Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2020


Sevgili Arkadaşlarım,


ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavı yeni belirlenen tarihlerle 27 ve 28 Haziran 2020 de 3 ayrı oturum olarak gerçekleşecek.


Öğrencilerimiz için sınav süreçlerinin astroloji kalitesini inceleme altına aldım.

Şaşırtıcı ve faydalı birçok bilgi çıkarttım. Astroloji her alana hizmet ettiği gibi öğrencilerimiz için de zamanın kalitesini kullanmak adına çok önemli bir rehber...
YKS 1. Oturum – Temel Yeterlilik Testi 27 Haziran 2020 Cumartesi Günü saat 10.15 itibariyle başlayacak."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Sınav Günü, Satürn’ün yönetimindeki Cumartesi günü ve Güneş yönetimindeki saat 10.15 itibariyle başlayacak. Temel yeterlilik için özgüveniniz yüksek şekilde sınava başlayacaksınız belli ki. Gündüz vakti olması (Güneşin yatay ufuk çizgisi yukarısında olması) başarılı bir başlangıç veriyor.


Güneş’in ve Retro Merkür’ün 11.evde olması üzerine dikkat edilmesi gereken konu, sınava arkadaşlarınızla, yanınızda kardeşlerinizle gitmemek olacak. Tek bir ebeveynle ya da tek başına gidilmesi çok daha sorunsuz geçecektir.


Gün boyunca Ay, hızlı seyredecek ve Başak Burcu’nda olacak. Ay ve Güneş’in arasında özel bir Astrolojik destek kalıbı var. (Mutual reception, karşılıklı ağırlama)


Bu durum öğrencilerimizin başarısının destekleneceği yönünde değerlendirmemize olanak tanıyor!


Mars’ın Balık Burcunun son derecesindeki konumu ve Ay ile karşıt açısı dikkat dağılmalarıyla ilgili sorun çıkarabilir. Odaklanma konusunda daha tedbirli olmak gerekecek. Mars, Scheat Yıldızı ile kavuşumda. Bu nedenle imkânsızı düşünme, yanlış olsa da cesaret etme güdüsü ortaya çıkaracak.


Bu durumla başa çıkmak sizlerin elinde.


Sonucundan emin olmayan soruları yanıtlamamalısınız.


Tüm testi bitirdikten sonra işaretlemeleri tekrar kontrol etmelisiniz.


Zamanım yetmeyecek kaygısını gidermek için sakinliği korumaya özen göstermelisiniz.


Ay, sınav saatleri boyunca boşlukta olmayacak ve hızlı ilerleyecek.


Başak burcundaki bu seyri ile zaman konusunda daha verimli bir kullanım sağlamanıza olanak tanıyacak.Şimdiden başarılar diliyorum…
YKS 2. Oturum – Alan Yeterlilik Testi 28 Haziran 2020 Pazar Günü saat 10.15 itibariyle başlayacak.