Retro olduğu dönemlerde ise biraz daha ilişkilerde iletişiminize daha fazla dikkat etmeli ve içteki kırgınlıklarınızı, karşı tarafla paylaşmayı, güçsüz görünseniz bile bunu açmayı yeğelemelisiniz. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Venüs 2. evinize geçiş yaptı, para kazanç hanenizde daha kendinizi güçlü hissettiğiniz bir yönde olacaksınız. Özellikle güvenceler elde etmek adına, yükselen burcunuzun yönetici gezegeninizin 2. evinizde olması, sizi belirli değerleri elde etmek hususunda güdüleyecek. Yeme içmenize biraz daha fazla dikkat etmelisiniz. Yaptığınız şeylerin karşılığını almadan yapıyor olabilirsiniz. Hayır kurumlarına bağış yaptığınız bir dönem geçiriyor olabilirsiniz ama kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Şu anki yaptığınız şeyler size bir geri dönüş olarak gelmiyor olabilir, fakat Venüs’ün Retro olduğu bir dönemde buradaki kazançlar daha fazla artacak. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Venüs artık sizin yükseleninize geçiş yaptı, kendinizi hiç olmadığı kadar daha cesaretli, daha umutlu, daha iyicil hissedebilirsiniz. Bol bol konuşmaların, görüşmelerin gerçekleşebileceği bir zaman olabilir. Evet, evde tıkılıp kaldığımız bir süreçte olabiliriz, fakat siz bir yolunu bulup iletişim kanallarınızı güçlendirebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken Venüs’ün Retro olduğu dönemlerde, dış görünüşünüzle ilgili önemli radikal değişim yapmamak olacak. Özellikle maddi anlamda kendi kararınızı kendi gücünüzü, elinize almak istediğiniz bir dönem, geçireceksiniz. Fakat Retro olduğu dönemlerde, yaptığınız harcamalarla ilgili sıkıntılar çekmemek adına bu tarihleri dikkatle takip etmenizi öneriyorum. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Venüs 12. evinize geçiş yaptı, burası bilinçaltını